שירותים ניידים לאירוע

כמעט כל אדם במהלך חייו השתמש בתדירות כזו או אחרת בשירותים ניידים לאירוע. בין אם מדובר בפסטיבל, בטיול מטעם בית הספר, במהלך השירות הצבאי או בכל אירוע עם משתתפים רבים שמתרחש בשטח הפתוח – באירועים מסוג זה פעמים רבות נעשה שימוש בשירותים כימיים. חוויית השימוש בשירותים מסוג זה, לרוב מתוארת כקשה ביותר עד 'סבילה', שכן מדובר בתא שירותים ללא אוורור המלווה בריחות לא נעימים. אמנם השירותים הכימיים כיום עברו שדרוגים שונים כך שגם בהם יש מפיצי ריח שונים ואוורור, אך ללא ספק השימוש בהם עדיין לא אידאלי.

שירותים ניידים לאירוע שונים באופן מהותי משירותים כימיים. רבים נוטים להתבלבל ולחשוב שמדובר באותו מוצר עם שם אחר, אלא שבאמת מדובר על שני מוצרים שונים בתכלית. אמנם גם שירותים ניידים לא מחוברים למערכת ביוב מסוימת, אך נראה שזו נקודת ההשקה היחידה בינם לבין שירותים ניידים להשכרה. אז כדי להבין לעומק מה ההבדל בין שירותים ניידים לבין שירותים כימיים, ומהם היתרונות המשמעותיים של השירותים הניידים – נכתב המאמר הבא.

שירותים כימיים – מהם?

שירותים כימיים למעשה בנויים ברוב המקרים כתא אחד, כאשר בתא זה תוכל למצוא מושב אסלה וכן בור שופכין בו מתנקזים כל השפכים והפסולת שנאגרו במהלך השימוש. על מנת לשמור על היגיינה מסוימת, ברוב המקרים יהיה בבור השופכין חומרי ניקוי שונים על בסיס פורמלין, חומרים שתפקידם לאפשר שימוש מעט יותר נעים.

אחד החסרונות המובהקים של שירותים כימיים הוא, שהם אינם מתרוקנים בסוף כל שימוש. המשמעות ברורה: הריחות בתא השירותים עלולים להיות בלתי נעימים בעליל. דרך הטיפול בריחות אלה היא כאמור על ידי פתחי אוורור ומפיצי ריח שמטרתם לעדן את חוסר הנעימות בשימוש בתא השירותים ולמנוע מהריחות הרעים להשתלט על חלל התא.

 

שירותים כימים להשכרה באתרי בנייה
שירותים כימים להשכרה באתרי בנייה

 

שירותים ניידים לאירועים – מעבר לכל דמיון

כאמור נקודת הדמיון היחידה בין שירותים ניידים להשכרה לבין שירותים כימיים היא ששניהם לא מחוברים למערכת ביוב. למעשה ההבדלים בין שני סוגי השירותים, הן לגבי המבנה של השירותים והן לגבי יעילות ונוחות השימוש, רבים מאוד.

את השירותים הכימיים תוכלו לזהות די בקלות, שכן הם בנויים כתא בודד ולרוב צבעוניים. אולם שירותים ניידים אינם באים כתא בודד אלא כחלק ממבנה קרוואן גדול, המכיל הרבה יותר מתא שירותים בודד. בתאי השירותים הללו תוכלו למצוא אסלות של ממש, ולא רק מושבים. יתירה מכך, במבני השירותים הניידים המפוארים תוכלו למצוא אפילו מערכת חשמלית המספקת מיזוג וצרכי תאורה, ואפילו כיור עם זרימת מים. מבנים אלה גם בהיבט האסתטי אינם נופלים מחדרי שירותים הנמצאים במסעדות יוקרה או באולמות אירועים.

במילים אחרות ניתן לומר ששירותים ניידים מהווים את הגרסה המשוכללת והמפותחת ביותר של השירותים הכימיים, על אף שבפועל השימוש בשירותים כימיים יהיה השימוש הנפוץ ביותר בשטח, כמו באירועים בעלי טווח קצר או במצבים בהם לא ניתן להתקין את השירותים הניידים מכל סיבה שהיא.

מטבע הדברים מחיר השכרה של שירותים ניידים יהיה גבוה יותר מאשר זה של שירותים כימיים. בסופו של יום מדובר במוצר ברמה גבוהה ביותר, עם נוחות שימוש, אסתטיות והיגיינה מתקדמת.

שירותים ניידים

שרותים ניידים .

נמצאים ללא חיבור לתשתיות? שירותים ניידים להשכרה לאירוע הם הפתרון

שירותים ניידים להשכרה נקראים ניידים מפני שהם אינם מיועדים למקומות קבע. ישנם אזורים רבים וסיטואציות שונות בהם אין למקום בו אנשים שוהים חיבור לתשתיות המים או הביוב. מי שמעוניין ליהנות מאיכות חיים ומענה מעולה לאחד הצרכים הבסיסיים ביותר של האדם – יכול למצוא זאת בהשכרת שירותים ניידים.

כל היתרונות במוצר אחד – שירותים ניידים להשכרה

מעבר ליתרונות הרבים שיש לשירותים ניידים לאירוע, גם טווח השימוש בהם ארוך. יחד עם זאת בכדי ליהנות משימוש סטרילי ונקי אנו ממליצים להתאים בצורה טובה את היחס בין מספר תאי השירותים שאתם שוכרים לבין מספר המשתמשים בהם. גם בשירותים קבועים במסעדות בהם יש עומס על תאי השירותים הלכלוך נאגר ונערם ואיכות השימוש יורדת. בשל כך חשוב מאוד לוודא שקיימת התאמה בין מספר המשתמשים למספר תאי השירותים.

בהתאם לכך אנו ממליצים לכם לברר מה רמת התחזוקה השוטפת של השירותים הניידים שמוצעים לכם. קהל היעד שעתיד להשתמש בהם שונה בהתאם לגיל ולנורמות החיים – חשוב להתייחס גם לפרמטר הזה. במידה ותנאי התחזוקה מתאימים לכם – תוכלו להתקדם לפרמטר הבא שחשוב לכם.

איך תדעו אילו שירותים ניידים אתם צריכים?

באופן עקרוני ניתן להתאים לכל סוג של אירוע שירותים ניידים מתאימים, הכל תלוי בבקשת הלקוח וביכולת התקציבית שלו. מטבע הדברים מבנה שירותים ניידים דקורטיביים יהיה יקר יותר מאשר מבנה שירותים ניידים סטנדרטי. ובכל אופן לא משנה אם מדובר על אירוע מפואר או על אירוע פשוט – שירותים ניידים רלוונטיים לכל מצב.

בתאי השירותים המפוארים תוכלו למצוא אסלות מפוארות ומכלי הדחה מעוצבים, תאורה יפה, מגבות בד / נייר איכותיות, פינת איפור, פינת החתלה מייבשי ידיים ועוד.

אין תשתיות ביוב ומים? אל תתייאשו! – שירותים ניידים להשכרה

שירותים ניידים הם ברי שינוע לכל מקום ואזור שתחפצו, כך שבמידה ובחרתם לקיים אירוע בשטח ללא תשתיות ביוב ומים, אל תחזרו בכם מהר מן הרעיון – שירותים ניידים עשויים לתת לכם מענה אופטימלי שיאפשר לקיים את האירוע בצורה מיטבית.

מבנה שירותים עם 2 תאים להשכרה
מבנה שירותים עם 2 תאים להשכרה
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button