שטחי אחסון להשכרה

שטחי אחסון להשכרה הם למעשה שם נרדף למחסנים להשכרה. המשותף לשני השמות הוא, ששניהם מתכוונים לאותו שירות בו הלקוח מקבל שטח לאחסן בו את הרהיטים והמוצרים השונים שלו. כאשר ניגשים לתחום של שטחי אחסון להשכרה, חשוב לקחת בחשבון שישנם כמה סוגים של שטחי אחסון בעל מאפיינים שונים כך שלמעשה מדובר על תחום רחב מאוד.

למעשה קיימים כיום שני שטחי אחסון מרכזיים: יש שטחי אחסון הממוקמים בתוך מבנה המחולק לתאים לפי גדלים שונים; ויש שטחי אחסון, שלרוב יהיו בישובים כפריים, שתאי האחסון שלהם יהיו בשטח פתוח, כאשר בחלק מהמקרים שטחי אחסון אלה היו בעבר לולים או רפתות.

2 פרמטרים לקביעת שטח אחסון מתאים

אז איזה שטח אחסון אתם צריכים? למעשה הכל תלוי בשאלה מה אתם רוצים לאחסן, ומהי כמות החפצים שיש לכם? כאמור ישנם סוגים שונים של שטחי אחסון להשכרה ומתוכם עליכם לבחור את שטח האחסון הרלוונטי ביותר. לכל מחסן יש גודל שטח אחסון שונה ולכן הוא מתאים לשימושים שונים וממילא מצריך עלויות אחרות. מטבע הדברים ככל שכמות האחסון שלכם גדולה יותר המחיר שתשלמו יהיה גבוה יותר, ולכן אנו ממליצים לצמצם כמה שניתן את גודל התכולה שלכם.

איך מודדים שטח אחסון להשכרה?

שטחי אחסון להשכרה נמדדים לרוב לפי קוב (קוב=1000 ליטר), ובמונחים מדויקים יותר לתחום האחסון – מטר מעוקב. כמות הקוב שיש במחסן קובעת את השטח והעלות שלו. לרוב חברות אחסון קובעות את מחיר האחסון על פי קוב, על אף שברוב המקרים הן משכירות את המחסנים שברשותם על פי שטח מוגדר והשוכר הוא זה שבוחר באיזה שטח אחסון להשכרה לבחור.

מגוון סוגים של שטחי אחסון

יחידת אחסון עצמית

הסוג הראשון של שטחי האחסון הוא יחידות אחסון עצמאיות. יחידות אלו ממוקמות בדרך כלל במתקן שמופעל באמצעות חברת אחסון. היחידות הללו מגיעות בגדלים שונים, החל מיחידות קטנות של 5*5 מ"ר, ועד יחידות גדולות של 30*10 מ"ר, כאשר כל יחידה מתאימה ללקוח אחר. בחלק מהחברות היחידות נגישות ללקוח בכל מהלך השבוע, כאשר לצד זה היחידות מאובטחות בקוד גישה ובמצלמת מעקב.

יחידת אחסון מבוקרת אקלים

יחידה מסוג זה נועדה לשמור על התכולה הנמצאת בשטח האחסון מפני טמפרטורות קיצון ושינויים בלחות ובאוויר. היחידות הללו אידאליות עבור כלי מי שמעוניין לאחסן פריטים הרגישים לשינויי מזג אוויר ולחות, בדוגמת כלי נגינה, גלריות ויצירות, כלי אלקטרוניקה וכדומה.

יחידות הסעה

בחלק ממתקני האחסון תוכלו למצוא יחידות הסעה. יחידות אלו מאפשרות ללקוח להגיע עם הרכב שלו עד היחידה האישית שלהם לטובת העמסה ופריקה של חפציו. היחידות הללו מומלצות עבור לקוחות בעלי פריטים כבדים לאחסון, בדוגמת מכשירי חשמל, כלי רכב או רהיטים. 

שטחי אחסון להשכרה: שקלו את מכלול ההיבטים

כשבוחרים שטח אחסון להשכרה חשוב לבחון מספר היבטים: גודל המחסן, המיקום שלו ומאפייני האבטחה של המתקן. כמו כן יש לבחון את משך תקופת ההשכרה שאתם מעוניינים לשכור את שטח האחסון. בסופו של דבר שטחי אחסון להשכרה נותנים מענה מעולה לאנשים שזקוקים למקום אחסון נוסף לחפצים שלהם. עם המגוון הרחב של יחידות האחסון שקיים היום בשוק אנו בטוחים שתוכלו למצוא את היחידה האידאלית עבורכם.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button