פתרונות אחסון לתעשייה

העולם המודרני בו מדי יום אנו עדים לפיתוחים טכנולוגיים חדשים מזמן לתעשיינים מורכבויות שונות. מצד אחד, ככל שטכנולוגיות הייצור משתכללות ניתן לקחת רעיונות ומיזמים ולהביא אותם לכדי מימוש, ומאידך התחרות שקיימת בין התעשיינים לתחומיהם השונים מחייבת אותם לעבוד בצורה היעילה ביותר. עיקרון זה נכון בכל היבט שהוא, ובמיוחד בכל מה שקשור לפתרונות אחסון לתעשייה. 

ההיבט של אחסון הציוד הוא בעל משמעות רבה, שכן כל מטר רבוע הוא שווה ערך כלכלי רב, ובייחוד באזורי נדל"ן יקרים כמו אזור המרכז. במצב הזה כל ענף תעשייה מעוניין לצמצם כמה שניתן את השטחים בהם הוא מאחסן ציוד, חומרי גלם, מוצרים מוגמרים ואריזות, בכדי לצמצם עלויות מיותרות. מלבד זאת, גם לאופן האחסון יש השפעה ישירה על תעשיות. תכנון לא נכון של אחסון הציוד עלול לגרום לסרבול בעת פריקת הסחורה או הפצתה, מה שעלול להשפיע על יעילות התעשייה. 

במאמר הבא נתייחס לכמה דגשים מרכזיים שעשויים לסייע לכם בכל הקשור לפתרונות אחסון לתעשייה, כמו גם המלצות על מערכות אחסון מתקדמות.

מערכות מידוף מודולריות

אחד הדברים החשובים ביותר בהקשר של פתרונות אחסון לתעשייה הוא היבט המודולריות. חברה שמחזיקה במערכות מידוף המאפשרות גמישות בהליך פירוקן והרכבתן למעשה מייעלות בצורה משמעותית את פעילות החברה. מערכת מידוף מודולרית היא אחת מפתרונות אחסון לתעשייה החשובות ביותר, כזו המשלבת בצורה מרשימה בין גמישות לזריזות ובכך למעשה מאפשרת לחברה להסתגל לכל שינוי סביבתי שמתרחש במינימום משאבים וזמן.

במקרים רבים אופן ההתנהלות של חברות תעשייתיות,  המתנהלות עם היקף ציוד רחב, הוא מסורבל וכבד כך שקשה לעדכן בטווח זמן קצר את קווי היצור. יחד עם זאת את צורת האחסון ניתן לעדכן בצורה די מהירה כך שתוכלו להגיב לכל התרחשות במקסימום יעילות.

עמידות המדפים קריטית

היבט נוסף שמסייע שקשור לפתרונות אחסון לתעשייה עוסק בעמידות ואיכות המדפים. לרוב חומרי גלם ומוצרים מוגמרים הם בעלי משקל כבד, בין אם מחמת המשקל העצמי שלהם ובין אם מחמת כמות הפריטים שמצטברים לכדי משקל רב. לאור זאת מערכות מידוף שאינן בנויות בצורה עמידה שיכולה להתמודד עם עומסי המשקלים הרבים לא יצליחו לממש את תפקידן. קריסת מדפים או החלפה תדירה של מדפים בשל שחיקה מהווה נזק כלכלי לא קל עבור חברה, ואלו עלולים לגרום לה לנזקים בלתי הפיכים. על כן, ההמלצה שלנו היא לבחור מדפים עמידים ואיכותיים.

סוגי מדפי אחסון מומלצים

מדפי קומפקטוס – מערכת זו נחשבת למערכת יעילה באופן מיוחד, כאשר היא מבוססת על מסילה המאפשרת ניצול מקום באופן מקסימלי. מי שמחפש פתרונות אחסון לתעשייה עשוי להתרשם מאוד מפתרון זה, שכן הוא מתאים במיוחד לשטחים קטנים המחייבים גמישות מרבית. 

מדפי אלומיניום לסביבה רטובה – סביבת בעלת מזג אוויר מורכב מחייבת מצד המאחסנים תשומת לב יתירה, שכן רטיבות או לחות גבוהה עלולות להביא למצב של קורוזיה וחלודה, מה שיפורר אפילו חומרים חזקים. במצבים כאלה מדפי אלומיניום, כאלו שלא מתרגשים מרטיבויות, עלולים להיות הפתרון האולטימטיבי.

מדפים מגולוונים – מדפים אלה עשויים מפלדה או ברזל ומצופים בציפוי אבץ המגן עליהם ממצב של קורוזיה. גם שיטה זו נמנית כחלק מפתרונות אחסון לתעשייה המבטיחים עמידות גם בסביבה מורכבת.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button