אחסנת מכולות

בעידן המודרני, תחום אחסנת מכולות או בשמו הלועזי 'קונטיינריזציה' הפך להיות חלק משמעותי ביותר משרשרת האספקה העולמית. כתוצאה מהשימוש הרב בהזמנת מוצרים בחו"ל ומפיתוח כללי של תעשיית היבוא והיצוא הדרישה לפתרונות אחסון יעילים ומאמינים עבור מכולות התעצמה באופן דרמטי. כאמור, אחד הפתרונות הנפוצים לבעיה זו הוא שימוש במתחמי אחסון מכולות. המתחמים הללו נועדו לאחסן מכולות בצורה מאובטחת ומאורגנת, כזו המאפשרת ללקוח לקבל גישה מהירה וזמינה למכולה שלו.

במאמר הבא נתייחס להיבטים השונים שיש לתחום אחסנת מכולות להציע, וכן על היתרונות השונים שיש לו בשוק שטחי האחסון.

אחסנת מכולות: היקף וגישה יעילה

בשביל לאחסן מכולות, וכמות גדולה של כאלה, מוכרחים להחזיק בשטח אחסון עצום. לכן מתקני האחסון השונים לרוב הם רחבי היקף ונבנים במקומות אסטרטגיים, כמו מוקדי תחבורה או נמלים, זאת במגמה לאפשר גישה מיטבית לבעלי המכולות. תכנון אופטימלי של מתחמים אלו הוא קריטי לטובת אחסון מכולות בבטיחות וביעילות.

אחד הדברים המאפיינים ביותר את מתחמי אחסנת מכולות זה הפריסה שלהם. מתחמי אחסון מכולות לרוב מתוכננים בקפידה, זאת על מנת להבטיח שהגישה של בעלי המכולות אל המכולות בשעת הצורך תהיה אידאלית, בכל צורה בה הם מגיעים אל המתחם. לרוב המכולות מוערמות בצורה אנכית ובשורות, כאשר יש מרווח מספיק בין שורה לשורה בכדי לאפשר תנועה נוח של כוח אדם וציוד.

אחסון מכולות באבטחה גבוהה

מלבד היבט זה חשוב לדעת שלאחסון מכולות יש מאפיין חשוב מאוד לבירור – תחום האבטחה. מכולה סטנדרטית, גם זו המחזיקה בציוד 'פשוט' יחסית, בסופו של דבר שווה המון כסף. בכל מכולה יש כמות מצטברת של מוצרים אשר נאגרים לסכומי כסף לא קטנים. לאור זאת אחסון במכולות מחייב מערכות אבטחה גבוהות הכוללות אזעקות, מצלמות ומערכות בקרת כניסה. המערכות הללו עוזרות למנוע גניבות וגישה בלתי מורשית, ולמעשה נותנות שקט נפשי לבעלי המכולות.

טיפול אידאלי: אחסון מכולות במקסימום יעילות

במתחמי אחסון תוכלו למצוא ציוד רב שמשמש את המכולות עצמן. לצורך העניין, בתוך מתחם אחסנת מכולות תוכלו למצוא מלגזות, מנופים ואמצעים כבדים אחרים שנועדו להעביר את המכולות ממקום למקום בבטיחות גבוהה ובמהירות. האמצעים הללו מופעלים על ידי אנשי מקצוע מנוסים המבטיחים טיפול במכולות באופן אחראי וללא גרימת נזקים.

אחסון למכולות – דרושה מומחיות רבה

אחסנת מכולות היא ללא ספק מומחיות הדורשת ניסיון ואמצעי עבודה נכונים. שירותי אחסון מכולות הם לא רק סיפוק של שטח, אלא כרוכה בכך עבודה מקיפה נוספת במגוון תחומים. לאור זאת חשוב מאוד שכאשר את בוחרים חברה לאחסנת מכולות לבחון כדאי שאותה חברה תעמוד בכל התקנים הקיימים בשוק היום. חברת י.א גואטה מספק שירותי אחסנת מכולות ברמה הגבוהה ביותר, תוך התחייבות למקצועיות, שירות אדיב, ובעיקר – שמירה על הרכוש היקר שלכם.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button