מנוף זרוע 200 טון

מנוף 200 טון יכול להרים מטענים בהתאם לטבלת העומסים שלו. ככל שמניפים למרחק גדול יותר המשקל שניתן להניף יורד בהתאמה.  אין המשקל מעיד על הגובה שהמנוף יכול להגיע אליו וזהו פרט שניתן ומתבקש לגלות משיחה עם אנשי הצוות שלנו. מומלץ לוודא את משקל המטען שמתכננים להניף וכמובן לעבוד עם חברה מקצועית המפעילה את המנוף, כמו גם אחריות וביטוחי תכולה – כדי להוסיף שקט נפשי לתהליך ההנפה וההובלה.

מנוף זרוע 200 טון 

מומלץ ליצור איתנו קשר טלפוני על מנת שנוכל להתאים עבורכם את המנוף הנדרש עבורכם. אפשר להסתכל באתר החברה ולראות תמונות. ובכך להתרשם ממיומנות העובדים, מאיכות הציוד וכל דבר נראה לעין. ואפשר לקרוא באינטרנט על טיבן של מנופים כדי לוודא האם מנוף מסוים אכן מחזיק בכושר נשיאה הולם לעבודת הנפה נתונה.

לדוגמה, אם קיימת תכולה במשקל של 10 טון מנוף 200 טון לא יוכל להרים את המטען למרחק או לגובה רב. סביר להניח שהיא קצת יותר מכושר הנשיאה של מנוף נתון. עצם זה שאנחנו יודעים או לפחות מניחים שזוהי מכסת התכולה שיכול להניף ולהרים,  כבר מבינים אנו את יכולותיו ומגבלותיו. הדבר מאפשר לנו לדעת קצת יותר למה אנחנו נכנסים ומה אנחנו בעצם מבקשים ממנוף נתון.

בדיקות מקדימות לגבי מנוף 200 טון

ועם זאת, גם אם מנוף יכול להרים את המטען שאנחנו רוצים להעביר, השאלה אם ניתן לעשות זאת באופן בטוח ומאובטח. לכן המלצנו לדבר עם הצוות שלנו  ולבדוק את הליכי העבודה. שכן 200 טון מכל דבר יכולים להשתוות לכמות די מרובה של חומרי גלם. חומרי גלם שיש לשמור מאובטחים כדי שיהיה ניתן לעשות בהם שימוש מסחרי או תעשייתי. בייחוד אם לא מדובר בחומרי גלם של ממש אלא מוצרים מעובדים שאמורים להיות מועברים מנקודה אחת לשנייה.

יתרונות בשימוש: מנוף 200 טון

מנוף 200 טון הוא מנוף חזק שיכול להרים ציוד רב. בדרך כלל מנוף 200 הוא מנוף 40 מטר כזה מגיע למרחק של 40-45 מטר. מנוף זה ישב בדרך כלל על משאית דבל עם משקלל כולל של 32 טון . למנוף זה האפשרות גם להעמיס על עצמו מטען של 6-8 טון. ישנם מנופי זרוע 200 טון שיושבים על גורר ויכולים להעמיס גם יותר.

צרו קשר להזמנות.

חברת יא גואטה מחזיקה מגוון מנופים החל ממנופי 15 טון ועד מנופים אידראולים של 385 טון המגיעים למרחק של 65 מטר 
צרו איתנו קשר עם הפרטים הטכניים של ההנפה שלכם ואנחנו נדאג לכם למנוף המתאים.

 

 

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button