אחסנה לטווח ארוך

שטחי אחסנה לטווח ארוך מהווים פתרון חסכוני ואיכותי עבור עסקים ואנשים פרטיים המבקשים למצוא מקום נוסף בו יוכלו לאחסן את חפציהם. אחסנה לטווח ארוך יכולה לשמש אתכם למטרות שונות, בדוגמת אחסון רהיטים בעת מעבר לדירה קטנה יותר, אחסון של פריטים המתאימים לעונות מסוימות, או אחסון של מלאי עודף של העסק. 

במאמר הבא נתייחס ליתרונות השונים שיש לאחסון לטווח ארוך, ניגע בחפצים השונים שניתן לאחסן לטווח ארוך, ולבסוף נדבר על מחיר אחסנה לטווח ארוך.

אחסנה לטווח ארוך: 4 יתרונות מרכזיים

כאמור אחסנה לטווח ארוך נועדה לספק שירות במצבים שונים – בין אם כאדם פרטי ובין אם כבעל עסק המעוניין לאחסן את התכולה שלו במקום 'חיצוני' מטעמים שונים. להלן 4 יתרונות מרכזיים שטמונים באחסנה לטווח ארוך:

  1. חסכון – אחסנה לטווח ארוך מהווה פתרון לא רק בהיבט הלוגיסטי אלא גם בהיבט הכלכלי, זאת כמובן בהשוואה לרכישת שטח נוסף או השכרה של משרד גדול יותר. השכרת שטחי אחסון מייתרת את הצורך להוציא סכומי כסף גדולים עבור נדל"ן יקר, ולמעשה היא משתלמת יותר מבחינת תעריף יומי מהשכרה קצרת טווח.
  2. אבטחה – מבנים המיועדים לאחסנה לטווח ארוך מציעים למעשה מעטפת אבטחתית גבוהה לטובת הפריטים המאוחסנים. לרבים משטחי האחסון קיימת מערכת אבטחה 24/7, קודי גישה מאובטחים, מצלמות במעגל סגור והגנה מפני כניסה של גורמים בלתי מורשים. מעטפת זו מספקת שקט נפשי לבעלי העסקים והלקוחות הפרטיים המעוניינים שהציוד שלהם יישמר כראוי.
  3. נוחות – אחסנה לטווח ארוך מספקת מענה מושלם ללקוחות המעוניינים לקבל שטח אחסון נוסף לחפציהם. לרוב מתקני האחסון ממוקמים באזורים עם גישה נוחה, כאשר רבים מהם גם מאפשרים גישה לשטחי האחסון בכל שעות היום.  נתונים אלה מקילים על יכולת הגישה שלכם לפריטים בעת הצורך.
  4. גמישות – אם אתם מתעניינים בשטחי אחסנה לטווח ארוך חשוב שתדעו שמדובר על תחום גמיש, הן לאנשים פרטיים והן לבעלי עסקים. מתקני האחסון מציעים לרוב מגוון דגמי אחסון בגדלים ובסוגים שונים, כך שכל לקוח יוכל למצוא את מבוקשו בהתאמה אישית. מלבד זאת, רבים מנותני השירות בתחום הזה מאפשרים הסכמי שכירות גמישים, לפיהם השוכרים אינם מתחייבים לתקופה מוגדרת מראש אלא רק לתקופה לה הם יזדקקו לשטח האחסון.

אילו חפצים ניתן לאחסן לטווח ארוך?

למעשה אחסנה לטווח ארוך כוללת בתוכה את כל הציוד שאתם מעוניינים לאחסן, לרבות מסמכים השמורים בארון לאורך שנים, כמו חוזים, שרטוטים, הצעות מחיר ועוד ניירת שאתם מעוניינים לשמור ומאידך איננה בשימוש יום יומי. גם קישוטים לחגים, מוצרי חשמל, רהיטים ישנים, ספרים ועוד מגוון פריטים עשויים להיכלל בתחום זה.

מחיר אחסנה לטווח ארוך

אין זה סוד שמחיר אחסנה לטווח ארוך איננו דבר קבוע אל משתנה בהתאם לשטח האחסון לו אתם זקוקים. למעשה אין זה המרכיב היחידי של המחיר אלא הוא נקבע גם לפי כמות הפריטים שאתם מעוניינים לאחסן. לצורך העניין אחסון של דירת 2 חדרים יעלה לכם כ-300 ₪ בחודש, כאשר בדירת 4 חדרים ויותר מחיר האחסון יהיה מטבע הדברים גבוה יותר. יש לדעת שברוב המקרים המחיר אותו מציעה החברה כולל בתוכו שירותים נוספים כמו אבטחה וניקיון.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button