י.א גואטה בעשרות שנים האחרונות נותנת שירות מקיף בכל מה שקשור למבנים ניידים:
הובלת מבנים ניידים – שירותי הנפה ושינוע למבנים ניידים בכל גודל ומשקל מכירת מבנים ניידים – מכירה של מבנים יבילים בכל גודל גם בהזמנה אישית.
השכרת מבנים ניידים – השכרת מבנים ניידים לכל מטרה ולכל תקופת זמן.

סוגי מבנים למכירה והשכרה

מאמרים
שאלות נפוצות

יש לנו מגוון רחב של מבנים שהם קיימים במלאי. המבנים הניידים הם במתכונת של שלם וקח. ניתן גם להזמין מבנים בהתאמה אישית על פי הזמנה. 

השירות שלנו כולל גם שירות של הובלה והצבה של המבנים הניידים. אנחנו במסגרת השירות דואגים לך להובלה והצבה של המבנים בשטח. 

ברמת העיקרון חייב אישור מהעירייה או מהרשות המקומית להצבה של מבנה יביל. במבנה יביל על גלגלים יש יותר הקלות בקשר להצבה שלו בשטח. 

אפשר לקנות קונטיינר יביל ערום ב8 אלף וככל שרוצים משהו גדול יותר או מאובזר יותר המחיר עולה בהתאמה. 

כל מה שרציתם לדעת על מבנים ניידים – המדריך המלא

עולם המבנים הניידים הוא עולם רחב ביותר. תוכלו למצוא בעולם זה מבנים מסוגים שונים, החל משירותים ניידים להשכרה, דרך מקלחות ניידות להשכרה ועד השכרת מכולה לאחסון. חלק מהחברות, כמו י.א גואטה, לא מספקות רק שירותי השכרה אלא גם שירותי מכירה של מבנים ניידים בהזמנה אישית. על שירותים אלה נדבר בהרחבה בהמשך המאמר, אך כבר כעת כדאי לדעת שהמושג 'מבנים ניידים' הוא מושג רחב מאוד הכולל היבטים שונים, הן מבחינה חוקתית – מהם החוקים ובאילו תנאים ניתן לשכור ולשנע מבנה – והן מבחינת בחירת מבנה אופטימלי שיתאים לצרכים שלכם.

במאמר הבא ריכזנו עבורכם מידע מקיף מאוד אודות תחום המבנים הניידים. במאמר זה תוכלו ללמוד על סוגי המבנים השונים, על גדלי המבנים השונים, על הובלות ברחבי הארץ עם התייחסות לאזור יהודה ושומרון, על המבנה הפנימי של מכולות השכרה, על תכנון הזמנה של מבנה נייד בייצור אישי וכן עוד נושאים רבים וחשובים שיקיפו עבורכם את הנושא ויתנו לכם את הידע הבסיסי והפרקטי ביותר.

מבנים ניידים – 3 תחומי עיסוק מרכזיים

נתחיל בהגדרה כללית של תחומי העיסוק במבנים ניידים. כיום כשמדברים על מבנים ניידים ניתן לומר שעיסוק זה חולש על פני שלושה תחומים גדולים ועיקריים שמהם מתפרטים שלל תתי-תחומים:

 1. הובלת מבנים ניידים – שירותים אלה עוסקים בהנפה ושינוע של מבנים ניידים בכל גודל ומשקל, ממקום אחד למקום שני. מטבע הדברים הובלה של מכולה או שירותים ניידים דורשת מעט יותר לוגיסטיקה מנגרר סטנדרטי המתחבר לרכב. במשקלים האלה כל תנועה מיותרת עלולה להזיק למבנה ובשל כך היא דורשת יכולת פיזית מתאימה וכמובן ידע מקצועי.
 2. מכירת מבנים ניידים – כדאי לדעת שמבנים ניידים אינם זמינים אך ורק להשכרה אלא גם למכירה. מלבד זאת, המכירה איננה מתבצעת בהכרח על פי מידות קבועות אלא גם לפי הזמנה אישית, כך שבמידה ואתם זקוקים למבנה יביל בגודל מסוים – עליכם רק לבדוק את המידות הנדרשות באופן מדויק ואנו נבצע עבורכם את המלאכה. 

