השכרת שירותים ניידים

השכרת שירותים ניידים מאפשרת להציב תא שירותים נייד היכן שצריך אותו. במאמר זה נסקור את שתי סוגי השירותים הקיימים ואת היתרונות והחסרונות שבל סוג. 

השכרת שירותים ניידים לתמיכה באירועים ואתרי בנייה

כדי לדון ביתרונות של השכרת שירותים ניידים, יש לתהות על קנקנה של נקודה אחת ספציפית: שירותים ניידים תומכים רבות ברובד הלוגיסטי של אירועים חיצוניים. בין אם מדובר על אתרי בנייה שאין בדיוק מבנים קיימים לעשות בהם צרכים (כי בדיוק בונים אותם). אתרים שסביר שיש עבורם חוקים או לפחות תקנות המחייבות הצבתם של תאי שירותים ניידים. ובין אם מדובר באירועים חברתיים אחרים. 

השירותים הניידים נחשבים רכיב לוגיסטי משמעותי באתר בנייה או אירוע, כיוון שהם מאפשרים גישה ישירה ל… כן, לזה. מה גם, שהם יכולים למנוע לכלוך וזיהום של האתר. בעזרתם ניתן ללכת ולהתפנות מבלי לחפש פינות חשוכות ונסתרות באתרי בנייה או אירועים. 

השכרת שירותים ניידים שעושים את העבודה

ניתן להשכיר דרכנו שירותים ניידים כימים וגם שירותים המבוססים על מבנה יביל. את השירותים שאינם כימים נדרש לחבר אל תשתית של מים וביוב. שירותים כימים לעומתם אינם דורשים חיבור למים או לביוב. ריקון המיכל של שירותים כימיים מתבצע בעזרת משאבה יעודית כל כמה זמן לפי הצורך. 

מה ניתן לצפות במסגרת השכרת שירותים ניידים

במסגרת השכרת שירותים ניידים כיימים ניתן לקחת תא שירותים ולשים אותו היכן שמתבקש. בתא שירותים יש רכיבים בסיסיים. כמו חומרים עם תכונות כימיות. גג מכסה. קירות קשיחים יחסית. פתחי אוורור (בתקווה). אסלה שאמורה להיות "לא משפריצה". ואפילו רצפה עם איכויות של אי-החלקה. בנוסף, מיכל פנימי להחזקת כל הצואה. השירותים עצמם לא מחוברים לצנרת או לתשתיות. הם מרוקנים על ידי אנשי מקצוע שיודעים לעבוד איתם, לרוקן ולהשאיר אותם נקיים וזמינים לשימוש.

השכרת מבנה שירותים 

שמשכירים שירותים שהם לא כימים מקבלים שירותים של ממש אסלה וניאגרה כמו שיש בכל בית. את השירותים האלה נצטרך לשנע אליכם בעזרת מנוף ותצטרכו להתכונן מראש עם תשתיות מתאימות עבור המבנה הנל. בשירותים אלו ישנו גם כיור לשטיפת ידיים. חלק ממבנה השירותים משולב גם עם מקלחון ככה שיש גם פתרון לאלה שזקוקים למקלחת. למבנים אלו חובה להכין גם חיבור חשמל על מנת שיהיה תאורה, איוורור וחימום מים, במידה ויש גם מקלחת במבנה. 

זום-אין על השכרת שירותים ניידים

השכרת שירותים ניידים מאפשרת לקבל שירותים ניידים עם כל מיני רכיבים כימיים. אין פורמולה יחידה להרכב הכימי על פני כל תאי השירותים באשר הם. אך סביר שישנם אלמנטים שכיחים ומקובל בתחום. ישנם חמישה רכיבים כלליים שאפשר לשער שיהיו בתא האחסון שמתחת לאסלה. כמו מים, צבע כחול, רכיבי ריח, רכיבי כימיים לתמיכה בפירוק אנזימים ורכיבים שעוזרים לריח להתפרק.

לכל אחד מהם תפקיד משלו בחוויית השימוש, לדוגמה: הצבע הכחול נועד לעזור ולהסתיר את הנראות של הצואה ושלל הרכיבים שהופקדו לתא האחסון של האסלה. מה גם שהצבע הכחול יכול להכיל כימיקלים, שבאפשרותם לשנות את הצבע לכדי ירוק. ובכך לסמן לאנשי המקצוע שהגיע הזמן להחליף את מה שהופקד באסלה. וכן הלאה אפשרויות ושימושים לכל רכיב. 

 

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים 

ברשותינו מגוון מבנים ניידים להשכרה ומכירה מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר פרטים עבור מידע נוס, או עבור קבלת מחירים והזמנת שירותים ניידים. 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
אולי יעניין אתכם גם
Call Now Button
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים