אחסון ציוד

אחסון ציוד מאז ומעולם היה אתגר עבור אנשים רבים – מלקוחות פרטיים ועד בעלי עסקים גדולים. בסופו של יום, אחסון ציוד תופס מקום, ובמציאות הנדל"ן הישראלית כל מטר מרובע שווה כסף רב. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מחפשים פתרונות אחסון למצבי חיים שונים, בין היתר במעבר זמני לחו"ל, המתנה עד קבלת מפתח לדירה החדשה, שיפוץ רחב המתנהל בבית – בכל המצבים הללו יש למצוא פתרון אחסון ציוד בצורה היעילה ביותר.

שירות אחסון ציוד מציע פלטפורמה נוחה ומסודרת לאחסון החפצים שלכם בצורה פרטית, המתומחרת לפי נפח התכולה שלכם בתוך המחסן. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהקשר של אחסון ציוד זה נושא המעטפת הכללית שמקבלים המוצרים של הלקוח. חברה מקצועית תדרג לאבטח את המוצרים שלכם ברמה הגבוהה ביותר. במאמר הבא נתייחס למספר היבטים חשובים בתחום אחסון ציוד, וננסה לתת לכם מעט רקע בתחום זה.

עלות אחסון ציוד – איך מחשבים?

חברה מקצועית מחזיקה באמתחתה מגוון מחסנים מסוגים שונים ובגדלים שונים המחושבים על פי נפח. מחיר השכירות החודשי הממוצע בשוק הוא כ-40 ₪ ליחידת קוב (המחיר כולל מע"מ), כאשר יש להתייחס כמובן גם לגודל החדר ולמשך תקופת האחסון שלכם.

מטבע הדברים כל מבנה דירה הוא שונה משל חברו, כך שכל דירה היא בעלת ממדים אחרים וממילא צריכה מחסן בנפח אחסון שונה. יחד עם זאת, בהערכה כללית אחסון תכולה של דירות נע לרוב בין 15 קוב עבור דירה קטנה עד 40 קוב עבור דירה גדולה.

תהליך אחסון ציוד במחסן

תהליך האחסון הוא תהליך פשוט מאוד. תחילת התהליך היא ביצירת קשר עם הוביל והתייעצות עימו אודות נפח התכולה בו אתם מחזיקים. לאחר מכן אתם יוצרים עמנו קשר ומזמינים חדר לפי הצורך שלכם עבור התאריך המיועד (לצורך העניין: חדר 15 קוב, לתאריך 22/10/23). ביום ההובלה יגיע המוביל יחד איתכם לחברת האחסון, וכאשר יסדרו הסבלים את הציוד שלכם במחסן המתואם אתם תמלאו את החוזה ותסדירו את התשלום. עם סיום ההליך תוכלו לנעול את המחסן שלכם ולהמשיך במשימותיכם.

אחסון ציוד עם גישה אופטימלית

לאחסון ציוד בחדרים פרטיים יש יתרון משמעותי, והוא – נגישות. באמצעות שיטת אחסון ציוד זו תוכלו לגשת אל הפריטים שלכם בצורה המהירה והנוחה ביותר, מבלי להשתמש במלגזה מסיבית או לפנות תכולה של אדם אחר. ההיבט הזה חשוב מאוד מפני שהוא מאפשר לכם להפוך את המחסן לזמין באופן מיידי. כמובן שחשוב גם לבדוק שחברת האחסון מאפשרת לכם כמה שיותר שעות זמינות בהן תוכלו להיכנס למשרד. לכל חברת אחסון ציוד יש תנאים שונים. בדקו שתנאי החברה אכן מתאימים לכם.

אחסון ציוד בעיר או במושב?

כיום ניתן למצוא מחסנים לאחסון ציוד הן בערים והן במושבים וקיבוצים, כאשר לכל צד יש את היתרונות שלו. היתרון של אחסון בעיר הוא, המיקום שלרוב הרבה יותר 'מרכזי' מה שמאפשר זמינות עובדים רבה יותר. יחד עם זאת תעריף התשלום בערים כמעט בכל המקרה גבוה משמעותית. היתרון של אחסון במושב הוא מנגד, תעריף תשלום נמוך יותר. יחד עם זאת המיקום של המחסנים במושבים פעמים רבות פחות אפקטיבי, וכן מחסנים הנמצאים באזורים חקלאיים מתמודדים עם בעיות שונות, כמו מכרסמים, מבנים לא מבודדים, מבנים ללא אישורים ועוד.

חברת י.א גואטה מציעה את שירותיה בכל הקשור לאחסון ציוד. אם אתם מתלבטים היכן לאחסן את הציוד שלכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשתדל לסייע לכם בהחלטה זו.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button