מטבע הדברים מי שזקוק למבנה נייד באופן מקומי וחד פעמי לא ירצה לרכוש מבנה נייד, הן מפני שמחיר הרכישה גבוה משמעותית ממחיר ההשכרה (החד פעמית), והן מפני שמבנה נייד דורש מקום אחסון שלא לכולם יש מקום עבורו.

3. השכרת מבנים ניידים – הקטגוריה הקלאסית המוכרת להמון. אם הזמנת מבנים ניידים בתצורה אישית מדברת על קהל יעד מאוד ספציפי, הרי שהשכרת מבנים ניידים שייכים כבר לקבוצת יעד רחבה הרבה יותר. רבים מהאנשים שמקימים אירוע פרטי, או חברות שמארגנות ערב לעובדים זקוקים לשירותים של השכרת מבנה נייד. בהקשר הזה כדאי לדעת שמדובר על שוק רחב שנותן שירות במגוון תחומים ופתרונות לאירועים וטיולי שטח.

הובלת מבנים יבילים

העברת מבנים ניידים נצרכת במקרים רבים, בין אם אתם בעלים של מבנה נייד ואתם רוצים להעביר אותו כתובת, ובין אם אתם שוכרים שירות של מבנה נייד ואתם מעוניינים לשנע אותו למקום היעד שלכם. חברת י.א גואטה מספקת שירותי הובלה של מבנים ניידים לכל מקום בארץ ובכל גודל מבנה שאתם זקוקים. מלבד שירותי הובלה תוכלו לקבל דרכנו גם שירות כולל בו המבנה ישונע למקום היעד בתוספת ניתוק וחיבור חלקי המבנה בצורה המהירה והיעילה ביותר.

כיצד אתם מתמחרים את עלות הובלת המבנה?

אחת השאלות המרכזיות שמטרידות את הלקוח היא – מה עלות השירות? שאלה זו רלוונטית מאוד מפני שלרוב הלקוח מבצע סקירת שוק מוקדמת וכך בוחר את הצעת המחיר הטובה ביותר. ובכן כדי לדעת מהו מחיר ההובלה עלינו לקבל מכם מספר נתונים:

 1. מהיכן ההובלה יוצאת ולאן היא עתידה להגיע?
 2. תמונות של המבנה. תמונות של המבנה מבחוץ בלבד מספיקות.
 3. מידות של המבנה – אורך, רוחב וגובה.
 4. מכמה חלקים יבילים בנוי המבנה?
 5. ממה עשויה רצפת המבנה?
 6. במידת הצורך – מהו המרחק של המנוף מהמבנה, הן בהעמסה והן בפריקה.

כמה עולה הובלה של קרוואן או מבנה נייד?

כאמור, מחיר הובלת קרוואן או מבנה יביל מורכב מהנתונים שמנינו לעיל. מחיר הובלת מבנה יביל איננו דבר מוחלט שכן הוא מורכב ממספר היבטים שבכל פרויקט משנים את הרכב המחיר. בהקשר זה יש לציים שלרוב בכל הקשור להעברת מבנה יביל מחיר השירות נקבע לאחר שאנשי המקצוע הגיעו אל השטח בכדי לבחון את מצב המבנה והגישה אליו. 

פעמים רבות הגישה אל המבנה מורכבת מאוד מה שהופך את העבודה לארוכה ומורכבת יותר, וממילא ליקרה יותר. לאור זאת, בכל הקשור למחיר הובלת מבנה יביל, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר בהקדם ואנו נספק לכם הצעת מחיר משוערת לפרויקט שלכם.

7 דברים שכדאי לדעת לפני שאתם מובילים מבנה 

בשביל לבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר עלינו לקבל מכם כמה שיותר מידע על המבנה אותו אתם רוצים להוביל. להלן 7 נתונים חשובים שנשמח לקבל מכם לפני ביצוע ההובלה.

 1. מידות המבנה – בכל ביצוע של הובלה אנו זקוקים לקבל מהלקוח את מידות המבנה: רוחב, גובה ורוחב. מדוע הנתונים הללו חשובים? מפני שעל בסיסם אנו בוחרים את סוג הרכב שיבצע את ההובלה. מלבד זאת נתונים אלו חשובים לטובת תיאומים ואישורים שמתקבלים מול המשטרה. ישנן הגבלות שונות ותנאים מסוימים החלים על נסיעה עם ציוד כבד, ובכדי שההובלה שלכם תאושר על ידי משטרת התנועה אנו זקוקים למידע הזה.
 2. רצפת המבנה – לרצפת המבנה הנייד יש חשיבות גם כן. ככל הנראה אתם שואלים את עצמכם: מדוע חשוב לנו לדעת ממה מורכבת רצפת המבנה? התשובה היא, שלסוג הרצפה יש השפעה משקל המבנה ולאופן ההרמה שלו. לרוב הרצפה של מבנה נייד היא או רצפת עץ או רצפת בטון. לפעמים מבנה המורכב מרצפת עץ דורש הנפה באמצעות רלסים מברזל אותם משחילים תחת המבנה.
 3. חוזק המבנה – מעבר של מבנה נייד איננו נעשה ב'כפפות משי', ולכן חשוב מאוד שהמבנה יהיה מספיק יציב כדי שיוכל  לשרוד את המעבר בשלום. כיום רוב המבנים נבנים באופן חזק ויציב תוך שימוש במסגרת ברזל שתפקידן לתמוך את הקירות ותקרת המבנה. יחד עם זאת בחלק מהמבנים יש לבצע חיזוקים שונים בשל חשש שהם לא יוכלו לשרוד את המעבר או מחשש שהם יינזקו באופן משמעותי.
 4. משקל המבנה – ככל הנראה את משקל המבנה שלכם לא תוכלו לדעת ללא נתונים נוספים. אז איך יודעים כמה שוקל המבנה שלכם? התשובה פשוטה: עלינו לדעת מהו סוג המבנה, שכן לרוב סוגי המבנים השונים מחולקים גם למשקלים תואמים כך שידיעת סוג המבנה מסייעת לנו לדעת מהו המשקל המוערך שלו.

ובכן, מדוע נתון זה רלוונטי בכלל? לטובת שני עניינים:

א. סוג המנוף שיידרש בשביל להרים את המבנה.

ב. סוג המשאית שתידרש לשם הובלת המבנה.

 1. ניתוק חלקי המבנה והתשתיות – לפני שנגיע לשלב הובלת המבנה יש להבין מי אחרי על ניתוק המבנה מהתשתיות (מים, חשמל, תקשורת, ביוב). כאשר מדובר על מבנה הבנוי מכמה חלקים יש להתייחס גם למלאכת הניתוק של המבנים זה מזה וחיבורם יחד בהגעה אל היעד החדש.
 2. מיקום המנוף ביחס למבנה – למרחק בין המבנה למקום בו תחנה משאית המנוף יש משמעות קריטית. ככל שהמרחק בין הגופים גדול יותר כך נצטרך להשתמש במנוף חזק וגדול יותר. כמובן ששינויים מעין אלה דורשים היערכות לוגיסטית שונה ותמחור שונה. כמו כן יש להתייחס גם לסביבת העבודה בה המנוף ימוקם ולבחון האם צפויות להיות הפרעות נוספות, כגון: קווי תקשורת וחשמל, עצים שעלולים להפריע וכיוצא בזה. את הנתונים הללו יש לבחון הן ביחס לשטח ההעמסה והן ביחס לשטח הפריקה. 
 3. נתיבי נסיעה – הובלה של מבנים ניידים וקרוואנים דורשת סביבת עבודה מסוימת ותנאי שטח מתאימים. אנו ממליצים לוודא שלא רק בשלב ההעמסה והפריקה אין לכם מכשולים מיותרים אלא גם בדרך אל היעד אינכם נתקלים בהפרעות כאלו ואחרות. פעמים רבות בשעת הנסיעה אנו עלולים להיתקל בבעיות מגוונות – חוטי חשמל, עצים, שבילים צרים, דרכים משובשות, גשרים נמוכים וכן עוד שלל גורמים מעכבים שעשויים להפריע לנו בדרך.

