קונטיינר 12 מטר לקנייה

מכולה, או בשמה הלועזי: קונטיינר, מספק שירות נרחב להמוני אנשים – החל מקונטיינר שהוסב לדירה ועד קונטיינר שמשמש לאחסון והובלת ציוד. קונטיינר מגיע למעשה בשני גדלים: קונטיינר 6 מטרים וקונטיינר 12 מטרים לקנייה. אז אם אתם מתעניינים ברכישת מכולה ורוצים לדעת אילו שימושים ניתן לעשות עם המבנה היעיל הזה – המאמר הבא נכתב עבורכם.

מכולה 12 מטר מחיר

המחיר לקונייטנר 12 מטר נע בין 6,000-9,000 ש"ח תלוי במצב המכולה. ישנם עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר כגון גובה המכולה. אבל בגדול זה הטווח של המחירים של מכולות 12 מטר. כמובן שמדובר במכולות ערומות ללא כל תוספת. במסגרת המחיר הזה תקבלו מכולה כמו שהגיע מהנמל ללא שינויים. ;

כמה תעלה ההובלה של הקונטיינר?

הובלה לקונטיינר 12 מטר דורשת הובלת עם משאית טריילר ומנוף. מחיר להובלת מכולה 12 מטר נע בין 2500-4000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם למרחק הנסיעה הנדרש. כמובן שיש התיחסות גם למיקום שבו אתם רוצים לפרוק את המכולה. במידה והמיקום רחוק מהמשאית ידרש מנוף גדול והמחיר יעלה בהתאם.

איזה תשתית צריך בשביל להניח קונטיינר בשטח?

בשביל להניח את הקונטיינר ישר נצטרך ליישר את השטח שבו יונח הקונטיינר. הקונטיינר צריך לשבת ישר בשטח. אפשר לפלס את השטח גם בעזרת אבנים יעודייות שעליהם ישב הקונטיינר. במידה ואתם מתכננים לחבר את המכולה לחשמל ומים כדאי להכין את התשתיות מראש בדגש על תשתית הביוב.

מי מכין את התשתית ומפלס את הקונטיינר בשטח?

במידה ואתם רוצים יש לנו אפשרות לעשות בשבילכם את כל העבודה כולל הכנה של התשתיות ופילוס המבנה בשטח. כל מה שתעשו בעצמכם לבד יחסוך לכם כמובן כסף. במידה ולא הכנתם את השטח מראש אפשר גם אחרי פריקת הקונטיינר לפלס אותו בעצמכם בעזרת ג'ק. כדאי מאוד רק להכין מראש אבנים משתלבות יעודיות שעליהם ישב המכולה. לא כדאי להניח את המבנה ישירות על האדמה שלא יחליד.

מה המידות של מכולה 12 מטר?

מידות קונטיינר 12 מטר – 40 פיט

זה המידות של המכולה מבפנים ומבחוץ גובה המכולה בדרך כלל מגיע במידות של 2.4 מטר אבל יש גם מכולות גבוהות יותר של 2.7 מטר
לפירוט המלא של מידות מכולה ימית לחצו על הקישור

אורך רוחב גובה גודל
12.19 מטר (40 פיט) 2.43 מטר

8′

2.89 מטר

9′ 6″

חיצוני
12.02 מטר

39′ 5.25″

2.35 מטר

7′ 5.625″

2.39 מטר

7′ 10.25″

פנימי

מה יש בקונטיינר ערום?

הקונטיינר מגיע ריק לחלוטין רצפה מבפנים עשוייה מעץ כל הדפנות והגג עשויים ברזל. בחזית הקונייטנר יש 2 דלתות שנפתחות פתיחה מלאה ונהיה לכם פתח ברוחב הקונטיינר 2.3 מטר.

האם צריך בידוד לקונטיינר ערום?

המכולה עשוייה ברזל מגיעה לטמפרטורות קיצוניות בחום ובקור. לשהות בתוך קונטיינר ללא בידוד ומיזוג זה משימה בלתי אפשרית. אז בגדול במידה ואתם רוצים להשמיש את הקונטיינר למשהו שהוא מעבר למחסן תצטרכו לדאוג לבידוד ומיזוג.

היתרונות הגדולים בקניית קונטיינר 12 מטר

קונטייר 12 מטר הוא בעצם מבנה יביל שניתן לשנע אותו בקלות יחסית גם אם הוא עמוס בציוד כבד. מחיר המכולה הוא זול בהשוואה לכל מבנה יביל שתנסו לבנות בעצמכם. בתמורה לכסף תקבלו מבנה עשוי ברזל סגור ומסוגר שניתן לשנע אותו ולהעמיס בתוכו דברים כאוות נפשכם. ביום שלא תרצו את הקונטייר תוכלו למכור אותו בקלות כמעט באותו מחיר שקניתם ללא שום בעיה. במידה ויש לכם ידיים טובות תוכלו בהחלט בעצמכם לשנות להוסיף ולשדרג את הקונטיינר שקניתם בקלות.

שימושים שונים למכולה 12 מטר

מכולה 12 מטר יכולה לשמש למגוון שימושים אגב ניתן להזמין מאיתנו מראש מכולה כבר מוכנה לכל שימוש שתרצו ולא רק מכולות ריקות וערומות

  • מבנה שירותים נייד
  • משרד נייד
  • משרד מכירות נייד
  • אחסנה במכולה
  • מכולה למגורים
  • כל מה שתרצו

בגדול יש לכם מבנה עם מידות פנימיות של 12*3.2 שתוכלו לעשות בו כל מה שתרצו. אפשר כמובן לקנות כמה מכולות ולחבר אותם ביחד ואז שטח הפנים עולה בצורה משמעותית.

