השכרת מכולת שומר

'בוטקה', או במילים רשמיות: ביתן שמירה, הוא אחד המבנים הנחוצים ביותר בכל כניסה למתחם ציבורי או לאירוע המוני. הבוטקה לא נועד רק לבדיקות ביטחוניות אלא פעמים רבות משתמשים בבוטקה לצורך בדיקת כרטיסי כניסה לאירוע. השכרת מכולת שומר מגיעה במבחר גדול, במבנים מסוגים שונים ובגדלים שונים, כך שהכל תלוי בצורך שלכם, באופי האירוע והמתחם ובכמות השומרים שעתידים לשבת בביתן השמירה הזה. כאשר נערכים לאירוע רב משתתפים, פעמים רבות מבנה שמירה להשכרה בודד איננו מספיק, ובשל כך אנו ממליצים להיערך נכון מראש. 

השכרת ביתן שומר
השכרת ביתן שומר

מבנה שמירה להשכרה – ניהול אירוע אופטימלי

כאמור, מלבד הסיבה הביטחונית, הצבה של עמדת שמירה בכניסה לאירוע מאפשרת לנהל את האירוע ולשלוט עליו. באמצעות מבנה שמירה להשכרה בו נמצא שומר מסור שמקבל את כל המעטפת הטכנית עבור עבודתו, תוכלו לווסת כניסה ויציאה, לבחון את כמות המשתתפים באירוע, למנוע כניסה של אנשים שאינם זכאים להשתתף בו ולהיות 'בעלי האירוע' במלוא מובן המילה.

מכולת שומר להשכרה
מכולת שומר להשכרה

מפרט טכני ביתן שומר

המבנה כולל דלת כניסה מברזל שניתנת לנעילה ע"י בריח + מפתח. למבנה חלונות ב3 צדדים לנוחות מקסימלית לשומר. יש אפשרות להזמין מבנה גם ללא סורגים לבחירתכם.  במבנה לוח פיקוד חשמל למאור ולשקעים. כמו כן מבנה השומר מגיע עם מזגן חזק ועוצמתי. יש אפשרות לקבלת המבנה עם ריהוט בסיסי כולל שולחן או דלפק.

השכרת מכולת בודקה שומר  – צרו עמנו קשר בהקדם!

אנו ממליצים למפיקי אירועים ליצור איתנו קשר מוקדם ככל האפשר. פעמים רבות שמבני השכרה מסוימים שמתאימים לאירוע שלכם יהיו שמורים כמה חודשים מראש, כך שאם תפנו אלינו בסמוך לאירוע שלכם – ייתכן ומבנה השמירה לא יהיה זמין. "חכם עיניו בראשו" ולכן ההמלצה שלנו לכל מי שיודע שיזדקק למבנה כזה או אחר היא פשוט לערוך תוכנית אירוע מראש וליצור עמנו קשר.

כאן המקום לציין שבמידה ואינכם יודעים להחליט מהו סוג מבנה ההשכרה לו את זקוקים, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם. צרו עמנו קשר, תארו בפנינו את סוג האירוע ואת הצורך שלכם, ואנו נשמח להתאים לכם מבנה שמירה להשכרה המתאים לכם ביותר.

השכרת מכולת שומר
השכרת מכולת שומר

שירותים נוספים מגואטה מבנים ניידים:

השכרת מקלחות ניידות
השכרת שירותים ניידים
מכירה והשכרת מבנים ניידים 
השכרת מכולות לאחסון 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אולי יעניין אתכם גם
בניית בתים ממכולות

בניית בית ממכולות: ניתוח מקיף

בשנים האחרונות, כשמחירי הנדל"ן מאמירים ולא נראים לקראת ירידה, הרעיון של בניית בתים ממכולות זוכה לפופולריות משמעותית בשל אופיו החדשני, האקולוגי וכמובן – הפיננסי. מכולות

קרא עוד ›
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button