משרד נייד

חברות רבות החל מן המגזר הפרטי ועד המגזר הציבורי לעיתים קרובות זקוקות למשרד נייד שישמש אותן במשך תקופה זמנית. בתקופה זו יהוו המשרדים הניידים חלק בלתי נפרד מההתנהלות הכלכלית של החברות, ובאמצעותם יוכלו להשלים את הפרויקטים העתידיים על הצד הטוב ביותר.

משרדים ניידים להשכרה למעשה מורכבים באופן מותאם ומדויק עבור כל צורך משרדי, כאשר הם באים בעיצוב מקסימלי ובנוחות מרבית, יחד עם חלוקה פנימית מעולה של שירותים, מטבחון ומערכת של מיזוג אוויר, כאשר כל אלה באים לשמש מטרה אחת – סביבת עבודה אופטימלית.

במאמר הבא נדבר על מושגים רבים שקשורים לתחום השכרת משרדים ניידים. נציג בפניכם את סוגי המבנים השונים שתוכלו להשכיר דרכנו וניתן לכם עצות מעשיות והדרכה כיצד להשכיר מבנה נייד. אז אם אתם חושבים על השכרת משרד נייד – המאמר הבא נכתב עבורכם.

אז אילו סוגי מבנים ניתן לשכור?

ארבעת המבנים הפופולריים ביותר להשכרה, הם:

 • משרד מכולה 6 מטר – מבנה מעין זה מתאים לשימושים כמו חדר אירוח, משרד, חדר מגורים, חדר עבודה ועוד. המבנה בנוי באופן נעים, שימושי ומונגש. כמו כן המבנה קל מאוד לתפעול – פשוט מחברים לשקע החשמל ומתחילים להשתמש בו עבור הצרכים שלכם.
 1. משרד מכולה 12 מטר – משרד זה גדול פי שניים מהמשרד הקודם כך שהוא מאפשר לבצע חלוקה של המבנה לשני חללים ולהשתמש בהם לצרכים שונים. מפרט המשרד מכיל דלת + גגון; חלון בכל צד; מטבחון קטן; מזגן; תאורה; ארון חשמל ועוד.

 2. משרד מכירות ניידמשרד מכירות להשכרה מאפשר למקם את המשרד בכניסה למופע, פסטיגל או כל אירוע רב משתתפים אחר בו יש צורך להציב איש מהמערכת לצורך בקרת ומכירת כרטיסים. משרד מכירות נייד במובן הזה הוא פתרון אידאלי.

 3. השכרת משרד נייד לאתרי בנייה – אתרי בנייה מטבע הדברים אינם מקומות עבודה קבועים. המשרד עשוי לשמש אתכם במשך מספר חודשים, שנה או מספר שנים – הכל בהתאם לאורך הפרויקט ולצרכים שלכם. במהלך אותה תקופה לא נכון לבנות מבנה קבע, ובדיוק עבור המקרים האלה השכרת משרד נייד לאתר בנייה מהווה אפשרות מעולה.

  מכולות משרד לאתרי בנייה
  מכולות משרד לאתרי בנייה

האם השירות כולל הובלה והצבה של המבנה?

בהחלט. השכרת מכולות כוללת ביטוח ואחריות מלאה, וכמובן הובלה והצבה של המבנה בהתאם למיקום שתרצו. 

אנו ממליצים לחשוב היטב היכן אתם מעוניינים למקם את המבנה שאתם מזמינים. אם מדובר על משרד מכירות, חשוב שהוא יוצב במקום מרכזי ובעל גישה נוחה. אם מדובר על מבנה מגורים או משרד להשכרה, חשבו על כיוונים שתרצו את החלונות, גישה לחצר ולכביש, קרבה לתשתיות וכדו'. חשיבה מוקדמת יכולה להקל עלינו בהצבת המבנה, ולכם – בשימוש השוטף בו.

מה כלול במבנה להשכרה?