הובלת מבנים ניידים ביהודה ושומרון

לפני שנעבור לעסוק בנושא הבא – השכרת מבנים ניידים, נציין מספר נקודות חשובות ביחס להובלת מבנים ניידים באזור יהודה ושומרון (איו"ש).

הממונה הבלעדי על אזור יהודה ושומרון הוא המנהל האזרחי, ולאור זאת בכדי להעביר מבנים באיו"ש יש לקבל מהם אישור לתאם זאת מולם. קבלת האישור דורשת תהליך מסוים שהמבקש צריך לעבור, ורק לאחר שיינתן אישור בכתב עם תיאום הובלה ההובלה תוכל לצאת לדרך.

ובכן, מה קורה אם אדם הוביל מבנה נייד ללא אישור?

חשוב לדעת שבמידה ומשאית עם מבנה נייד שלא קיבלה אישור ותיאום נתפסה בדרך, הענישה יכולה להיות חריפה ביותר. במצב כזה פקני המנהל האזרחי יכולים להחרים את המשאית יחד עם במנה לתקופת זמן. בכדי לשחרר את המשאית והמבנה הבעלים יידרש לשלם קנס המתייחס לשני היבטים: הן לעבירה שעבר והן לימי האחסנה של המבנה והמשאית. אם פקחי המנהל נאלצו להשתמש בשירות חיצוני לטובת הגרירה, כגון במנוף או גרירה, הנקנס יידרש לשלם גם על הוצאות אלו.

היכן נמצא מגרש ההחרמות, ומה צריך כדי להוציא את המבנה משם?

מגרש ההחרמות של מבנים ניידים כמו במצבים אלה נמצא בבית אל. בכדי להוציא את המבנה משם אתם תידרשו לדווח להיכן אתם מוציאים את המבנה. כאן המקום לציין שברוב המקרים המשאית והמבנה שהוחרמו לא הוחזקו במשך זה רב, ולרוב תוך מספר ימים הציוד חזר לבעליו. אולם חשוב לדעת שככל הנראה את המשאית יהיה לכם קל יותר לשחרר מאשר את המבנה.

אם הצלחתם להעביר את המבנה באופן חשאי, אנשי המנהל יכולים תוך זמן של 30 יום להחרים אותו על פי חוק. אך במידה ועברו 30 יום – המנהל מחויב לתת לכם צו פינוי/הריסה.

הובלת מכולות עם מנוף
מבנה ממ"ד

השכרת מבנים ניידים

לאחר שדיברנו על הובלת מבנים ניידים, על אופן התמחור של עלות ההובלה וכן על הנתונים החשובים שעלינו לדעת קודם ההובלה, נעבור לדבר על תחום חשוב ופופולרי ביותר – השכרת מבנים ניידים. מדוע תחום זה כל כך נפוץ? כדאי לדעת שעולם ההשכרות של מבנים ניידים מכיל מגוון עצום של מבנים המתאימים להמון מצבים וסיטואציות – החל ממגורי קבע של משפחה ועד מבנים המשמשים לטיולים או אירועי שטח. מדובר בתחום בעל היקף רחב מאוד שלקוחות רבים מוצאים בו עניין.

