מכולות קירור להשכרה ומכירה

עולם השכרות הציוד והמכירה הוא עולם רחב מאוד בו תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים לשלל צרכים להם אתם עשויים להזדקק. בתוך עולם זה תוכלו למצוא השכרות של מבנים שונים: השכרת מקלחות ניידות, השכרת מכולות ניידות, השכרת מכולת קופות, השכרת שירותים ניידים, וכמובן – השכרת מכולות קירור והקפאה, עליה נדבר בשורות הבאות בהרחבה. בכל אחד מהתחומים האלה תוכלו למצוא כנגדו את אפשרות הרכישה, אופציה שפותחת בפניכם יכולת בעלות על מכולת קירור, בלא תלות בזמן ובתשלומים חודשיים.

כל אחד מהפתרונות הללו בא לענות על צורך מהותי שעשוי לשדרג בצורה משמעותית את התכנונים שלכם. בין אם אתם מפעל יצרני, מטבח מוסדי, חברת הפצה או שיווק, קצבייה, מעדנייה או כל דבר אחר – בכל אחד מהפתרונות הללו אתם עשויים למצוא צורך גדול באחד המוצרים הנ"ל. 

אז במידה ואתם מעוניינים לשכור מכולת קירור והקפאה בשירות מעולה ובמחיר מציאה – הגעתם לכתובת הנכונה. בשורות הבאות נדבר על ההיבטים השונים של תחום השכרה ומכירה זה, וננסה לתת לכם כמה שיותר מידע טרם אתם יוצאים לשוק הרחב.

מהי מכולת קירור להשכרה?

בבית הפרטי של משפחה ממוצעת אין צורך לאחסן כמויות גדולות של מוצרים, כך גם במשרדים קטנים ואפילו בינוניים. במידת הצורך רוכשים מקרר או מקפיא נוספים, ובכך נפתרה הבעיה. אולם ישנם עסקים שמחזיקים כמויות גדולות מאוד של מוצרים הרגישים לחום וזקוקים לסביבה יציבה ומבוקרת. 

למענה הזה לא רק מוצרי מזון, ובפרט בשרים ומוצרי חלב, זקוקים, אלא גם תרופות וחומרים כימיים שונים זקוקים לכך. מכולות קירור והקפאה להשכרה מיועדים בדיוק לצרכים האלה. מכולות מסוג זה תוכלו למצוא לרוב במטבחים גדולים כמו במסעדות, בבתי מלון או במוסדות לימוד גדולים. תוכלו למצוא אותם גם ברשתות שיווק, במפעלים, באוניות ובחנויות גדולות המאחסנות פרחים וחומרים מסוימים השומרים על טריותם ואורך חיי המדף שלהם.

 

מכולת קירור והקפאה למכירה – באילו גדלים המוצר מגיע?

מכולות קירור והקפאה למכירה הם פתרון זול ומהיר לתגבור כאשר צריכים מקום נוסף לאחסנה קרה, וכן במקרים בהם חדרי הקירור אינם תקינים או שנמצאים בהליך שיפוץ. בשל כך עליכם לדעת שמכולות הקירור מגיעות בגדלים ובמידות שונים, אותם נפרט כעת.

מכולות קירור והקפאה להשכרה מגיעים בשני גדלים סטנדרטים:

 1. גודל של 2.44 * 6 מטרים.
 2. גודל של 2.44 * 12 מטרים.

בחירות גודל המכולה תלויה כמובן בצורך שלכם. נסו לבחון מהי כמות המוצרים שאתם נדרשים לאחסן ובהתאם לכך בחרו את המוצר האידאלי עבורכם. מצד אחד, אין צורך במכולה גדולה שאינה תואמת את השימוש שלכם, ומצד שני מכולה קטנה מדי עלולה להשפיע גם על רמת התפקוד והיעילות של המוצר.

3 סוגי מכולות קירור והקפאה לבחירתכם

כמו במוצרים רבים בהם יש דגמים שונים ותצורות שונות, גם מכולת קירור והקפאה למכירה מגיעה בתצורות שונות הנובעות מהשימושים השונים של הלקוח.

לבחירתכם מוצעים 3 סוגים של מכולות:

 1. מכולה בעלת דלתות צד, כאשר מידת דלת הקירור היא 90 ס"מ.
 2. מכולה בעלת דלתות מקוריות עם דופן במידה של 2.44 מטרים.
 3. מכולה בעלת דירות קירור במידה של 90 ס"מ עם דלתות מקוריות.

 

3 יתרונות משמעותיים למכולות קירור והקפאה

המתעניינים במכולות קירור והקפאה יוכלו ליהנות ממגוון שימושים ויתרונות שיש למוצר זה, ונמנה כעת 3 יתרונות מרכזיים של מוצר זה:

 1. ההובלה של מוצר זה היא פשוטה וקלה, כאשר קיימת אפשרות הנפה למרחקים גדולים על מנוף. למנוף כידוע יש יכולת הרמה גבוהה במיוחד.
 2. למוצר יש אפשרות לבצע תוספות שונות, כגון: פעמון חירום, תאורה פנימית ועוד.
 3. המוצר מגיע לבחירת הלקוח בשתי תצורות: רכישה והשכרה. בין אם אתם מתעניינים במכולות קירור להשכרה ובין אם אתם מתעניינים במכולות קירור למכירה – ההיצע פתוח בפניכם. 

איזה חשמל צריך בשביל המכולת קירור?

מכולת קירור מצריכה חשמל תלת פאזי לכן כדאי מראש לוודא שיש לכם לוח מספיק חזק שאליו אתם מתכננים לחבר את המנוע של מכולת הקירור

כמה חשמל צורכת יחידת הקירור?

