הובלת צימר מעץ

מי שעוקב אחר המגמות האחרונות של שוק הנדל"ן וודאי שם לב שיותר ויותר אנשים בוחרים לצרוך את שירותי המבנים הניידים. בשנים האחרונות, עם עליית מחירי הדיור האדירה, השימוש במבנים ניידים הפך להיות דבר נפוץ ביותר, בעיקר בשל העובדה שמשפחות רבות הגיעו למסקנה שהרבה יותר משתלם לרכוש מבנה יביל ולשנע אותו מאשר לרכוש בית קבע.

בין יתר השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו תוכלו למצוא את שירות הובלת צימר מעץ,  שירות שבא לתת מענה מהיר, יעיל ואדיב לכל צורך של העברת צימר מעץ לכל מקום שתרצו. אמנם צימר הוא מבנה כבד, אך חברה בעלת ניסיון רב בהובלות מבנים ניידים לא אמורה להיתקל בבעיה במהלך הובלה זו. איך מתבצעת העבודה בפועל? למעשה בשביל להוציא את העבודה לפועל יש להתכונן היטב מבחינת ציוד עבודה. במקרה של הובלת צימר מעץ אנו נדרש להיות מוכנים עם מנוף.

הובלת צימר מעץ – טיפים חשובים להכנה טובה

צימר מעץ ככל הנראה בנוי מעץ, נתון שמלמד אותנו מספר נתונים. בכל הקשור להובלת צימר מעץ יש לדעת שבמידה וגם רצפת הצימר מורכבת מעץ עליכם לוודא שהיא מספיק חזקה בשביל לעמוד בהובלה. כמו כן, קיימים כיום צימרים בעלי גג משולש גבוהה, אנו ממליצים לבדוק שגובה המבנה לא יהווה עבורכם בעיה בזמן ההובלה.

ככלל יש לדעת שהובלת צימר מעץ דורשת היערכות מוקדמת. אנו ממליצים שתדעו את מידות המבנה, סוג רצפת המבנה (בטון או עץ), חוזק המבנה, משקל המבנה, מיקום המנוף ביחס למבנה ונתיבה נסיעה של המשאית עד ליעד. נתונים אלה יסייעו לחברת ההובלות לבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר, עם הכנות מוקדמות ואישורים מתאימים.

הקשיים בהובלת צימרים עשויים מעץ

העברת צימר מעץ ממקום אחד למקום אחר כרוכה בקשיים שונים. הקושי הראשון מופיע שעה שהצימר עדיין עומד על הקרקע. לא משנה אם הצימר גדול או קטן, בכדי להוביל אותו לנקודה גאוגרפית אחרת מוכרחים לנתק אותו מהתשתיות אליהן הוא מחובר. התשתיות שיש לנתק הן תשתיות החשמל, המים, והביוב. את התשתיות הללו לא קל לנתק, מה גם שהעבודה לא מסתיימת אחרי הניתוק של התשתיות.

לאחר שלב ניתוק התשתיות יש לעמו מול מכשול נוסף: קשירת הצימר והנפתו. בכדי לבצע את ההנפה יש לקשור את הצימר במספר נקודות ולהניף אותו לאוויר בדיוק רב עם מנוף מתאים. המנוף חייב להיות מתאים לגודל הצימר, שכן על מנת שההובלה תצא לפועל כראוי יש צורך במנוף חזק המסוגל לעמוד במשקל של הצימר. אולם גם לאחר שלב הקשירה קיימת סכנה שכאשר הצימר באוויר הוא ייפול. תקלה זו יכולה לקרות הן בשל קשירה שגויה של הצימר והן בשל חוזק קונסטרוקציית המבנה שאינה מספיק חזקה להובלה. 

לבחור בחברה המתאימה שתבצע את העבודה

לאור כל הנתונים הללו ברור כי העברת צימר מעץ יכולה להתבצע אך ורק על ידי חברת הובלות מקצועית ומנוסה. חברת י.א גואטה עוסקת מזה שנים בכל הקשור להובלת מבנים ניידים ובהובלת קרוואנים מעץ באופן מיוחד. כאשר בוחרים חברה להובלת צימר מעץ אנו ממליצים לבדוק היטב את המקצועיות והניסיון שלה, שכן מדובר בפרמטרים משמעותיים מאוד בתחום זה.

הובלת צימר מעץ

הובלת צימר מעץ

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button