בשורות הבאות נדבר על נושא השכרת מבנים ניידים, נפרט את סוגי המבנים השונים שיש בתחום זה ונרחיב מעט את הדיבור עליהן, ונעסוק בשאלה המפורסמת – מתי כדאי לרכוש מבנה נייד ומתי עדיף להשתמש בשירות של מבנה נייד להשכרה?

1. מבנה יביל לצורכי משרד להשכרה

שכירות בארץ היא עסק יקר ביותר, ובאזורים רבים היא פשוט לא רלוונטית למרבית העסקים. אז כיצד ניתן לאפשר לבעלי עסקים לנהל את העסק שלהם בצורה הטובה והנוחה ביותר תוך תשלום סביר והגיוני על כך? התשובה היא – השכרת מבנה יביל לצורכי משרד. מכולת משרד להשכרה היא פתרון מושלם לעסקים רבים בעלי מספר עובדים מצומצם. במכולה זו תוכלו למצוא עמדות מחשב, מזגן, חדר שירותים, הכנה לתשתיות ובעצם את כל התנאים הבסיסיים שיאפשרו לכם לנהל את העסק שלכם ברמה הטובה ביותר מבלי לוותר על שום פרמטר.

חברת י.א גואטה מספקת שירותי השכרה של מבנים יבילים למגוון צרכים, ובין היתר גם לצורכי משרד. המבנים מגיעים עם חלוקה פנימית משתנה, כאשר רוב המבנים מכילים חדר שירותים ומטבחון. יחד עם פעולת ההשכרה תוכלו לקבל גם שירות הובלה של המבנה עד מקום היעד שלכם, וכן התקנתו וחיבורו לתשתיות הנדרשות. עבור עסקים רבים מדובר בפתרון אולטימטיבי המאפשר להפחית את ההוצאות החודשיות בצורה משמעותית, לעומת השכרה של משרד קבע במרכז או בכל אזור אחר בארץ.

2. השכרת מכולות לאחסנת ציוד

מכולה מהווה למעשה אמצעי אחסון מצוין לטובת אחסון של חפצים רבים. בין אם אתם אנשים פרטיים, בעלי עסק קטן או בעלי חברת ענק – השכרת מכולת אחסון יכולה להיות פתרון מושלם עבורכם. במכולה ניתן לאחסן את הציוד הפרטי שלכם לטיולים, ציוד שאינו בשימוש תדיר או ציוד שעתיד להימכר במסגרת העסק שלכם. 

המכולה מגיעה בתצורה של שני גדלים לבחירה – מכולה בגודל של 6 מטרים ומכולה בגודל כפול של 12 מטרים. אנו ממליצים לבדוק היטב מהי כמות האחסון לה אתם זקוקים ובהתאם לכך לבחור את המכולה המתאימה. מכולה קטנה מדי מטבע הדברים לא תיתן לכם את השירות המתאים, ומאידך על מכולה גדולה מדי אתם עשויים לשלם תשלום גבוה ומיותר.

חברת י.א גואטה מאפשרת להזמין מכולות השכרה לכל תקופת זמן שתרצו, כאשר לקוחות שאינם מעוניינים במכולה או שאין ביכולתם להציב מכולה מבחינת מיקום, יוכלו לאחסן את הציוד שלהם במכולות המוצבות בשטח שלנו. ניתן להגיע אלינו בתיאום מראש  

3. השכרת קרוואן למגורים

השכרת קרוואן למגורים – אחת הפלטפורמות המעולות ביותר למגורים עבור זוגות ומשפחות, תוך חסכון משמעותי בהוצאות שכירות דירה ומקביל רמת חיים מעולה. כדאי לדעת שישנם סוגי קרוואנים שונים וכן קרוואנים בגדלים שונים, כך שכדי לבחור בקרוואן המתאים לכם עליכם לעשות זאת תוך חישוב כמות האנשים שיאכלסו אותו. גודל סטנדרטי של קרוואן הוא כ-45 מ"ר, כאשר ישנו קרוואן מורחב הבנוי למעשה משני קרוואנים וגודלו מוערך בכ-90 מ"ר. 

