איזה תשתיות צריך לחבר לשירותים ניידים

שירותים ניידים , עם הנוחות והגמישות שהם מביאים איתם, מציעים מתקני תברואה חיוניים לאירועים שונים, אתרי בנייה והתכנסויות המתקיימות בשטח הפתוח. עם זאת, כדי להבטיח שמתקנים אלו יתפקדו בצורה מיטבית ויספקו מענה לצרכי המשתמשים, נדרשים חיבורי תשתיות ספציפיים. במאמר זה נבחן את שלושת הסוגים העיקריים של שירותים ניידים ואת התשתית הדרושה כדי לתמוך בהם ביעילות.

1. שירותים כימיים

שירותים כימיים הם יחידות עצמאיות שאינן דורשות חיבורי תשתית חיצוניים. הם מצוידים בכימיקלים שמפרקים פסולת ומנטרלים ריחות, מה שהופך אותם לאופציה נטולת טרחה לשימוש זמני. שירותים אלה אידיאליים לאירועים, פסטיבלים ומקומות חיצוניים שבהם מתקני התברואה ה'ביתיים' מוגבלים או שאינם זמינים.

השכרת שירותים כימיים לאירועים
השכרת שירותים כימיים לאירועים

 

2. שירותים ניידים

שירותים ניידים מציעים מתקנים נרחבים יותר ונוחות משופרת בהשוואה לשירותים הכימיים. שירותים אלה דורשים את חיבורי התשתית הבאים:

  • חיבור מים – שירותים ניידים זקוקים לחיבור מים למנגנוני הדחה ומתקני שטיפת ידיים. חיבור זה מבטיח אספקה קבועה של מים לצורכי תברואה, היגיינה וניקיון.
  • חיבור שפכים – כדי לנהל ביעילות את פינוי הפסולת, שירותים ניידים דורשים חיבור לביוב או למיכל שפכים. חיבור לביוב מאפשר פינוי ישיר של פסולת, כאשר שירותים המצוידים במיכלי שפכים ניתנים לריקון בתחנות פינוי ייעודיות.
  • חיבור לחשמל – לנוחות משופרת, שירותים ניידים עשויים להגיע עם אפשרויות מיזוג ותאורה. כדי להפעיל את השירותים הללו, יש כמובן צורך בחיבור לחשמל.

    שירותים ניידים

  • שרותים ניידים

3. שירותים ניידים עם מיכל שפכים

בדומה לשירותים ניידים רגילים, שירותים ניידים עם מיכל שפכים דורשים חיבורי מים וחשמל. עם זאת, הם מספקים את הנוחות הנוספת של מיכל שפכים משולב, המייתר את הצורך בחיבור ישיר לביוב. שירותים אלו הם מגוונים ביותר ומתאימים לאזורים בהם הגישה לביוב מוגבלת.

חיבור תשתיות דרך חברת י.א גואטה

הבנת צורכי התשתית של שירותים ניידים מבטיחה שמתקנים אלו יפעלו ביעילות, ומציעים נוחות ותברואה למשתמשים. לא משנה אם אתם מפיקים אירוע, מנהלים אתר בנייה או מתכננים מפגש המתקיים באוויר הפתוח, אספקת חיבורי התשתית המתאימים לשירותים ניידים חיונית לטובת חוויה חלקה ומהנה לכל המשתתפים.

חברת י.א גואטה עוסקת מזה שנים רבות בשינוע מבנים, השכרה ומכירה של מבנים ניידים וכן במתן ייעוץ בכל הקשור לחיבור מבנים ניידים לתשתיות. חיבור המבנה לתשתיות המתאימות עשוי להשפיע בצורה משמעותית מאוד על החוויה של הקהל שלכם באירוע, ועל כן יש לקחת את התחום הזה ברצינות.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button