כמות צריכת החשמל משתנה בהתאם לגודל המכולה ובהתאם לכמות הסחורה שיש בתוך המכולה. ככל שמכולה פועלת למשך יותר זמן רצוף יש פחות שימוש בחשמל. יחידת הקירור פועלת כמו כל מקרר לפי הצורך. ככל שהטמפרטורה של המכולה בפנים בהתאם למה שכיוונתם המנוע עובד פחות קשה. לכן ככל שפחות פותחים את הדלתות וככל שהסחורה שבפנים כבר קרה\קפואה אז המנוע עובד פחות.

שימוש במכולת קירור ללא חשמל

במידה ואתם מתכננים לשנע סחורה בתוך המכולה לא תהיה שום בעיה. מכולות קירור נועדו לשינוע של מוצרים בקירור והקפאה. חלק גדול ממנועי הקירור יכולים לעבוד גם מנוע עצמאי שיש ליחידת הקירור. במידה ואין מנוע עצמאי ניתן לחבר גנרטור נייד למשך זמן השינוע.

האם יש אחריות על המנוע של הקירור?

אנחנו מוכרים מכולות משומשות לכל מכולה שאנחנו מוכרים יש אחריות של 3 חודשים מיום הקנייה. במסגרת האחריות אנחנו דואגים לטפל ולסדר כל בעיה מכנית או חשמלית ביחידת הקירור.

כמה עולה מכולת קירור?

30-150 אלף המחיר משתנה בהתאם לגודל המכולה ולמצב המכולה. לכל מכולה יש שנתון ייצור ושעות מנוע. ככל שהמכולה יותר חדשה ויש לה פחות שעות מנוע המחיר יהיה יקר יותר. כמובן שמכולת 12 מטר תהיה גם יותר יקרה ממכולת 6 מטר. ישנם גם סוגים שונים של יצרני מכולות קירור. לכל חברה יש את היתרונות והחסרונות שלה יש חברות שהמוצר שלהם אמין יותר ויקר יותר.

איזה טמפרטורות ניתן לקבל בתוך המכולה?

מכולות קירור יכולות לשמש גם כצינון או קירור עדין כמו מקרר בייתי בטמפרטורה של 4 מעלות. מנגד מכולת קירור יכולה לשמש גם כמקפיא בטמפרטורות עמוקות גם של 40- מעלות. לכל יחידת קירור יש לוח פיקוד שבו תוכלו לכוון את הטמפרטורה הרצוייה עבורכם. בתוך המכולה יש חיישני טמפרטורה שיפסיקו את מנוע הקירור לעבוד ברגע שהטמפרטורה תהיה כמו שרציתם.

איזה מוצרים מגיעים לארץ במכולות קירור?

אל הארץ שלנו מגיעים מגוון מוצרים במכולות קירור. מכולות אלו מועמסות על גבי אוניות משא. מכולות אלו יכולות להיות על גבי האונייה שבועות רבים ואפילו חודשים. לכל אורך ההפלגה הם מחוברות ליח' כוח שמפעילה את יחידת הקירור.

 • דגים
 • עופות
 • בשר
 • בייצים
 • ירקות
 • פירות
 • פרחים
 • תרופות
 • מוצרי חלב
 • נקניקים ועוד

מכולת קירור עם גיבוי למערכת הקירור

לחלק גדול מיח' הקירור יש מערכת גיבוי למקרה שמערכת הקירור הראשית  הפסיקה לפעול. מערכת הגיבוי נותנת לכם בטחון מלא שהסחורה שלכם מאוחסנת בתנאים הנדרשים ללא שום חשש שמשהו יקרה במהלך האחסון. ישנם מער

מתי עדיף לבנות חדר קירור?

במידה ואתם צריכים פתרון קבוע לעסק כדאי לכם לשקול ברצינות בנייה של חדר קירור מאפס.
לבנייה של חדר קירור יש יתרונות רבים:

יתרונות חדר קירור

 • התאמה מלאה לגודל השטח: ניתן לבנות באיזה צורה שצריך בהתאמה לגודל השטח כולל בנייה לגובה.
 • חיסכון בהוצאות חשמל: יחידות קירור של חדרי קירור יותר חסכוניות בחשמל.
 • בנייה בכל גודל שתרצו: ניתן לבנות גם חדרי קירור גדולים שניתן להכניס בהם מלגזות וסחורות בקלות

חסרונות חדר קירור קבוע

 • לא ניתן להזיז אותו במידת הצורך
 • עלות בנייה לרוב יותר יקרה
 • זמן הקמה ארוך

מכולות קירור והקפאה להשכרה ומכירה ב-י.א גואטה

מכולות הקירור של חברת י.א גואטה משתמשות בטכנולוגיות מתקדמות ביותר ועושות שימוש במערכות בקרה צמודות אשר דואגות לתקינות המכולות ולשליטה תמידית על טמפרטורת המכולה. מכולות הקירור נבנות בצורה קפדנית ומושכלת, כאשר ישנם חומרים מבודדים ייחודיים שתפקידם לשמור על קור המכולה, וטכנולוגיה אחרת שתפקידה לפלוט את החום שנכנס למכולה על ידי מעבה שפועל באמצעות גז באופן מיוחד.

י.א גואטה מתמחה בהשכרת מכולות קירור לכל טווח ולכל מטרה. לא משנה מהי תקופת זמן ההשכרה לה אתם נדרשים, וגם לא משנה איזה גודל מכולה אתם צריכים מבין האפשרויות השונות – אנחנו נהיה כאן בשבילכם. כל אדם פרטי, עסק או חברה ציבורית שזקוקים לשירותי קירור בתנאים סטריליים, מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button