מנוף זרוע 40 מטר

אנשים שרוצים לעבוד מנוף 40 מטר יכולים להיות אלו שרוצים להוביל תכולה לגובה של 40 מטר, להוביל חומרי גלם או אפילו כדי להעביר מפעלים. יש כל מיני סוגי מנופים שאפשר להשתמש בהם כדי להוביל תכולה לגובה רבה. למעשה, חברות מנופים רבות יתמחו בנישות שונות ועל כן יחזיקו בציוד שונה. 

מה עושים עם מנוף זרוע 40 מטר?

חברה אחת יכולה להחזיק במנוף הרמה, ותעשה בו שימוש ספציפית לתחום התעשייה והבניין. וחברה אחרת יכולה להחזיק במנוף, אולי מנוף 40 מטר, דווקא כדי להוביל פסנתרים, או אמבטיות וג'קוזי. וכן הלאה. ואילו חברה אחרת יכולה לעשות שימוש במנוף שכזה דווקא כדי להוביל מכולות. בהן משטחי שיש, סחורות שונות, קרמיקה, ברזל, עצים וכן הלאה. בעוד שיש חברות שישתמשו במנוף כדי להוביל מכונות תעשייתיות וציוד כבד אחר. ואולי יש להן מנוע ייעודי לשם כך, כדי לאפשר הנפה, הורדה והעלאת ציוד באופן בטוח ושלם.

ניסיון מוכח בעבודה עם מנוף 40 מטר

באופן טבעי, יהיה נכון לקרוא אודות החברה. מה היא מציעה. כמה שנים היא עובדת בעסק. מה טיב עובדיה. ומה לקוחות אחרים מספרים. בין השאר, כדי לוודא שהחברה יודעת כיצד לעבוד עם מנוף 40 מטר בכל הקשור להובלת ציוד כבד. אפילו אם הוא לא כזה כבד. כל עוד היא יודעת לעשות זאת באופן בטוח, מאובטח וקפדני באופן מספק. כך שהדבר יכול להיות שילוב של ציוד איכותי, צוות מיומן, ניסיון, מוסר עבודה ויכולת להשלים עבודה בבטחה. בייחוד כאשר מדובר בעבודת הנפה המערבת חומרים כבדים – כלומר, נוכחים במידה רבה. אם מניפים מכולה ייתכן שמדובר בטונות של חומר גלם או של ציוד אחר שיש לשמר ולאבטח.

שימושים שונים עבור מנוף 40 מטר

בין העבודות שחברות המציעות מנוף 40 מטר יכולות לאפשר, הן כמובן הרמה והובלת מטענים. בין אם מדובר על הרמה של חומרי בנייה עבור בניית בנייני מגורי, בניינים משרדים או אפילו בנייני מסחר. כאשר אלו נמצאים בשלבי הקמתם. כמו גם, חברות התומכות בתהליכי הקמה של בניינים יכולות לספק פתרונות להזזת מטענים גדולים של חומרי בנייה מקומה לקומה.

מנוף 40 מטר: כושר נשיאה

יש לציין, שגם אם חברה מסוימת עובדת עם מנוף 40 מטר, יש לבדוק את כושר הנשיאה שלו. על פניו נדמה שהכותרת מציינת שהמנוף אכן מגיעה לגובה של 40 מטר. ועם זאת אפשר לוודא עם החברה. מה גם, שיש לוודא את המשקל שיכול לשאת. האם הוא נמדד בטונות? או במאות קילוגרמים? חשוב לוודא את זה, כי הגובה שהמנוף יכול להאמיר אליו לא ישנה אם המנוף לא אמור לסחוב כמות רלוונטית של משקל. כך שגם אם המנוף מגיע ל-65 מטר, או אפילו יותר – יש לוודא לכל הפחות שהוא מסוגל לקחת את המשקל המדובר.

 

מנוף 200 טון 40 מטר

כאשר בוחרים מנוף זרוע יש לבדוק את כושר הנשיאה שלו ויש לבדוק עד לאיזה גובה או קומה יכול המנוף להגיע.

ברשותינו גם משאית מנוף המגיעה עד לקומה ה- 18 (גובה של 65 מ').כאמור, חברות לעבודות מנוף מקצועיות מציעות צי משאיות מנוף רחב על מנת לספק מענה מקצועי לכל דורש, בין אם הלקוח הוא חברת בנייה, מפעל, יבואן, יצואן או לקוח פרטי. לקוחות פרטיים זקוקים לשירותי עבודות מנוף במקרים של הובלה לגובה לקומה גבוהה בבניין, הנפת אמבטיות ג'קוזי, התקנת מזגנים בקומות גבוהות.

מנוף סל 40 מטר

כמו כן, כדאי לדעת כי יש חברות שמציעות פינוי וגיזום עצים עם משאית בעלת מנוף סל וכך לפני החורף ניתן לגזום עצים העלולים לפגוע בקווי הטלפון והחשמל או לגרום לנזר לרכוש פרטי.

 

חברות רבות בתחום התעשייה זקוקות לשירות מקצועי של מובילים מומלצים להובלות עם מנוף והחברות מספקות מענה לעבודות מקצועיות ומורכבות כמו הובלת משטחי סחורה, הובלת מכונות תעשייתיות, הובלת ציוד כבד, העברת מפעלים, שינוע לוגיסטי לחפצים כבדים ולמטענים מסוגים שונים, הרמת בלות גדולות עם חומרי גלם ועוד.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button