שירותים ניידים

'שירותים ניידים' – עוד המצאה גאונית שנפוצה מאוד בעולם המודרני. השירותים הניידים נמצאים במקומות רבים מאוד: באתרי בנייה, באירועים חגיגיים שמתרחשים על שפת הים או בשטח פתוח, בתערוכה גדול שנערכת מתחת לכיפת השמיים, בחלק משטחי האימון בצה"ל, בטיולים במסגרות שונות ובעוד שלל אירועים ומקומות שונים. 

שירותים ניידים להשכרה באים לספק מענה בסיסי לטובת נוחיות האנשים שנמצאים בשטח האירוע – בין אם מדוברים על אורחים מכובדים שמגיעים לאירוע בשטח פתוח, ובין אם מדובר על חיילים שנמצאים בשטח אימונים. לנוחיות יש משמעות גדולה במיוחד באירועים חגיגיים בהם קיימת השקעה מרובה בכל התפאורה. הנוחיות של האורחים מהווה מרכיב משמעותי מהרושם שהם יצאו ממנו מאירוע. בהקשר הזה, השכרת שירותים ניידים באיכות גבוהה עשויה להיות פתרון אידאלי.

למעשה, השכרת שירותים ניידים תאפשר לכם להציב תא שירותים נייד בכל מקום ומיקום שתרצו למקם אותם. במאמר הבא נדבר ממעוף הציפור על עולם השכרת שירותים ניידים וננסה לפרוס בפניכם את המידע החשוב ביותר שיסייע לכם לבחור שירותים ניידים מוצלחים ביותר.

שירותי ניידים להשכרה לכל מטרה
שירותי ניידים להשכרה לכל מטרה

השכרת שירותים ניידים לאתרי בנייה

יצא לכם לעבור ליד אתר בנייה ולראות קובייה צבעונית מפלסטיק? ככל הנראה ראיתם שירותים ניידים. שירותים ניידים מהווים שירות נלווה לכל מיני אירועים שונים, כך ששירות זה תמיד יהווה רובד לוגיסטי נלווה לאירוע עצמו. לצורך העניין, באתרי בנייה רבים מציב הקבלן שירותים ניידים. באתרי בנייה מטבע הדברים השירותים לרוב עדיין לא בנויים ומוכנים לשימוש, ובמקום שהפועלים יאלצו לחפש פינה שקטה ונסתרת בה הם יוכלו להתפנות, השירותים הניידים נותנים מענה יעיל ואיכותי.

השכרת שירותים ניידים לאתרי בנייה מספקת יתרונות נוספים – הן תברואתיים והן פרקטיים. להסתובב ולעבוד באתר בנייה מלוכלך זו לא המציאות הנעימה ביותר. אך לא רק על המענה הזה באין השירותים הניידים לענות. בסופו של יום היציאה של כל פועל מסדר העבודה והחיפוש אחר מקום להתפנות בו, לוקח זמן. השירותים הניידים חוסכים זמן עבודה יקר בכך שכל פועל יודע בדיוק לאן הוא צריך ללכת, במקום לבזבז זמן על מציאות פינה מתאימה.

השכרת מבנה שירותים ניידים לאירועי שטח

אם נהיה כנים, שירותים ניידים שנמצאים באתר בנייה, על אף שהם משפרים משמעותית את התנאים של הפועלים, אינם יכולים להיות באותם תנאים כמו שירותים ניידים שנמצאים באירוע חגיגי. כיום כששומעים את צמד המילים "שירותים ניידים" אנשים מיד נרתעים, זאת מפני שהם זוכרים כיצד היה נראה השירותים הניידים האחרונים בהם הוא היה. 

חשוב לדעת ששירותים ניידים לאירועי שטח הם שירותים מסוג אחר. כיום ניתן למצוא שירותים ניידים הרבה יותר מהודרים מבעבר, כאשר הם אינם דומים כלל לשירותים הניידים שאתם מכירים מהופעות או מהפגנות. מדובר בשירותים מרווחים ונעימים, כאלו שגם בעלי מכלי הדחה. עם שירותים מסוג זה שמגיעים אליכם נקיים ומוכנים לשימוש, האירוע עשוי לעבור על הצד הטוב ביותר.

השכרת מבנה שירותים 

כשמשכירים שירותים ניידים אתם כמובן לא מקבלים שירותים כמו אלה שיש לכם בבית, עם אסלה וניאגרה. את השירותים הניידים אנו צריכים לשנע אליכם באמצעות מנוף, ואתם תצטרכו להיות ערוכים מראש עם כל התשתיות עבור המבנה המלבני שעתיד לנחות בשטח המבוקש שלכם. בחלק ממבני השירותים יש גם כיור לשטיפת ידיים ובחלק משולב אפילו מקלחון קטן ונחמד, כך שגם אלו שזקוקים למקלחת יוכלו ליהנות ממנה. כמובן שמי שירצה ליהנות גם מתאורה יידרש להכין חיבור לחשמל, וכן לגבי איוורור וחימום המים, במידה ואתם רוצים מקלחת עם מים חמים.