חברת י.א גואטה מתמחה גם בהשכרת קרוואנים ומבנים יבילים לטובת מגורים. המבנים נמצאים במצב מעולה ומוכשרים לשימוש מייד. יש לציין שהשירות שאנו נתונים בתחום זה כולל את הובלת הקרוואן למקום היעד שלכם, וכן את הצבת המבנה במיקום המדויק שתרצו. כמו כן כדאי לדעת שמלבד זאת תוכלו לשכור מבנים יבילים מורחבים המורכבים מכמה יחידות מבנה שונות. 

4. השכרת מקלחות ניידות

מקלחת ניידת – הפתרון הטוב והמפנק ביותר לעולם המחנאות. את הביטוי 'מקלחת שטח' ככל הנראה רובנו מכירים. ממלאים בקבוק מים, יוצרים חור בפקק ומאלתרים מקלחת גם בתנאים לא הכי מוצלחים. אם אתם מעוניינים לבחור בדרך אחרת, מפנקת ויעילה הרבה יותר – מקלחת ניידת להשכרה עשויה להיות הכתובת המושלמת עבורכם.

בטיולי שטח רבים המארגנים מחפשים כיצד ניתן לפנק את משתתפי הטיול. אחת הדרכים המודרניות והמוצלחות ביותר לכך היא – השכרת מקלחת ניידת. מדובר בחדר מקלחת, נקי ומסודר, המגיע באבזור מלא: תאורה מעוצבת, כיור מסודר, מזגן עם וויסות טמפרטורת חדר המקלחת, מפיצי ריח ועוד שלל אלמנטים שיהפכו את המקלחת שלכם לפשוט מהנה!

5. השכרת מכולת קופות

אחד הפתרונות המדהימים ביותר שנעשו עם מכולות הוא, יצירת מכולות קופות להשכרה. מבנה זה מגיע אליכם מוכן לשימוש, מרוצף, ממוזג ועם חלונות מתאימים לטובת מכירת כרטיסים למופעים שונים. כיום מופעים רבים מתקיימים בשטח הפתוח מה שהופך את מכירת הכרטיסים לפרויקט מורכב. באמצעות מכולת קופות שתמוקם באזור אסטרטגי לפי בחירתכם, העסק הזה יכול להיות הרבה יותר פשוט.

באמצעות המבנים המודרניים הללו, בהם תוכלו למצוא אשנבים, מיזוג אוויר, הכנה לרשת אלחוטית וחיבורי תקשורת, מפעילי הקופות יוכלו לבצע עבודה איכותית יותר, ומשתתפי האירוע יקבלו רושם של ארגון מופע ברמות הגבוהות ביותר. אז במידה ואתם מפיקים פסטיבל, מופע או כל אירוע בו מתקיימת מכירה של כרטיסים – פנו אלינו לטובת השכרת מוכלת קופות מושלמת.

6. השכרת מכולת שומר (בודקה)

ניתן להשכיר דרכינו גם מבנה היועד לשומר. מבנה גדול יחסית לעמדות השומר שקיימות בכל מיני כניסות. המבנה כולל דלת וחלונות כמו כן קיים לוח חשמל שמספק למבנה תאורה ונק' חשמל. המבנה כמובן מגיע עם מזגן חזק. אז אם אתם צריכים מבנה שומר לקנייה או להשכרה אפשר גם לבוא ולהתרשם מהמבנה מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם איתנו הגעה ופגישה מסודרת. 

מכירת מבנים יבילים

דיברנו עד כה על שני נושאים מרכזיים: הובלת מבנים ניידים והשכרת מבנים ניידים. התחום השלישי בו נעסוק והוא למעשה הייחודי ביותר עוסק במכירת מבנים יבילים. אם בתחום הראשון המבנה כבר היה קיים ואנו רק הובלנו אותו, ובתחום השני – תחום ההשכרה – המבנה חזר אלינו בסוף תקופת ההשכרה, בתחום השלישי מדובר על מכירה ממש, בדומה למכירת בית. 

