הובלת מבנים ניידים

בעידן בו מחירי הנדל"ן והשכירויות מרקיעים שחקים, פתרון של מבנים ניידים הולך וצובר תאוצה מדהימה – הן בעולם העסקי והן בעולם המגורים. אנשים רבים בוחרים להשתמש באחד המבנים הניידים כנותן שירות מעולה המאפשר לנהל את שגרת החיים ברמה גבוהה ביותר, זאת תוך חיסכון מרבי ומבלי להתפשר על איכות. במסגרת השירותים שלנו אנו מבצעים הובלה של משרדים, קרוואנים, כיתות לימוד ועוד. כל מבנה שאיננו קבוע באדמה ('מבנה קבע') יוכל לעבור מנקודה גאוגרפית אחת לנקודה אחרת בה תבחרו, זאת על ידי משאית ומנוף, הכל בהתאם לאופי ההובלה.

7 כללי זהב שכדאי לדעת לפני הובלת מבנים ניידים

לפני שאתם מבצעים העברה של מבנים ניידים אנו ממליצים לכם לערוך סקירה מקיפה אודות המבנה שלכם. נתונים אלה יעזרו לנו לעבור לשלב הביצוע הצורה הטובה והיעילה ביותר. לפניכם רשימה של מספר פרמטרים שכדאי לבדוק לפני שאנו מגיעים לבצע את ההובלה.

  1. מהן מידות המבנה? – לא נוכל לבצע את ההובלה מבלי לדעת מהן המידות של המבנה. מידות אלו הן כמובן אורך, רוחב וגובה המבנה. מדוע נתונים אלה חשובים? מסיבה פשוטה, על בסיס הנתונים הללו אנו יודעים להיערך מראש מבחינת סוג הרכב שיבצע את ההובלה. כמו כן נתונים אלו יעזרו לנו לדעת האם יש צורך בתיאומים ואישורים מוקדם ממשטרת ישראל עבור ביצוע הובלה זו.
  2. סוג רצפת המבנה – האם הרצפה שלכם היא רצפת עץ או רצפת בטון? לנתון זה יש השפעה ישירה על המשקל של המבנה. פעמים רבות מבנה המבוסס על רצפת עץ יש להניפו על ידי רלסים מברזל אותם משחילים מתחת למבנה.
  3. חוזק המבנה – ככל שהמבנה שלכם יהיה חזק יותר כך ההובלה תוכל להתבצע בצורה חלקה יותר. רוב המבנים כיום נבנים מלכתחילה באופן חזק מאוד כאשר ישנן מסגרות ברזל שתפקידן לתמוך בקירות המבנה ובתקרה. במקרים מסוימים אנו נדרשים לבצע חיזוקים מסוימים בכדי שנוכל להעביר אותם בצורה בטוחה ויעילה.
  4. משקל המבנה – בשונה מהפרמטרים הקודמים שהם הרבה יותר מדידים, על הקטגוריה הזו הרבה יותר קשה לענות. מה שעוזר לנו להבין את משקל המבנה הוא קודם כל להבין מהו סוג המבנה. לרוב סוג המבנה נותן לנו גם הערכת משקל מסוימת. משקל המבנה חשוב לנו עבור שני דברים עיקריים: סוג המנוף לו אנו זקוקים לטובת הרמת המבנה, וסוג המשאית שנדרש לטובת העברת המבנה. 
  5. ניתוק חלקי המבנה והתשתיות – לפני שלב ההובלה עצמו יש מספר דברים שיש מראש, אחד הדברים הוא – בדיקה מוקדמת באחריות מי מוטלת עבודת ניתוק המבנה מהתשתיות. בעבודה זו כלולים כל סוגי התשתיות: מים, חשמל, ביוב ותקשורת. אם המבנה שלכם בנוי ממספר חלקים שונים אנו ממליצים להיערך מראש בכל הקשור לזה בכדי שהעבודה תוכל להתקדם כראוי.
  6. נגישות המנוף – מבנים אליהם יש גישה נוחה ומקסימלית מהווים את הפלטפורמה הנוחה ביותר להעברה של מבנים. הסיבה לכך פשוטה: ככל שהמרחק בין המבנה למנוף קצר יותר, כך ניתן להסתפק במנוף קטן וזול יותר. בכל הקשור להיבט זה כדאי להתייחס לכל אמצעי שיכול להפריע לגישה של המנוף: קווי תקשורת וקיי חשמל, עצים שמפריעים, מעברים צרים וכיוצא בה. כל הפרמטרים הללו נכונים הן לגבי שטח ההעמסה והן לגבי שטח הפריקה.
  7. תנאי נסיעה נוחים – מכיוון שמדובר במשקלים גדולים ביותר, הובלת מבנים ניידים וקרוואנים דורשת תנאי שטח אופטימליים. עוד בטרם שיוצאים לדרך כדאי לחשב מסלול מראש, לבחון את דרכי הנסיעה, לוודא שאין גשרים נמוכים, שבילים צרים, דרכים משובשות וכיוצא בזה.

כמה מילים על חברת י.א גואטה 

חברת י.א גואטה מתמחה בהובלה של מבנים ניידים, מבנים יבילים וקרוואנים. פריסת העבודה רחבה מאוד כאשר החברה עומדת לרשות לקוחותיה לטובת הובלה של מבנה בודד ועד פינוי בסיסים ושטחים גדולים. חשוב לדעת שהעברת מבנים ניידים היא פעולה מורכבת הדורשת ניסיון ויכולות לוגיסטיות. בכל הקשור לתחום זה אנו ממליצים לא להתפשר ולבחור בחברה שמסוגלת לספק לכם את השירות הטוב, היעיל והבטיחותי ביותר.

כל מבנה נייד הוא בעל 'סיפור אישי' הדורש התאמה והיערכות מוקדמת. בנוסף, מכיוון שמדובר במשקלים גדולים, הובלת מבנים ניידים יכולה להתבצע רק על ידי חברה שמכירה את התחום מכלי ראשון – זה הסוד להעברת מבנים ניידים בראש שקט.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button