מבנה שירותים עם 2 תאים להשכרה
מבנה שירותים עם 2 תאים להשכרה

השכרת מכולת שירותים לכל מטרה

שירותים ניידים להשכרה ניתנים להשכרה אצלנו בגרסאות שונות. ניתן לשכור דרכנו שירותים ניידים קלאסיים וגם שירותים ניידים המבוססים על מבנה 'יביל'. שירותים ניידים אינם דורשים חיבור מיוחד לביוב או למים, זאת לעומת שירותים שמבוססים על מבנה יביל שכן דורשים תשתית של מים וביוב. השירותים הניידים מתרוקנים באמצעות משאבה ייעודית שמרוקנת את המיכל של השירות בהתאם לזמן ולכמות השימשו שצריך.

מה ניתן לצפות במסגרת השכרת שירותים ניידים

בחרתם במבנה שירותים מסוים? מעולה, עכשיו הגיע הזמן לבחור את המקום המסוים בו אתם רוצים למקם את השירותים. כשאתם בוחרים מקום כזה חשוב מאוד לשים לב שהמיקום לא יהיה כזה שיפריע בכניסה וביציאה של האנשים אל המרחב. חשוב שמקום זה יהיה נגיש ונוח גם עבור אנשים מבוגרים. ולעיתים ישנם שיקולים שאינם תלויים בהכרח בכם אלא בחברה המובילה, או במילים אחרות: המיקום צריך להיות מיקום מספיק נגיש בשביל שההובלה של השירותים תתבצע על הצד הטוב ביותר.

השכרת מבנה שירותים
השכרת מבנה שירותים

שירותים ניידים להשכרה – הרבה יותר חכם ממה שחשבתם

במבנה של שירותים ניידים קלאסי יש מספר רכיבים בסיסיים. לצורך העניין, תוכלו למצוא בשירותים ניידים חומרים בעלי תכונות כימיות, גג מכסה, פתחי אוורור, קירות קשיחים (לא בטון כמובן), אסלה שאיננה 'משפריצה', רצפה בעלת תכונה של אי החלקה, ועוד מרכיבים שונים שהופכים את השימוש בשירותים לנוח ומונגש מאוד.

כמו כן כדאי לדעת שבתוך השירותים הניידים יש מיכל פנימי שתפקידו להחזיק את הלכלוך והפסולת שמתאספים עקב השימוש. הפסולת הזו איננה מתנקה מעצמה, שכן השירותים הניידים אינם מחוברים לתשתית או לצנרת, אלא הפסולת מתנקה באמצעות אנשי מקצוע שתפקידם לרוקן את השירותים ולחדש אותם עבור השימוש הבא.

זום-אין על השכרת שירותים ניידים

עד עכשיו דיברנו על שירותים ניידים 'מלמעלה' בזום אאוט, עכשיו נדבר על שירותים ניידים במבט קצת יותר ספציפי וממוקד. כאמור השירותים הניידים מגיעים עם מגוון רכיבים כימיים. אין הרכב אחד ספציפי של חומרים כימיים שנמצא בכל סוג של תא שירותים, אך ישנם אלמנטים מסוימים שמצויים ומקובלים יותר בתחום. ברוב מוחלט של השירותים הניידים תוכלו למצוא חמישה מרכיבים כלליים שיהיו קיימים בתא האחסון שנמצא מתחת לאסלה.

מהם אותם חומרים? מים, רכיבי ריח, צבע כחול, רכיבים שמסייעים לריח להתפרק ורכיבים כימיים שתומכים בפירוק האינזימים. לכל אחד מהחומרים הללו יש תפקיד חשוב בחוויית השימוש של האדם שנכנס לשירותים.

לצורך העניין תפקידו של הצבע הכחול הוא להסתיר את הנראות של הפסולת וכל מה שנאגר בתא האחסון של האסלה. מלבד זאת, הצבע הכחול מכיל כימיקליים שבשעה שיש צורך להחליף ולרוקן את מיכל האסלה צבע המים משתנה מכחול לירוק. בהתאם לכך לכל רכיב ורכיב בשירותים הניידים יש תפקיד ייחודי שעניינו להנגיש ולהיטיב את הצרכן.

מחיר השכרת מבנה שירותים נייד

מחיר השכרת שירותים ניידים משתנה ממקום למקום. כל חברה מחזיקה בשירותים ניידים באיכות אחרת ובהתאם לכך מתמחרת אותם. מה עוד ששירותים ניידים להשכרה מהווים מושג כללי מאוד. בתוך העולם הזה תוכלו למצוא סוגים שונים של מבנים שכל אחד מהם בא לתת מענה שונה ללקוח. חשוב לדעת מהו המבנה שאתם מחפשים והאם הדגם שמוצע לכם אכן תואם למה שאתם מחפשים.

ובכל אופן, באופן כללי מחיר השכרה של תא שירותים נייד משתנה בהתאם לתקופת ההשכרה ומרחק ההובלה כאשר חברות רבות מספקות הנחה משמעותית עבור השכרה של אותו מבנה לתקופה ארוכה יותר של שבוע וחודש. כמו כן גם לכמות השירותים שאתם צריכים יש השפעה על גובה המחיר, כך שבהקשר הזה אנו ממליצים לכם לבצע את השיקולים שלכם, לבחון מהי כמות האנשים שתשמש בשירותים הניידים ובהתאם לכך בצעו את ההזמנה לאחר סקירת שוק מקצועית ומקיפה.

 

שירותים נוספים מגואטה:

השכרת מכולת קופות
השכרת בודקה לשומר
השכרת מכולות לאחסון 
השכרת מקלחות ניידות
מבנה יביל למגורים
מכירה והשכרת מבנים ניידים

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button