מכירה זו מגיעה בתצורה של גדלים קבועים שאתם תוכלו לבחור איזה גודל אתם רוצים, ובנוסף פתוחה בפניכם האפשרות לבצע הזמנה אישית של מבנה נייד, על פי המידות וההעדפות שלכם. כמו כן בחברת י.א גואטה תוכלו למצוא מחלקה מיוחדת שתפקידה המרכזי הוא אחריות על נושא הבנייה והשיפוץ של מבנים ניידים. אז במידה ואתם מעוניינים לרכוש מבנה נייד לכל מטרה – השורות הבאות נכתבו עבורכם. כמו כן, לכל שאלה וקבלת ייעוץ מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני ולקבל פרטים נוספים.

מבנים ממכולות, בדומה למבנים יבילים שאינם על בסיס מכולות, מתאימים לשימושים רבים ומגוונים: משרדים, בתי מגורים, גנים, כיתות לימוד, מרכזי קניות, מעונות סטודנטים ועוד. למעשה מדובר על מבנה זול משמעותית ממבנה קבע המאפשר לצעירים רבים ליהנות משירותי מחיה ודיור במחירים זולים ונמוכים משמעותית מאלו שמוצעים להם במבני הקבע השונים.

אז מהם היתרונות שיש לשימוש במכולות ובמבנים ניידים?

נראה שארבעת היתרונות המרכזיים שיש לשימוש במכולות ובמבנים ניידים הם:

א. ניידות – הובלת המבנים הניידים היא פעולה יחסית נוחה שאנשי מקצוע מכירים אותה היטב.

ב. בנייה מהירה – בניית מבנה נייד היא פעולה די מהירה, ירוקה, מודולרית וחסכונית.

ג. גמישות – בשונה ממבנה קבע בו כל שינוי בתצורת המבנה דורש פרוצדורה ועלויות רבות, עם מבנים ניידים העסק הרבה יותר גמיש. אם תרצו נוכל לחבר עבורכם מספר מבנים או מכולות יחד בכדי ליצור מבנה אחד מורכב, דבר שאינו אפשרי בשום תצורת בנייה אחרת. 

ד. בידוד – רבים אינם יודעים זאת אך מבנה יביל הוא מבנה שיכול להיות בעל בידוד טרמי. המשמעות היא שבידוד טוב יכול להפוך את המגורים בעונות השונות בשנה להרבה יותר נעימים.

מבנה נייד למכירה – מהיצרן עד בית הלקוח

כאשר מדברים על מבנים יבילים בהתאמה אישית חשוב לדעת שקיים מגוון רחב של מבנים יבילים, כאשר לכל אחד מהמבנים הללו יש מטרה שונה וייעוד שונה. למעשה מקום הייצור של המבנים הללו הוא בשטח היצרן, כאשר המלאכה נעשית תחת תקנות הבנייה המחמירות ביותר. לאחר שמלאכת הבנייה הסתיימה המבנה מועבר למקום היעד של הלקוח, באמצעות מנוף או משאית.

חברת י.א גואטה מתמחה בייצור מבנים יבילים מכול הקטגוריות והסוגים, כאשר את המבנים הללו היא כאמור בונה בשטח שלה ועם סיום העבודה, ובהתאם לשביעות הרצון של הלקוח, המבנה מועבר למקום אליו הלקוח מעוניין שהמבנה יעבור. המיוחד בחברת י.א גואטה הוא, שהיא דואגת לעבוד בשיתוף עם הלקוח, כך שהלקוח שותף בכל הקשור לתהליך התכנון והבנייה של המבנה, עד לשלב של קבלת התוצר הסופי.