מבנים להשכרה באים בפלטפורמות שונות, כאשר כל גודל של מבנה מכיל מפרט שונה ופותח אפשרויות שימוש שונות. 

לצורך העניין, אם אתם רוצים לשכור מכולה למגורים, תוכלו למצוא במכולה סטנדרטית דלת וגגון, מזגן בכל חדר, שקעים מפוזרים, ארון חשמל, תאורה, שני חדרים, מטבחון, שירותים ומקלחת ועוד אלמנטים שונים שישמשו אתכם במהלך השהות במבנה. בסך הכל מדובר במבנה מעולה בו ניתן לנהל אורח חיים שגרתי מעולה.

מה מינימום תקופת ההשכרה? 

אצלנו בחברת י.א גואטה אין שום הגבלה ותנאי סף בהשכרת מבנים, לא במטרת ההשכרה ולא בזמן ההשכרה. השכרת מבנים ניידים אצלנו מתבצעת עבור כל מטרה ולכל משך תקופת זמן, בין אם מדובר על מספר ימים ובין אם מדובר על תקופה של שנה ויותר.

האם ניתן גם לקנות את המשרד הנייד? 

מלבד עולם ההשכרה של מבנים ניידים, שתופס תאוצה מדהימה בשנים האחרונות, קיימת אצלנו מחלקה שלמה האחראית על בנייה ושיפוץ של מבנים ניידים. לרוב לקוחות שמעוניינים בתקופת שירות קצרה יחסית יעדיפו לשכור מבנה נייד מאשר לקנות אחד שלם. הרציונל פשוט מאוד, קנייה של מבנה נייד או מכולה עולה הרבה יותר מאשר שכירות חודשית. לכן מי שרואה עצמו משתמש במבנה נייד רק לתקופה קצרה סביר להניח שיבחר באפיק של ההשכרה.

יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים לקנות משרד נייד לכל מטרה שהיא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני, לפרט את הצורך שלכם, לקבל מידע נוסף אודות המבנים הניידים שלנו, ובמידת הצורך להתקדם בתהליך הרכישה. 

מה הגודל של המשרד הנייד?

נכון להיום אנו מחזיקים בשני גדלים של משרדים ניידים: משרד בגודל של 6 מטר, ומשרד בגודל של 12 מטר. גודל המשרד משתנה כמובן בהתאם לצורך שלכם. כמו כן יש משרדים הבנויים מכמה מכולות מחוברות.

מכיוון שהמשרד ישמש ככל הנראה לצורך עבודה, מאוד תלוי האם אתם עובדים במשרד לבד או יחד עם עובד או עובדים נוספים. עבור במידה ואתם עובדים לבד או עם עובד/שותף נוסף – משרד של 6 מטרים אמור להספיק לכם בהחלט. ככל שצוות העבודה שלכם גדול יותר, כך תאלצו לשקול לקחת משרד גדול יותר.

מכירה והשכרת משרדים ניידים בהתאמה אישית

אחת הבעיות המרכזיות של שוכרי מבנים ניידים למיניהם היא, שהם לא יודעים להעריך מהו המבנה לו הם זקוקים, ואיזה גודל מבנה בדיוק יספק להם את המענה הדרוש. ההתאמה הזו דורשת אפיון מדויק של העסק שלכם, הבנה של כמות החלל שאתם צריכים, בחינה של צוות העובדים שלכם ואופי העבודה – רק כך נוכל לקבל תמונה שלמה לגבי הצרכים שלכם. לאחר שנבצע את כל השקלול הזה נוכל להוציא פלט מדויק שיגדיר את סוג המבנה שאתם צריכים.

צוות המומחים של חברת י.א גואטה ישמח לספק לכם תשובות לכל השאלות, ולשבת איתכם בצורה מפורטת על אופי המבנה לו אתם זקוקים. אנו סבורים שהתאמה אישית של מבנה נייד היא המתכון להשכרה המושלמת, זו שמספקת ללקוח את הצורך האמיתי שלו ומונעת אי הבנות ועוגמת נפש.

