צריכים משרד מכירות נייד? נדאג לכם לכל מה שצריך

בעולם העסקים והנדל"ן המתפתח ללא הרף, היכולת להסתגל ולנצל הזדמנויות היא מעל הכל. בחברת י.א גואטה אנו גאים בכך שאנו מציעים פתרון מקיף וחלק ללקוחותינו – יצירת משרדי מכירות ניידים בהתאמה אישית שמתעלה על הציפיות. מהחזון הראשוני ועד להתקנה הסופית של המבנה, אנו לא משאירים פינה שאיננה סגורה, זאת כדי להבטיח שמשרד המכירות הנייד שלכם יהפוך למציאות מוחשית, המותאמת לצרכים ולהעדפות הייחודיות של החזון העסקי שלכם.

משרד מכירות להשכרה – מתחילים בהבנת החזון שלכם

המסע שלנו מתחיל בהבנת החזון והשאיפות שלכם. אנו מאמינים כי כל לקוח הוא ייחודי, וכל פרויקט דורש יחס אישי. צוות המומחים שלנו לוקח את הזמן כדי להקשיב, להבין ולשתף איתכם פעולה כדי ליצור משרד מכירות שמשקף באמת את זהות המותג שלכם, קהל היעד אליו אתם מכוונים ומטרות הפרויקט שהצבתם לעצמכם.

צריכים משרד מכירות נייד? נדאג לכם לכל מה שצריך
משרד מכירות להשכרה

 

עיצוב משרד החלומות שלכם

ברגע שהגענו להבנה ברורה אודות הדרישות והציפיות שלכם מהפרויקט, שלב התכנון יתחיל את צעדיו ויקדם את החזון שלכם לכדי מעשה. אנו מתחילים ביצירת שרטוטים מדוקדקים, תוך התחשבות בכל פרט – מהאסתטיקה החיצונית ועד לפריסה הפנימית של המבנה. אנשי המקצוע שלנו נותנים עדיפות לפונקציונליות, יעילות ומשיכה אסתטית, ומבטיחים שמשרד המכירות המותאם אישית שלכם יבלוט בכל סביבה שבה הוא ימוקם.

משרדי מכירות

משרדי מכירות מעוצבים.

הכנת השטח – השכרת משרד מכירות נייד

הכנת השטח לקראת בואו של משרד המכירות היא שלב קריטי עבור הצבה והתקנה חלקה ומוצלחת של המבנה שלכם. הצוות המנוסה שלנו סוקר את האתר, מיישר את הקרקע ומבטיח חיבורי תשתיות נאותים. אנו דואגים לכל היבט, ומשאירים אתכם חופשיים להתמקד בקידום תוכניות הפרויקטים שלכם.

התחברות לתשתיות

המחויבות שלנו למצוינות משתרעת מעבר למשרד המכירות עצמו. אנו מטפלים בכל החיבורים הנדרשים לתשתיות, לרבות מים, ביוב וחשמל. המומחים שלנו מבטיחים שמשרד המכירות הנייד שלכם יהיה מצויד בכל האמצעים הנחוצים לניהול תקין של משרד מצליח. אמצעים אלה יאפשרו לכם לנהל ימי עבודה בראש שקט, תוך מתן סביבת עבודה מעולה לעובדים ושירות מושלם ללקוחות המתעניינים.

משרד מכירות נייד בהתאמה אישית

בחברת י.א גואטה התאמה אישית היא שם המשחק. לא משנה אם אתם מעוניינים במבנה בעל קו עיצוב מודרני וחדשני או אם אתם מעוניינים במבנה בעל מראה עתיק (וינטג'), אנשי המקצוע שלנו יוכלו להתאים את המבנה לקו העסקי שאותו אתם מעוניינים להוביל. להיבט החזותי יש השפעה גדולה מאוד על האמינות שהלקוח מקבל מהפרויקט, ומעבר לכך – לאטרקטיביות שהפרויקט מעורר אצלו.

הובלה, התקנה ושימוש מיידי!

לאחר שמשרד המכירות הנייד שלכם מוכן, אנו דואגים לבצע את תהליך ההובלה וההתקנה שלו. הצוות המיומן שלנו מטפל בכל היבט לוגיסטי ומבטיח אספקה חלקה למיקום שלכם, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. המבנים שמובלים למקום היעד שלכם מוכנים לשימוש מיידי, זאת כמובן לאחר שאנשי המקצוע יסיימו את חיבור המבנה לתשתיות.

הובלת משרד
הובלת משרד

 

קבלת ייעוץ תמיכה שוטפת – משרד מכירות נייד

המחויבות שלנו להצלחה של הפרויקט שלכם אינה מסתיימת בשלב ההתקנה. בהתאם לצורך, אנו נשמח לספק לכם תמיכה שוטפת כדי להבטיח שמשרד המכירות שלכם יישאר במצב מעולה. הצוות המסור שלנו תמיד זמין לתת מענה לכל שאלה שעולה לכם ולהבטיח שמשרד המכירות הנייד שלכם ימשיך להרשים לקוחות רבים במשך השנים הבאות.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button