קונטיינר 6 מטר לקנייה

מכולה, או: קונטיינר בלעז, היא מעין תיבה גדולה שלרוב עשויה ממתכת, שאותה מטעינים כל משאיות, אוניות משא ורכבות. ובעצם כל כלי שנועד לשאת משאות כבדים. למעשה קונטיינר לרכישה יכול לשמש מספר רב של שימושים, הכל בהתאם לצורך שלכם. בכדי לעשות מעט סדר בכל הקשור לעולם המכולות, במאמר הבא נקרא על מגוון האפשרויות והשימושים שקונטיינר איכותי יכול לספק לכם. אולי תופתעו, אבל מדובר במגוון שימושים רחב מאוד.

 

כמה עולה קונטיינר 6 מטר?

המחיר לקונטיינר 6 מטר בימים של שגרה הוא 6000-8000 ש"ח. נכון לכתיבת שורות אלו אנחנו בימי מלחמת חרבות ברזל ויש מחסור גדול בקונטיינרים של 6 מטר והמחיר יכול להגיע גם ל10,000 ש"ח. הקונטיינרים שנמכרים הם לאחר ששימשו להובלת תכולה בהובלה ימית. הם מגיעים במצב מצויין ומוכנים לשימוש. כמובן שהמחירים הם לפני מע"מ

 

כמה עולה הובלה עם מנוף לקונטיינר 6 מטר?

בגדול המחיר הוא בסביבות 2,000 ש"ח. המחיר כידוע משתנה בהתאם למרחק ההובלה ועולה במידה וצריך מנוף גדול להוריד את המכולה רחוק מהמשאית.

מה כוללת מכולה קונטיינר ריקה?

מכולה ימית זה דבר סטנדרטי וכל המכולות הם אותו דבר במידה ולא עשו להם שינויים ותוספות. יש בפתח המכולה 2 דלתות ברזל שנפתחות פתיחה מלאה. יש לדלתות אפשרות לשים מנעול לנעילת המכולה. המכולה מגיעה עם רצפת עץ הרצפה במצב מצויין. מעבר לזה המכולה היא כולה ברזל ערום הקירות והתקרה. ללא שום בידוד או חיפוי.

 

איזה צבע מגיעה המכולה?

המכולה מגיעה בצבעים שונים במידה ואתם רוצים צבע ספציפי ניתן לצבוע את המכולה לצבע שתרצו בתוספת תשלום. לרוב קיימים במלאי אצלנו כמה צבעים ותוכלו לבחור מהמלאי הקיים מכולה בצבע שתרצו.

 

מכולות מטר יד 2 למכירה

כל המכולות שנמכרות בשוק הם יד שנייה. מכולות חדשות משתמשים בהם לכמה סבבים של הובלה ימית. אז אם אתם קונים מכולה יד 2 כדאי לבדוק מה השנתון ייצור של המכולה. ככל שהמכולה חדשה יותר המצב של הברזל שלה יהיה יותר טוב. המכולות שאנחנו מוכרים זה מכולות שהוצאנו מהנמל הם יחסית חדשות ובמצב מצויין.

 

מכירת מכולה יד שנייה

במידה וקניתם מכולה ולאחר כמה חודשים תרצו למכור אותה סביר להניח שלא תפסידו הרבה כסף על המכולה עצמה אלה רק על ההובלה שלה. מכולה זה דבר סחיר ויש הרבה אנשים שירצו לקנות אותה. אם אתם גרים רחוק מהנמל יהיה למכולה שלכם הרבה ביקוש כי ההובלה של הקונה תהיה בדרך כלל למקום קרוב. האלטרנטיבה של הקונה שרוצה לקנות זה לשלם על הובלה מאחד הנמלים ואם זה רחוק עדיף לו לקנות ממקום קרוב.

 

מה המידות של המכולה?

