מחסנים להשכרה

שירותי מחסנים להשכרה הם מהשירותים הנפוצים ביותר עבור קהל רב הזקוק למקום אחסון, לטווח קצר ולטווח ארוך. בין צרכני שירות זה נמנים בעלי עסקים ולקוחות פרטיים, כאשר לרשותם עומד מגוון רחב מאוד של אפשרויות אחסון: יחידות ומחסנים בגדלים שונים אותם תוכלו לשכור במחירים משתלמים ולכל פרק זמן שתרצו.

במאמר הבא נבקש לפרוס עבורכם את ההיבטים השונים של תחום השכרת מחסנים: מה כלול בשירות זה, את מי תחום זה משרת, איזו סוג יחידה כדאי לכם לשכור, מהם תנאי האחסון של חברת האחסון, האם יש ביטוח על התכולה המאוכלסת, מהם השירותים הנוספים שאנו מציעים מעבר לאחסון החפצים עצמם ועוד מגוון שאלות הדורשות היכרות מעמיקה עם התחום. 

חברת י.א גואטה נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום השינוע, ההובלה ושירותי השכרת מחסנים, וזאת הודות למוניטין הרב שהיא זכתה בתחום זה, ובמאמר זה היא משתפת את כלל המתעניינים בתחום מרתק זה.

אז אילו מחסנים להשכרה אנו מספקים?

מחסנים להשכרה לאחסון תכולת דירה

חוזי דירה הם דבר קשיח ומוגדר, אך מציאות החיים היא דבר הרבה יותר גמיש ומורכב. לא אחת אנשים נאלצים לפנות את הדירה השכורה שלהם – אך הדירה החדשה אליה הם עתידים לעבור, עדיין לא פנויה. במהלך תקופה זו של "בין לבין" מוכרחים למצוא פתרון לכל הציוד שנמצא בבית הישן. אחסון תכולת דירה הוא למעשה פתרון יעיל ביותר למצבים כאלה. בפתרון של אחסון תכולת דירה ניתן להשתמש לכל טווח זמן שתרצו עד שתקבלו את המפתחות לדירה הבאה שלכם.

מחסנים להשכרה עבור אחסון תכולת דירה ליוצאים לחו"ל

לא מעט אנשים יוצאים לפרק זמן לא מבוטל לחו"ל, בין במסגרת של שליחות, טיול ארוך טווח, עבודה או הכשרה מקצועית או אקדמית בארץ זרה. במצבים אלה תכולת הדירה שלהם צריכה למצוא בית זמני. אנו מציעים שירות אחסנת תכולת דירה ליוצאים לחו"ל, ללא הגבלת זמן ואחריות שכשתחזרו לארץ הציוד שלכם ישוב אליכם כפי שהיה.

מחסנים להשכרה למשפצי דירה

תקופת השיפוצים היא תקופה מאתגרת עבור בעל הבית. במהלך תקופה זו נעשות עבודות מסיביות בתוך הבית שקיים חשש שחפצים ורהיטים שונים בתוך הבית יינזקו. שירותי אחסנה למשפצי דירה מציעים למעוניינים פלטפורמה מעולה לשמירה על הציוד שלהם ברמה הגבוהה ביותר, הן לכאלו העומדים לקראת שיפוץ קצר טווח והן עבור כאלו העומדים לקראת שיפוץ ארוך טווח.

מחסנים להשכרה עבור יבואנים

שירותי אחסנה ליבואנים מספקים תנאי מעולים עבור אחסון של מגוון מוצרים המיובאים מחו"ל. בתוך תחום זה נוכל למצוא מגוון מוצרים: מוצרי טקסטיל, מכשירי חשמל, מוצרי פופ, רהיטים, גאדג'טים ומתנות ועוד. כל לקוח אצלנו מקבל תא אחסון המותאם לכמות הסחורה שבבעלותו, כאשר כל תא שמור, נעול ומצולם כך שמדובר בשירות פשוט יעיל ובטוח.

מחסנים להשכרה עבור עסקים

כיום שטחי האחסון של חברות ובעלי עסקים שונים אינם מספיקים, כך שמתעורר הצורך בשטחי אחסון נוספים. אחסון מסוג זה יכול לכלול ציוד רפואי, כלי עבודה, מכשירים אלקטרוניים ועוד. בשל העובדה שברוב מוחלט של המקרים מדובר על ציוד יקר ערך, בעלי העסקים אינם יכולים להתפשר בשירות זה. במצב הזה ההמלצה הטובה ביותר היא לשכור את שירותיה של חברה מקצועית המתעסקת בשירותי אחסה לעסקים. חברה כזו תוכל לספק לכם מגוון מחסנים בגדלים שונים כך שתוכלו לקבל מענה מושלם לכל צורך שלכם.

