שירותים ניידים מחיר

שירותים ניידים נועדו בשביל לענות על צורך בסיסי שנוצר סביב אירוע גדול שמופק – חתונה, מסיבת יום הולדת רבת משתתפים, טיול עם לינה ועוד. במקומות בהם לא קיימת תשתית מתאימה לשירותי קבע והמארגנים מעוניינים לספק לאורחים תנאי נוחיות בסיסיים ברמה ובאיכות גבוהים, שירותים ניידים עשויים לתת את המענה השלם. למרות העובדה שהמושג "שירותים ניידים" מעורר לאנשים רבים דחייה, למען האמת מדובר באמצעי נעים לשימוש ונוח מאוד. יש להבדיל בין השירותים הכימיים  

עלות שירותים ניידים

כמו בתחומים רבים גם עולם השכרות שירותים ניידים רווי בנותני שירות. איך בוחרים באיזו חברה לקבל את השירות? מטבע הדברים ישנם פרמטרים שונים ומגוונים, כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא – המחיר. בסופו של יום כולם רוצים לקבל מוצר באיכות גבוהה, ובאותה מידה כולם רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר עבור זה. היכן נמצאת התשובה? ככל הנראה באמצע – שילוב בין איכות גבוהה למחיר הגיוני.

בכדי להגיע אל ה"מתכון המנצח" שמשלב בין הפרמטרים הללו, אנו ממליצים לכם לבצע סקר שוק שיספק לכם כמה שיותר מידע על המוצר אותו אתם מעוניינים לשכור או לרכוש, וכן אודות החברה שסיפקה לכם את המוצר. בשביל להקל לכם על מלאכת בחירת ספק השירות, נציין בפניכם מספר ערכים חשובים אותם עליכם לבחון לפני שאתם מבצעים את העסקה.

1. כמה תאי שירותים אתם צריכים?

אירוע מושלם מספק נוחות ונגישות בכל ההיבטים, החל משלב ההגעה אל המקום והחנייה בו ועד האוכל ותאי השירותים המצויים בו. בכדי לאפשר לאורחים שלכם לקבל שירות מעולה בכל הקשור לנוחיות, יש לבחון שהיחס בין כמות תאי השירותים לבין כמות האורחים הוא יחס נכון. כיום מקובל לחשב את היחס בין כמות האורחים לכמות מבני השירותים באופן של תא שירותים אחד לכל 100-80 אורחים. כמובן שבספירת כמות האורחים עליכם למנות גם את עובדי המקום ומתפעלי האירוע.

2. מהי תקופת ההשכרה לה אתם זקוקים?

לתקופת ההשכרה יש השפעה ישירה על המחיר הסופי שתשלמו. כידוע כל יום של שימוש במושכר מתורגם בעלות נוספת, כך שכבר בשלב סקירת השוק ובדיקה המחירים עליכם לדעת מהו אורך תקופת ההשכרה שלכם. רק כך תוכלו להגיע אל המחיר המדויק והאמין ביותר. יש לציין שברוב החברות ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר, כך התשלום שלכם בגין כל יום של שימוש נמוך יותר. מכיוון שמדובר בתקופה השכרה ארוכה חברת ההשכרה יכולה לבוא לקראתכם.

3. מהו סוג מבנה השירותים שאתם רוצים?

כפי שציינו עולם ההשכרה והרכישה של שירותים ניידים הוא עולם רחב מאוד. יש בו סוגים וגוונים שונים של תאים בעלי עיצובים שונים. מטבע הדברים מחיר השכרה ורכישה של מבנה שירותים איננו אחיד ואחד הפרמטרים שמשפיעים על המחיר הוא: סוג מבנה השירותים. ישנם מבני שירותים בסיסיים, הראויים לשימוש מיטבי בפני עצמם, וישנם מבני שירותים מפוארים בעלי תוספות שונות ועיצוב ברמה גבוהה מאוד. במידה ואתם זקוקים לשירות זה לטובת טיול בשטח הפתוח, שירותים מפוארים ככל הנראה יהיו הוצאה גבוהה מדי. שירותים אלה מתאימים לאירועים ושמחות בעלי אופי מכובד ויוקרתי יותר.

4. היכן האירוע עתיד להתקיים?

מחיר השכרת שירותים ניידים נגזר מפרמטר נוסף – מיקום האירוע. במידה והאירוע שלכם נקבע במקום מרוחק או במקום שהנגישות אליו בעייתית – עלות ההשכרה של תא שירותים תהיה גבוהה יותר. צריך לדעת שמורכבות בנגישות פעמים רבות מצריכה עבודות תשתית מיוחדות הדורשות מחברת ההשכרה עבודה נוספת. כך, מחיר השכרה של שירותים ניידים לאירועים עלול להיות גבוה יותר בהתאם לכמות העבודה שתידרש מחברת ההשכרה.

מחיר רכישת שירותים ניידים – פנו אלינו

הפרמטרים הללו ועוד מספר משתנים עשויים להרכיב את המחיר הסופי שתשלמו עבור שירותים ניידים לרכישה או להשכרה. כאמור עליכם לבצע סקירת שוק רחבה ובהתאם אליה לסגור את העסקה. אנו זמינים לכם לכל שאלה והתלבטות. מחכים לכם! י.א גואטה הובלות ושרותים –

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button