האורך של המכולה מידות חיצוניות זה 609 ס"מ רוחב חיצוני זה 237 ס"מ גובה המכולה משתנה בהתאם למכולה שקינתם. מידות גובה נפוצות למכולה זה 2.4 מטר יש גם מכולות גבוהות יותר במידות 2.7 ו3 מטר. במידה והמכולה גבוהה יותר המחיר יהיה קצת יותר גבוה. למפרט מלא של מידות מכולה לחצו

 

הסבת קונטיינר למגורים או לכל צורך אחר:

ניתן לעשות הסבה למכולה למגוון שימושים. ריכזנו עבורכם חלק ממגוון השימושים שניתן לעשות ממכולות ימיות. ניתן לקנות מאיתנו מכולה ערומה או לחלופין לקנות מאיתנו מכולה מוסבת לצורך שלכם. יש לנו מלאי גדול עם מכולות מכל הסוגים ניתן גם להזמין מכולות משופציות עם תוספות בהתאמה אישית.

 

קונטיינר משרד

כפי שציינו ניתן לעשות המון שימושים עם קונטיינר איכותי, כאשר אחד השימושים הנפוצים בו הוא כמשרד עבודה. אז איך מתבצעת ההסבה של המכולה למשרד נוח ונעים? תחילה אנו מתקינים קירוס גבס בעלי בידוד, אחר כך מבצעים התקנה של תקרה אקוסטית וכן רצפת דמוי פרקט, וכמובן עוברים להכשיר את המבנה מבחינת מערכת תאורה וחשמל. עם סיום העבודה הלקוח מקבל את המכולה כמשרד מוגמר לכל דבר ועניין, כאשר כל מה שנשאר לעשות זה רק לחבר את המכולה לחשמל ולהתחיל לעבוד. 

 

קונטיינר אחסון

בשונה מהקונטיינר הקודם שנדרש לספק תנאי מחייה של ממש, קונטיינר אחסון נועד לספק תנאי אחסון אופטימליים – הן מבחינת נגישות והן מבחינת גודל. היתרונות של מבנה זה הם משמעותיים. בקונטיינר אחסון אנו יכולים לבנות את המבנה בדיוק לפי בקשת הלקוח, כאשר מדובר על מבנה עמיד בפני תנאי מזג אוויר קשים ובעל זמן אספקה מהיר. אז במידה ואתם זקוקים למבנה אחסון – קונטיינר אחסון עשוי לתת לכם פתרון מושלם.

 

קונטיינר למגורים

אנשים רבים כיום מבינים את היתרון שיש למכולות שעברו הסבה לטובת מגורים. מדובר בפתרון מעולה, חסכוני וכזה שמאפשר לחיות ברמת חיים טובה מבלי לשלם סכומי כסף גדולים. חברת י.א גואטה מתמחה בכל הקשור לבתים למגורים, בניית יחידות דיור, מבנים לעובדים זרים ועוד. המכולות כוללות מקלחון, מטבחון, שירותים ומיזוג.

 

קונטיינר 6 מטר לשירותים ניידים:

ניתן לקנות מאיתנו גם קונטיינר שהוסב למבנה שירותים ניידים. תקבלו מאיתנו מבנה יביל מבוסס מכולה 6 מטר עם תאי שירותים אמיתיים עם אסלה וניאגרה וברז לשטיפת ידים. שירותים אלו דורשים חיבור למים וביוב.

 

מכולת 6 מטר מוסבת למבנה מקלחות ניידות:

יש לנו במלאי גם מכולות שהסבנו אותם למקלחות ניידות. תאי מקלחת מסודרים עם מערכות לחימום המים ע"י חשמל או ע"י גז לבחירתכם. ניתן להזמין גם מבנה נייד שמשלב גם תאי שירותים וגם מקלחות ניידות. הכל כמובן מבוסס על מכולות 6 מטר שעברו הסבה מלאה למבנה מקלחות.

קונטיינר משומש לכל מטרה

מלבד שירותי ההזמנה האישית תוכלו ליהנות גם משירותי מכירה של מכולות מיד שנייה ואפילו משירות טרייד אין. אתם מביאים לנו את המכולה הישנה ואנו מביאים לכם מכולה חדשה במחיר משתלם.