השכרת משרד נייד מחיר

כמו בכל עולם ההשכרות המחירים בשוק נעים על מנעד די רחב. כל חברה וחנות מתמחרת את המוצרים שלה לפי איכות המוצרים והשירות שהלקוח מקבל, כאשר יש חברות שהולכות יותר לקראת הלקוח ויש חברות שבוחרות למשוך את קו הרווח אליהם.

מכיוון שמדובר בתחום רחב מאוד בעל סוגי מבנים שונים וצרכים שונים, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר בהקדם ואנו נברר מולכם מהו המבנה והגודל להם אתם זקוקים, ובהתאם לכך תקבלו הצעת מחיר עבור תקופת ההשכרה שתרצו. יש לציין שככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר יש לדבר השפעה על המחיר.

איך בוחרים משרד נייד להשכרה? – 5 טיפים ששווים זהב

רבים מהאנשים שמחפשים משרד נייד להשכרה מסתחררים מהיצע המשרדים שקיים בחניונים השונים של חברות ההשכרה השונות. ככל שתחום השכרת משרדים ניידים הולך ומתפתח בארץ, בהתאם לכך הולכים וגדלים סוגי המכולות השונים, עם עיצובים שונים ותוספות מיוחדות. כך, הבחירה במבנה מסוים נעשית מורכבת יותר.

נציין 5 טיפים לבחירת משרד נייד אידאלי:

 1. אל תסמכו על תמונות ודברי בעל פה – לכו לראות בעיניים. משרד נייד להשכרה צריך לראות בעיניים שלכם, לראות שאין פערים ותקלות שלא ניתן לזהות בתמונה, לוודא שהמשרד אכן ראוי לשימוש ובעצם לוודא שגודל המשרד בפועל אכן מתאים לאכלוס של צוות העובדים שלכם.

 2. תשאלו את השאלות הנכונות – מחיר המשרד זו שאלה חשובה, אך יותר מכך חשוב לוודא שהמשרד להשכרה אכן מתאים לכם. לשלם מחיר זול על משרד שלא תואם לצרכים שלכם, זו לא בהכרח העסקה המשתלמת ביותר. וודאו כי המשרד מכיל את החיבורים והתשתיות המתאימים לכם ובדקו שאכן תצליחו למקם מספיק עמדות מחשב ביחס לכמות העובדים שלכם.

 3. קחו אדם נוסף איתכם – אנו ממליצים לקחת אדם נוסף שמכיר את אופי העבודה שלכם יחד איתכם לראות את המשרד. בין אם מדובר על עובד שאתם סומכים עליו או על שותף לעסק, עין נוספת שמכירה את השימושים העתידיים שלכם יכולה לתת זווית חשובה לתהליך.

 4. לא להתפשר על גודל – פעמים רבות לקוחות בכל מיני תחומים בוחרים לצמצם בהוצאות ובסוף מוצאים את עצמם מתוסכלים. זה נכון לגבי שכירות של רכב, לגבי שכירות של דירה וגם לגבי שכירות של משרד נייד. זכרו: עדיף משרד מעט יותר גדול מאשר משרד צפוף באנשים וציוד שמקשה על סדר היום.

 5. וודאו שאתם יודעים לתפעל את המשרד – משרד נייד להשכרה עתיד להיות מחובר הן לתשתיות חשמל והן לתשתיות מים. מלבד זאת וודאו שאתם יודעים לתפעל את המשרד בצורה מלאה, במידה ויש ארון – בדקו שאתם יודעים לאן שייך כל מתג. ידיעה מוקדמת תסייע בפתרון בעיות כאלו ואחרות שעלולות לצוץ.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר

נשמח לתת לכם מענה מהיר ושירות מקצועי. מוזמנים גם אתם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו

שירותים נוספים שלנו:
השכרת שירותים ניידים
השכרת מקלחות ניידות
השכרת מכולת שומר
השכרת מכולת קופות

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button