חיבור שתי מכולות ברוחב האם כדאי?

תלוי לאיזה מטרה אתם מחברים אם אין לכם תכנון להזיז את בקרוב תחברו. אם יש לכם רצון לשנע את המבנה לעיתים קרובות קחו בחשבון שההובלה של המבנה הרחב הזה תהיה יקרה יותר בגלל הרוחב הגדול והובלה תעלה לכם יחסית יקר. גם בסיטואציה שבה תרצו למכור את המבנה יהיה לקונה עלויות שינוע גבוהות יחסית. למידע על עלויות שינוע למבנים ניידים ותקנות של רוחב מבנים בהובלה תלחצו על הקישור

קונטיינר חדש לגמרי יש דבר כזה?

קונטיינרים חדשים לא מוצעים למכירה הם מיועדים לשילוח הימי. קונטיינרים שיוצאים למכירה הם בדרך לאחר שעברו כמה מסעות בים. חלקם ממש במצב חדש. אגב לכל קונטיינר יש שנת ייצור. בכל מצב כדאי לבוא לראות את הקונטיינר או לחלופין לבקש תמונות\סרטונים לפני שבאים על מנת לקבל באמת מה שציפתם ולהימנע מהפתעות.

איזה צבע מגיע המכולה המשומשת?

הצבע משתנה ואינו קבוע מכולות נמל מגיעות בכל הצבעים. כדאי לבדוק איתנו מה יש במלאי ונוכל לספק לכם לפי המלאי שקיים. בכל מצב יש אפשרות לצבוע את המכולה. אנחנו יכולים לצבוע עבורכם בכל צבע שתרצו בתוספת תשלום. ניתן גם לצבוע בעצמכם בעזרת קומפרסור ופיסטולת או עם מברשת ידנית. משתמשים בצבע שמיועד לברזל.

 

קונטיינר 12 מטר בהזמנה אישית

מחירי הנדל"ן בישראל בשנים האחרונות לא מפסיקים לעלות, מה שמושך אנשים רבים למצוא פתרונות שונים ויצירתיים למציאת מקור מגורים, משרד עסקי ומבנה אחסון במחירים נוחים ומבלי להתפשר על איכות. אחד הפתרונות המיוחדים שעולים בהקשר זה הוא: קונטיינר למכירה. קונטיינר הוא מכולה ימית העוברת הסבה לשימושים שונים. 

בין יתר השימושים שניתן לעשות עם המכולה תוכלו למצוא: מכולות למגורים, מכולות משרד, מכולות קירור, מכולות שירותים ומכולות מקלחות ניידות, מכולות מחסן, מכולות משומשות וטרייד אין, , מכולות קירור למכירה והשכרה ועוד. מכולה כזו מגיעה מאובזרת ומוכנה לשימוש – הכל בהתאם לסוג המכולה ולייעוד שלה. את המכולות ניתן להזמין כמובן בהזמנה אישית וניתן לרכוש מתוך המלאי הקיים. אצלנו תוכלו למצוא קונטיינר 12 מטר לקנייה ברמה הגבוהה ביותר.

מכולה לשימוש בניית בית

תהליך בנייה של קונטיינר 12 מטר לקנייה

אז איך מתבצעת למעשה הזמנה אישית של קונטיינר? במהלך תהליך הרכישה הלקוח יחליט אם הוא רוצה לקבל את הקונטיינר איך שהוא בא מהנמל או לחלופין ישתף את צוות המומחים שלנו בכל הצרכים המהותיים שהוא זקוק להם, מה שמאפשר לנו לבנות את חלל המבנה באופן המדויק ביותר לרצון הלקוח. אנו מחלקים את חלל המכולה לפי צרכי הלקוח, כאשר תהליך זה נעשה על ידי קירות גבס בעלי בידוד, מערכת חשמל, מערכת תאורה, תקרות אקוסטיות, רצפת דמוי פרקט, מחיצות ועוד.

לאחר שנסיים את העבודה על המכולה הלקוח יקבל את המבנה בצורה מושלמת לשימוש כמעט מיידי. למה אנחנו אומרים 'כמעט'? מפני שכל מה שנותר ללקוח זה רק לחבר את המכולה החדשה לתשתיות חשמל, מים ותקשורת.

מכולות אחסון

איך מבצעים הזמנה של קונטיינר 12 מטר לקנייה?

למעשה תהליך ההזמנה של קונטיינר 12 מטר לקנייה הוא מהיר, פשוט ונוח. כל מה שאתם צריכים זה רק להצטייד במידע הדרוש שכולל את סוג המכולה שאתם צריכים, היכן אתם רוצים למקם אותה, מהם הצרכים שלכם וכן על זו הדרך. לאחר שתאספו את המידע הנחוץ לצורך תחילת העבודה אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם ואנו נשמח להתחיל את העבודה עבורכם.

מכולה 12 למכירה עם מנוף והובלה

י.א גואטה – מקצועיות, ניסיון ויחס אישי

תהליך בנייה של מכולה לצורכי מגורים, משרד עבודה, אחסון או קירור הוא תהליך הדורש ניסיון רב ומקצועיות. חברת י.א גואטה חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות והיחס האישי ללקוח. חברתנו איננה עושה חלוקה בין לקוח 'גדול' ללקוח 'קטן' – את השירות והייעוץ האישי אתם תקבלו מתחילת הדרך עד סופה, תוך עמידה בלוח הזמנים ושביעות הרצון שלכם.

מכולה 12

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button