הזמנת מבנה נייד לפי דרישות הלקוח

כפי שציינו לעיל בניית יבילים בהזמנה אישית מאפשרת ללקוח גמישות מרבית ויצירתיות. כאשר הלקוח מקבל מפרט של מבנים ומתוכם הוא נדרש לבחור מבנה ספציפי, פעמים רבות הוא נאלץ להתגמש או לוותר על חלק מהרצונות והצרכים שלו. בנייה מבנה נייד בהתאמה אישית מאפשרת לא לוותר על שום צורך ואף להוסיף למבנה אלמנטים ייחודיים המשדרגים אותו, עד קבלת המוצר המושלם. 

אז אם מבנה נייד בהזמנה אישית מעניין אתכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם, להתייעץ עם צוות המומחים שלנו ולקבל חוות דעת מקיפה. הצוות המקצועי שלנו מכיל מהנדסים ואדריכלים מתכננים שישמחו לסייע לכם בכל הקשור לעבודה זו. חברת י.א גואטה דואגת לכך שתקבלו את המבנה האיכותי ביותר, במחיר הטוב ביותר, ובעיקר – שישרת את הצרכים המדויקים להם אתם זקוקים.

מבנה נייד בהתאמה אישית

עסקים רבים שהתבססו על שימוש במבני קבע בלבד, כשפתחו את עיניהם וראו את עולם המבנים הניידים – גילו עולם ומלואו. האופי העסקי של חברות רבות יכול להתייעל, להיות חסכוני יותר, ולמרבה הפלא בפעמים רבות – אפילו להשתדרג. מבנה נייד למכירה מאפשר להיות הרבה יותר דינאמי. מהיות לא תצטרכו לקבע את עצמכם לאזור עבודה מסוים, ובכל זמן שתרצו תוכלו להעתיק את המשרד שלכם לאזור אחר בארץ, זאת בהתאם לצורך הספציפי שלכם.

לאור זאת בשנים האחרונות מבנים יבילים למכירה צוברים תאוצה מדהימה, והדבר לא לחינם. לאט לאט, עם התרחבות ההסברה והרשתות החברתיות, אנשים מגלים מרחב שלם של פתרונות שגלום בעולם המבנים הניידים, עולם שמשלב סביבת עבודה מעולה יחד עם חיסכון כלכלי אדיר. אז במידה ואתם רוצים להתקדם ולהתייעל בכל הקשור לסביבת העבודה שלכם ייתכן מאוד ומבנה נייד למכירה הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

אז אילו סוגי מבנים למכירה תוכלו למצוא אצלנו?

מפרט המבנים שתוכלו לקבל בהזמנה אישית הוא רחב מאוד. ובכל זאת נציין בפניכם רק מספר דגמים של מבנים ניידים שתוכלו להזמין מתוך מלאי המבנים השלם:

 • מכולות ימיות 6 מטר
 • מכולות ימיות 12 מטר
 • קרוואן אמריקאי
 • קרוואן מבניה קלה
 • מכולה משרדית
 • קרוואן מגורים
 • צימר מעץ
 • מבנים ניידים על גלגלים
 • מבנים ניידים מעץ
 • מבנה שירותים נייד

מבנה נייד קונים אצל גואטה

לאורך השנה מתגלגלים אצלנו מבנים ניידים רבים. חלק מהמבנים עומדים אצלנו במגרש ואותם תוכלו לבוא לראות, וחלק גדול ממלאי המבנים נמסר כבר לידי הלקוחות. מבנה יביל בייצור אישי הוא חלק מתעשייה שלמה שהולכת ופורצת לתודעה הישראלית ונעשית פופולארית יותר ויותר. במסגרת הזו אנו שמחים להיות חברה מובילה בתחום ולספק ללקוחותינו מבנים ניידים באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הוגנים המאפשרים לקהל רחב של לקוחות לעמוד בעלויות הכרוכות בשירות זה.

הובלת מכולות עם מנוף
מבנה ממ"ד
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button