מחסנים להשכרה עבור משרדים

משרד פעיל הוא מקום שמכיל בתוכו המון פריטים: קלסרים, ריהוט, מחשבים וציוד דיגיטלי ועוד. חברה מקצועית המספקת שירותי אחסנה למשרד עשויה לספק פתרון זול ויעיל לאחסון תכולת המשרד בכל סיטואציה שהיא – תקופת שיפוצים, ביצוע הדברה, מעבר למיקום אחר וכדו'. את המחסן תוכלו לשכור במגוון גדלים ולטווח זמן המתאים לצרכים שלכם, כך שבסיום התקופה תוכלו לקבל את הציוד שלכם בחזרה תוך שמירה מקסימלית על מצבו הקיים.

מחסנים להשכרה לטובת רהיטים

שירותי אחסה לריהוט הם שירותים פונקציונליים הנותנים מענה למגוון מצבים, כאשר המצב העיקר הוא מעבר צורך לפנות דירה לפני שהדירה הבאה מוכנה. עבור מי שמחזיק במגוון רהיטים ולא מוצא היכן הוא יוכל לאלכס אותו בשבועות או בחודשים הקרובים, שירותי אחסון רהיטים מהווים פתרון אידאלי. מהיום אין צורך לפזר את הרהיטים שלכם בין מספר חברים ולשכוח היכן הנחתם כל רהיט. באמצעות שירותי אחסנה זולים ויעילים תוכלו לקבל פתרון אולטימטיבי ומהיר לסיטואציה מורכבת.

מחסנים להשכרה לטובת ציוד וחפצים

לא מעט אנשים מחזיקים בציוד וחפצים שימושיים, בין אם לצרכים עסקיים, בין אם לצורכי הבית ובין אם לצורך תחביב. אולם למרבית האנשים אין מקום מיותר בבית, כך שאכלוס חפצים אלה זוהי פעולה כמעט בלתי אפשרית עבורם. שירותי אחסנת ציוד וחפצים באים לתת מענה עבור כל מי שמעוניין בציוד וחפצים באופן שוטף אך מחפש היכן לאכלס אותו. את החפצים תוכלו לאלכס במחסן שיעמוד לרשותכם ולקחת את החפצים שלכם לפי שימוש, והכל במחירים נוחים השווים לכל נפש.

מחסנים להשכרה לבעלי גלריות לאומנות

לא מעט אנשים מחזיקים בגלריות לאומנויות כאשר מטבע הדברים גלריה שכזו כוללת פריטים רבים: ציורי שמן, מודלים, פסלים, אמצעי ציור ועוד. לא לכל בעלי הגלריות יש מקום אחסון מספיק בבית, כך שבמצבים כאלה מחסן אחסון לבעלי גלריות לאומנות יכול להיות פתרון מושלם. את המחסן תוכלו לשכור למשך כל טווח זמן שתרצו, ולפי גודל מחסן המתאים לכמות החומרים שלכם.

מלבד שירותים אלה תוכלו לקבל אצלנו מגוון שירותי תמיכה, בדוגמת הובלה ואחסנה, אספקת קרטונים במגוון סוגים, ביצוע אריזה וכל הקשור למעטפת ההובלה. שירותים אלה נעשים בצורה ישירה ומלווים בכל הביטוחים הנדרשים.

מחסנים להשכרה – מה חשוב לברר לפני?

חשוב לדעת שקבלת מבנה אחסנה איננה סוף הסיפור. אין זה סוד שתנאי האחסנה הם בעלי השפעה ישירה על איכות האחסון ורמת השמירה שתהיה על החפצים הנמצאים במבנה. בשל כך אנו ממליצים לברר מספר דברים לפני כן, לדוגמא:

 • מהו סוג המבנה בו הציוד שלכם יאוכלס?
 • אילו הגנות מותקנות במבנה?
 • האם יש הגבלת זמן שירות על המבנה?

מחסנים להשכרה מסוגים שונים

כאשר מדברים על מחסנים להשכרה חשוב לדעת שלא מדובר על מבנה אחד אלא על מגוון סוגי אחסון. אחסון יכול להתבטא בתצורות שונות: מבני מתכת, מכולות, מבני בטון, מבנה חקלאי שעבר הסבה למחסן ועוד. בשל כך חשוב לבחון מהם החפצים אותם אתם עומדים לאכלס ובהתאם לכך לבחור בסוג האכלוס הנדרש. במידה ואינכם יודעים לעשות את הקישור בין סוג החפץ לבין סוג המבנה – צרו קשר עם חברת ההשכרה והיא כבר תסייע לכם בכך.