 

מכולת ביתן שומר

שומר של כל מקום ציבורי – בניין מגורים, בית ספר וגן ילדים נדרש להעביר שעות שמירה ארוכות. על מנת לשמור סביבת עבודה אופטימלית רבים נוהגים להזמין מכולת ביתן שומר המאפשרת לשומר לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. לרוב גודל המבנה המבוקש הוא 3*2.44 כאשר מכולה זו תמוקם ככל הנראה בכניסה למתחם הציבורי.

 

קונטיינר 6 מטר לקנייה – גודל מינימלי

במאמר זה לא נגענו בכל השימושים שניתן לעשות בקונטיינר/מכולה. ובכל אופן כדאי לדעת שקונטיינר מגיע בשני גדלים עיקריים: 6 מטרים ו-12 מטרים. קונטיינר 6 מטר לקנייה הוא מוצר המשמש לקוחות רבים שאינם זקוקים לשטח אחסון מיותר.

 

חיבור שני קונטיינרים של 6 מטר האם כדאי?

יש הרבה מקומות שראינו שחיברו שני קונטיינרים ברוחב. במידה ועושים את החיבור חזק מקבלים בעצם מבנה יביל ברוחב של 4.7 מטר ובאורך שך 6\12 מטר תלוי במכולות שהשתמשנו. הבעיה בחיבור של שני קונטיינרים ברחוב זה שקיבלנו מבנה רחב שמורכב קצת להוביל אותו ממקום למקום. הובלה של מבנה ברוחב הזה דורשת ליווי משטרי וחסימת נתיבים. יוצא מצב שההובלה כבר לא פשוטה כל כך ותעלה בהתאם. מה שכן אם אין לכם תוכניות להזיז את המבנה בקרוב וגם אם להזיז אז זה בקרבת מקום תוכלו בקלות ממש לחבר 2 קונטיינרים ולהנות ממבנה יביל גדול. העלות של הקונסטרוקציה של המבנה לא יקרה בכלל.

 

בידוד קונטיינר 6 מטר:

במידה ורוצים לעשות הסבה לקונטיינר ולשמש אותו למטרות מגורים או משרד תהיו חייבים לעשות בידוד. בלי בידוד אי אפשר לשהות בתוך מכולה. לא בקיץ ולא בחורף. וגם שיש בידוד כדאי מאוד להתקין מזגן לקרר בקיץ ולחמם בחורף.

איך מבודדים מכולה?

קירות בדרך כלל משתמשים בצמר סלעים או בקלקר את הבידוד שמים צמוד לקירות המכולה מבפנים בין עמודי הקונסטורציה של הגבס. תקרה עושים בדרך כלל תקרה אקוסטית גם בתקרה נדאג לשכבת בידוד משמעותית על מנת לאפשר שימוש במכולה בכל מזג אוויר.

השיטה הטובה ביותר לבידוד זה הקצפת פוליארטן. ניתן להזמין איש מקצוע שמגיע ומקציץ את קירות ותקרת המבנה בקצף פוליארטן.

בידוד מכולה מבחוץ:

דרך נוספת לשפר את הבידוד במכולה זה לעשות ציפוי מבחוץ למכולה. ישנם מגוון של חומרים שניתן לצפות איתם את המכולה מבחוץ ככל שהחומר יהיה יותר משמעותי הבידוד יהיה ברמה טובה יותר. כךל שכבה שתעשו היא מבודד גם אם זה שכבה דקה. אם תרצו לבודד ממש כדאי לשים ציפוי משמעותי כמו עץ או ארחים של אבן או קרמיקה.

