מכולת משרד למכירה

מבנים ניידים למכירה מהווים כיום את אחת הפלטפורמות היעילות ביותר לעסקים רבים. מדובר בשירות מהיר, חסכוני, איכותי וכזה שנותן מעטפת רחבה לשלל הצרכים והדרישות של ארגונים וחברות שונים. בין יתר המבנים הרבים שנמכרים כיום בשוק, מכולות משרד למכירה זוכים לניקוד גבוה ביותר. 

הסיבה לכך די ברורה, עסקים רבים ובעיקר כאלה מתחום הנדל"ן, נדרשים למבנים ניידים ואיכותיים שיכולים לשמש אותם לתקופה מוגבלת וידועה מראש. עבור לקוחות אלה התקנה של משרד קבע אינה עונה על הדרישות שלהם, ופעולה זו גורפת הוצאות כספיות גבוהות מאוד מעבר למה שהם צריכים. בסיטואציה הזו מכולת משרד למכירה מהווה פתרון מעולה שנותן מענה מושלם המתאים לטווח ארוך לעסקים בעלי מבט רחוק.

מכולות משרד להשכרה או מכולות משרד למכירה?

רבים מכלל ציבור המתעניינים בעולם המכולות המשרדיות שואלים אותו: מה עדיף, לקנות מכולת משרד ולהיות הבעלים הבלעדיים עליה, או שמא לשכור מכולת משרד לתקופה ידועה מראש ולחסוך בעלויות כבדות?

האמת היא שאין לשאלה זו תשובה אחת, מפני שהכל תלוי בסדר הגודל של העסק שלכם ובאופי העבודה שלכם. בדיוק כשם שהשאלה האם נכון לרכוש רכב או לשכור אותה איננה בעלת תשובה חד ערכית, כך גם התשובה לשאלה זו. ובכל זאת ננסה להצביע על כלל ברזל חשוב. 

מכולות משרד למכירה – תלוי מה השימוש שלכם

במידה ואתם זקוקים למכולת משרד באופן מקומי וזמני, אנו ממליצים על מכולת משרד להשכרה. פעולה זו תגבה מכם תשלום מדי חודש, אך התשלום הזה יהיה בסיסי ביותר לעומת קנייה של מכולת משרד שלמה. אולם אם אתם זקוקים למכולת משרד בפעמים די תכופות, כך שגם אם סיימתם את עבודתכם בפרויקט אחד אתם מוצאים את עצמכם כבר זקוקים לו בפרויקט אחר, ייתכן מאוד שמכולת משרד למכירה היא הפתרון האידאלי עבורכם.

רוצים למכור יותר? תשקיעו במשרד המכירות הנייד
רוצים למכור יותר? תשקיעו במשרד המכירות הנייד

 

מבנים ניידים למכירה – נצלו הזדמנויות

רכישה של מבנים ניידים לא נותנת לכם רק בעלות משפטית על המבנה, אלא אפשרות להתנייד איתו מפרויקט לפרויקט ובמידות הצורך להשכיר אותו למשך לתקופה לאדם אחר. גם אם יש לכם שלושה-ארבעה חודשים שבמהלכם אינכם זקוקים למכולה עבור שימוש למשרד, תוכלו לייצר הכנסה פסיבית מהצד, זאת באמצעות השכרת המשרד לפרויקט אחר שזקוק לכך. יש פרויקטים שזקוקים למשרד כזה למספר חודשים ויש שזקוקים לתקופה של שנה ויותר.

מכולת משרד למכירה
מכולת משרד למכירה

מכולות משרד למכירה

מכולות משרד למכירה למעשה מגיעות בכמה גדלים וסוגים שונים. אנו מחזיקים במכולות משרד שונות המיודעות לשימושים שונים, כך שטרם בואכם לבחור את המשרד שלכם אנו ממליצים מאוד לערוך חשיבה מוקדמת ולוודא מהם הצרכים שלכם. משרדים בעלי מספר עובדים קטן (3-2 עובדים), ולעיתים מדובר על עובד אחד, ברוב המקרים אינם זקוקים למשרד מורחב ויכולים להסתדר גם במכולה הבסיסית שיש לנו. 

אולם יש שבוחרים שלא להצטמצם אלא להרחיב את המשרד, הן מפני שהם מעוניינים בחלל עבודה גדול, והן מפני שהם מחזיקים בכמות ניירת גדולה מאוד. בכל אופן אנו ממליצים לבחון היטב את הצרכים שלכם, ובהתאם לכך להכריע מהן הדרישות שאתם מצפים לקבל מהמכולה שלכם.

סוגים שונים של משרדי מכירות ניידים
סוגים שונים של משרדי מכירות ניידים

 

י.א גואטה – מכירת מכולות משרדים ברמה גבוהה

במידה ואינכם יודעים להכריע איזה סוג של מבנה אתם צריכים, מהו גודל המבנה ומהן התוספות שהייתם שמחים שתהיינה במכולה – אנו כאן לשירתכם. הצוות המקצועי של חברת י.א גואטה ישמח לעמוד לרשותכם, כך שכל התלבטות שיש לכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button