הגנות קריטיות הנדרשות ליחידות אחסון

חברת י.א גואטה מספקת מגוון אמצעי אחסון למעוניינים, ויחד עם זאת שמה דגש מירבי על איכות האחסון ולא רק אספקת מיקום באופן טכני. לטובת איכות אחסון מקסימלית החברה מחזיקה במתקני אחסנה בעלי מגוון יתרונות בטיחותיים משמעותיים:

 • הגנה מפני שריפות – במתקנים אלה מותקנים גלאי עשן ומערכת ספרינקלרים.
 • הגנה מפני פריצות וגניבות – המתקנים מחוברים למוקד שמירה כשבמקביל ישנו שומר פיזי המוצב במקום. כמו כן קיימת נעילה אופטימלית למתקן האחסנה כולו וגם לתאי האחסון עצמם, יחד עם גדר מקיפה המספקים הגנה מקסימלית.
 • הגנה מפני מזיקים – החברה מבצעת בקרת הדברה בתכיפות גבוהה באמצעות מדביר מוסמך, זאת במגמה לשמור על תכולת המתקנים בצורה הטובה ביותר.
 • הגנה מפני פגעי טבע – במתקן אכלוס חשוב מאוד שתשהיה בקרת אקלים ואמצעים להתגבר על חום קיצוני וטמפרטורות גבוהות במיוחד בעונת הקיץ. אמצעים אלה מונעים התחממות יתר של התכולה שעלולה לגרום לפגיעה ברהיטים ובחפצים השונים הנמצאים במתקן.

היבטים חשובים לבדיקה לפני אחסון

מלבד תחומי ההגנה מפני נזקים אנו ממליצים לבדוק תחומי אחריות נוספים:

 • בדקו את תחום ביטוח האחסנה. היבט זה יסייע לכם במקרים של נזקים אפשריים.
 • רישיון למתן שירות אחסנה – חשוב לדעת שלא כל חברה רשאית לספק שירותי אחסון. עליכם לבדוק שהחברה מחזירה ברישיון מתאים וכן עומדת בכל הדרישות של הרשות המקומית ודרישותיה של הכבאות.
 • בדקו האם החברה מציעה שירותים נוספים, כמו אריזה, הובלה וכדו'. כמובן אין זה פרמטר הכרחי אך הוא עשוי לסייע לכם מאוד.
 • בדקו את תנאי האחסון – האם מדובר על מתקנים חדשים / יחידות פרטיות ואישיות / תנאי אבטחה גבוהים וכיו"ב.

5 סיבות מדוע להשתמש בשירותי מחסנים להשכרה

 1. פתרון חסכוני – השכרת יחידת אחסון היא לרוב הרבה יותר חסכונית מאשר אחסון ציוד בדירת מגורים, במיוחד אם אין לך כמות גדולה של מקום. ניתן לשכור יחידה בגודל המתאים בדיוק לצרכים שלכם ולחסוך סכומי כסף גדולים על שכר דירה, שירותים והוצאות אחרות.
 2. אבטחה מוגברת – שירותי אחסון ציוד מציעים אמצעי אבטחה חדישים על מנת לשמור על הציוד שלכם בטוח ומוגן. תחום זה כולל מצלמות אבטחה, אזעקות ואנשי אבטחה שמוצבים באתר.
 3. מיקום נוח – שירותי אחסון ציוד ממוקמים בדרך כלל במקומות נוחים עם נגישות מרבית – לכלי רכב וברגל. פרמטר זה יקל עליכם לגשת לציוד שלכם כשתזדקקו לו.
 4. בקרת אקלים – יחידות אחסון מבוקרות אקלים מגנות על הציוד שלכם מפני נזקים שעלולים להיגרם על ידי טמפרטורות קיצוניות, לחות וגורמים סביבתיים אחרים. באמצעות בקרה זו חיי הציוד שלכם יהיו ארוכים ויישמרו במצב אופטימלי ומוגן.
 5. שקט נפשי – כאשר מאחסנים ציוד עם חברת שירות אחסון ציוד ברמה גבוהה, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהנכסים היקרים שלכם נמצאים בידיים טובות. עם חברת שירותי אחסון לא תצטרכו לדאוג לכל מה שקשור בגניבה, נזק או סוגים אחרים של אובדן.
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button