 

איזה תשתית צריך להכין בשביל להניח קונטיינר:

  • יישור הקרקע: כדאי מאוד מראש ליישר את השטח שעליו יושב הקונטיינר ככל שהשטח ישר יותר יותר קל להניח את הקונטייר ולפלס אותו. כדאי גם להרטיב ולהדק את הקרקע שלא תשקע המכולה עם הזמן.
  • הצבת אמצעי פילוס: על מנת שהקונטיינר יישב ישר כדאי להכין מראש אבנים משתלבות שעליהם ישב הקונטיינר. בעזרת האבנים נוכל לפלס את הקונטיינר במדוייק. האבנים משמשות גם למניעת מגע של הקונטיינר באדמה שלא יחליד.
  • חיבור חשמל ומים
  • חיבור לביוב

היתר להניח מבנה יביל בחצר האם צריך?

כמובן שצריך רישוי והיתר להניח יביל בחצר. מבחינת החוק גם אם יש אפשרות לשנע את המבנה שלכם בכל רגע נתון זה לא מתיר לכם לשים אותו בשטח. על מנת להניח את המבנה תצטרכו להשיג אישור מהרשות המקומית.

עד כמה יש אכיפה בנושא רישוי למבנים יבילים?:

התשובה לשאלה הזאת היא משתנה בהתאם לכל רשת ורשות. ישנם רשויות שלא מקפידות כל כך על הנושא של יבילים בתוך המגרשים שמיועדים לבנייה. מעלימים עין כל עוד זה בתוך המגרש הפרטי שלך. כמובן שאם יש תלונות חוזרות של שכנים אז הפיקוח מחוייב לבוא ולטפל. אחד היתרונות במבנה יביל שבמידה ובאמת יתעקשו איתכם רשויות החוק תוכלו לקחת את המבנה ולהעביר אותו או למכור אותו. במידה ובניתם משהו על הקרקע לא יהיה לכם את הפרוילגיה למכור את המבנה או להעביר אותו תאלצו להרוס אותו.

פתרון הקסם לרישוי מבנים ניידים בכל שטח:

כידוע מבנה נייד על גלגלים יש לו התחייחסות אחרת לגמרי בחוק. כל עוד רישיון הרכב בתוקף אין אפשרות לאכוף את הצבת המנה על גלגלים בשטח הפרטי שלכם. במידה ומדובר בנגרר על גלגלים בשטח ציבורי נדרש גם שיהיה רכב שרתום לנגרר.

השכרת מכולות 6 מטר:

במידה ואתם צריכים את המכולה לתקופת זמן קצרה יש אפשרות אצלנו גם לשכור מכולות 6 מטר לכל תקופת זמן. ככה שנחסוך ממכם את כל הנושא של קנייה ומכירה של המכולה. תשלמו עליה תשלום חודשי קבוע לכמה חודשים שתרצו. במכולות ריקות יותר כלכלי בדרך כלל לקנות את המכולה ולא להיכנס לחוזה השכרה אלה אם זה באמת לכמה שבועות.

מחיר השכרת מכולה 6 מטר:

מחיר השכרה למכולת 6 מטר מתחיל ב700 ש"ח ויכול להגיע גם ל2000 ש"ח ויתר למכולה מאובזרת ומסודרת למשרד או למגורים.

מה עדיף שכירות או קנייה:

אם מדובר בשכירות לטווח קצר כדאי לכם להשתמש באפשרות של השכרה. תשלמו תשלום חודשי עבור כל חודש שימוש אנחנו נדאג להובלה של המבנה הלוך וחזור. במקביל תקבלו מאיתנו שירות של הצבת המבנה בשטח ותחזוקה מלאה שלו לאורך התקופה.

במידה ואתם צריכים את המבנה לתקופה ארוכה ההמלצה שלנו היא לקנות את המבנה שיהיה שלכם. ללא התחייבות לשכירות ותשלומים חודשיים. במקרה שבו כבר לא תרצו את המבנה תוכלו תמיד למכור אותו ולהעביר אותו בקלות.

 

איך מבצעים הזמנה של מכולה?

מוזמים ליצור איתנו קשר טלפוני לבירור מלאי קיים ולקבלת מחיר סופי עבור המכולה וההובלה. במידה והמכולה קיימת במלאי נספק לכם אותה תוך כמה ימים בלי בעיה לאן שתרצו.

 

 

 

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button