השכרת מכולת קופות

השכרת מכולת קופות – עוד מבנה יצירתי שמספק פתרון זמני ואידאלי לצרכים זמניים. בדיוק כמו השכרה מבנים שונים, גם השכרת מכולות קופות נותנות מענה שימושי לאירועים חד פעמיים. בהקשר הזה השכרת מבני קופות מהווה פתרון אידאלי ונוח למכירה של כרטיסי כניסה לאירועים שונים המתנהלים במרחב הפתוח. מבני הקופות הניידים מושכרים למשך תקופת האירוע, ואותם ניתן להציב בכל מיקום שתבקשו, בהתאם לסוג האירוע ולצורך שלכם.

השכרת מכולת קופות למופעים

השכרה של מכולות קופות למופעים הפכה להיות בשנים האחרונות טרנד נפוץ. הרעיון הוא די פשוט, לוקחים מכולה או מבנה שנבנה למטרה מסוימת ומסבים את תפקידו למטרה זו. הקופות הללו לרוב משמשות את מפיקי האירועים והמופעים השונים, והם יכולים לבחור דגם אחד מבין סוגים שונים של דגמים וגדלים. המבנים משתנים מאוד לפי הדרישה של הלקוח, ממכולות בסדר גודל של 12*4 מטרקים ועד מכולות קופה קטנות בעלת אשנב אחד. 

אנו ממליצים לבדוק היטב מהו סוג האירוע שלכם, מהי כמות האורחים שעתידה להגיע לאירוע ובהתאם לכך להחליט מהו סוד מבנה הקופה שאתם צריכים.

השכרת מכולת קופות
השכרת מכולת קופות

השכרת מכולה של קופות לפסטיבלים ואירועים

אז מה תוכלו למצוא בתוך כל מכולת קופה להשכרה? בכל אחד מהמבנים הללו תוכלו למצוא אבזור חדשני שכולל מרכיבים רבים: מיזוג אוויר, אשנבים, חיבורי תקשורת והכנה לרשת אלחוטית. כל המרכיבים הללו באים לשרת דבר אחד: את סביבת העבודה של מפעילי הקופה. באמצעות סביבת עבודה כזו העבודה יכולה להתבצע על הצד הטוב ביותר, להיות יעילה ומהנה ולשדר רצינות כלפי קהל האנשים שניגש לרכוש כרטיסים.

השכרה של מבנה לקופות מגיעה מוכנה לשימוש מיידי, כך שמלאכת ההרכבה של המבנה – לא מוטלת עליכם. לצורך העניין, אם אתם מפיקים אירוע גדול המתנהל בשטח פתוח, כמו מופע של זמר מפורסם או פסטיבל המוני, דרך הכניסה לאירוע מוכרת לעבור דרך המבנה הזו, בקופת הכרטיסים. העובדה שמדובר במבנה נייד הופכת את כל הנושא לגמיש הרבה יותר, הן במיקום המכולה והן בקביעת אורך תקופת ההשכרה. 

מכולת קופות מבפנים
מכולת קופות מבפנים

י.א גואטה – מספר 1 בהשכרת מבני קופות לאירועים

השכרת מבני קופות דרכנו באה לשרת את הלקוח מהטלפון הראשון עד החזרת הקופה אלינו. הקופות שאנו מספקים תגענה אליכם ברמת אבזור וגימר גבוהה ביותר, ואנשי הצוות שלנו ילוו אתכם משלב ההזמנה והייעוץ על סוג המבנה שאתם זקוקים ועד להצבה של המכולה במרחב בו תבחרו. תוך כדי האירוע נמשיך להיות זמינים עבורכם לכל בעיה ושאלה.

שירותים נוספים שניתן לקבל דרכינו:

השכרת מבנים ניידים
השכרת שירותים ניידים
השכרת משרדי מכירות
הובלה ומכירה של מבנים ניידים

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button