שירותי אחסנה

שירותי אחסנה הפכו להיות בשנים האחרונות לענף השכרה פופולרי מאוד. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם עם ציוד רב ערך עליו הם רוצים לשמור, אלא שמיקום פיזי – אין בנמצא. המצבים הללו מתרחשים בעיקר אצל אנשים המבצעים מעבר זמני לתקופה קצרה או ארוכה לחו"ל, אנשים המבצעים מעבר דירה וממתינים לקבל מפתח עבור הדירה החדשה, בעלי דירות המבצעים שיפוץ נרחב בבית ומעוניינים לשמור בתקופה זו על הציוד והרהיטים שלהם ועוד מגוון אנשים.

במאמר הבא נרחיב מעט את היריעה אודות שירותי אחסנה, מה כלול בשירותים אלו ואילו דברים כדאי לדעת לפני שבוחרים בחברה המספקת שירותי אחסנה מקצועיים.

שירותי אחסנה – עולם ומלואו

שירותי אחסון ציוד למעשה מקיפים את כל מה שקשור לאחסון בטוח ומוגן של כל סוג ציוד של הלקוח: החל ממכונות כבדות, כלי עבודה, אמצעי אלקטרוניקה וכלי רכב, ועד ארגזי ניירת וביגוד. לרוב שירותים אלה מוצעים על ידי חברות המנוסות בכל הקשור לתחום האחסון, הלוגיסטיקה והשינוע, כאשר הצרכנים של השירות הזה הם אנשים פרטיים, תעשיות, קבלנים, חברות בנייה, בעלי עסקים וגם בעלי בתים סטנדרטיים.

מכיוון ששירותי אחסנה מהווים תחליף למיגון הביתה, עקב אי נוכחות בבית או עקב חוסר מקום אחסון, הרי ששירותים אלה חייבים לספק שמירה והגנה אופטימליים. לאור זאת החברות המספקות שירותי אחסון עוטפות ומרשתות את מחסני ההשכרה שלהן במגוון אבטחות, החל ממצלמות מעקב וידאו, דרך יחידות אחסון מבוקרות ועד אנשי אבטחה השומרים על האתר באופן פיזי. שירותי אחסון מציעים מגוון של פתרונות אחסון לכל סוג של ספק ובעל בית. 

אילו דברים כדאי לדעת לפני שבוחרים חברת שירותי אחסנה?

לרוב הבוחרים לאחסן את הציוד שלהם במחסן להשכרה מקצועי מחזיקים בידם מוצר בעל ערך, בין אם כלכלי ובין אם סנטימנטלי. לאור זאת אנו ממליצים לקחת בחשבון מספר דברים לפני שאתם בוחרים בחברה המספקת שירותי אחסנה מקצועיים:

  1. אבטחה – וודאו שהחברה מחזיקה באמצעי אבטחה איכותיים, כאלו שיגנו על הציוד שלכם מכל נזק שעלול להתרחש – גניבה או גישה בלתי מורשית למתחם. אמצעים אלה כוללים מעקב 24/7 על המחסן וכן מערכות אזעקה והתרעה שונות.
  2. מיקום – למיקום המחסן יש חשיבות לא מבוטלת. אנו סבורים שמחסן להשכרה חייב להיות נגיש ונוח ללקוח כך שבמקרה הצורך הוא יוכל לשנע את הציוד שלו אליו בקלות, ולחילופין לאסוף אותו מהמחסן אל מקום היעד או ההפצה. במידה ומדובר על אחסון בשטח פתוח – למיקום יש השלכות על הציוד מבחינת מזג האוויר.
  3. עלות – מחירי שירותי אחסנה משתנים מאוד מחברה לחברה, ולכן אנו ממליצים לבצע סקירת שוק מקיפה ולערוך השוואות מחירים. יחד עם זאת כדאי לקחת בחשבון שאפשרות ההשכרה הזולה ביותר לא בהכרח אומרת שהיא המשתלמת ביותר. לפעמים תשלום נוסף עבור הגנה ואבטחה משוכללים עשויים להיות שווים את ההוצאה הכספית בטווח הארוך.
  4. ביטוח – היבט זה הוא מהחשובים ביותר. בדקו האם החברה שמציעה לכם שירותי אחסנה כוללת במחיר גם ביטוח, או שמא אתם זקוקים לבצע ביטוח על הציוד שלכם באופן אישי. במידה והחברה מספקת לכם ביטוח, בדקו מה כלול בביטוח זה ואת מה הוא מכסה.
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button