משקל מכולה (קונטיינר)

מרגע טעינת הסחורה למכולה ועד להגעה ליעד הסופי, שיקולי המשקל מכתיבים החלטות קריטיות המשפיעות על היעילות, הבטיחות והעלות-תועלת של תהליך ההובלה. בשל כך, ההיכרות עם משקל המכולה היא לא רק קריטית עבור ביצוע השינוע בצורה בטוחה, אלא גם עבור ההיערכות הנכונה שלכם מבחינת יכולת האחסון וקבלת החלטות המשפיעות על בחירת המכולה האידאלית עבורכם.

חברת י.א גואטה , מהחברות המובילות בישראל בכל הקשור לשינוע, הובלות ומכירת מבנים ניידים, מעניקה לכם מספר נתונים ודגשים חשובים בכל הקשור למשקל מכולה, או אם תרצו: משקל קונטיינר.

מכולה 6 מטר – משקל מירבי

משקל ברוטו כ-30 טון lbs 67.194
טרה (משקל המכולה הריקה) כ-2 טון lbs 4.916
משקל המטען כ-28 טון lbs 62.082

מכולה 6 מטר

מכולה 12 מטר – משקל מירבי

משקל ברוטו כ-32 טון lbs 67.194
טרה (משקל המכולה הריקה) כ-2 טון lbs 4.916
משקל המטען כ-28 טון lbs 62.082


מכולה 12

 


5 דגשים חשובים לגבי משקל מכולה – קונטיינר

להלן כמה דגשים לגבי המשקל של מיכל:

  1. השפעה על עלויות המשלוח – משקל המטען יכול להשפיע באופן משמעותי על עלויות המשלוח, מכיוון שהספקים גובים מחיר לעתים קרובות על פי משקל, נפח או שילוב של שניהם. מציאת האיזון הנכון בין קיבולת המטען ועלויות המשלוח חיונית עבור מי שרוצה לבצע הובלה חסכונית. 
  2. קיבולת מטען – קיבולת המטען של מכולה היא המשקל המרבי של המטען שהיא יכולה להכיל, תוך שמירה על גבולות המשקל החוקיים להובלה. המספר הזה מחושב על ידי הפחתת משקל הטרה מהמשקל הברוטו המרבי המותר לסוג המיכל הספציפי (תוכלו לראות זאת בטבלאות למעלה). 
  3. משקל ברוטו – המשקל הכולל הוא המשקל המשולב של המכולה יחד עם המטען שלה. חשוב מאוד להקפיד על מגבלות המשקל המקסימלי כדי להבטיח הובלה בטוחה ולהימנע מקנסות הניתנים על מכולות עם משקל עודף. 
  4. חומר המכולה – משקל המכולה מושפע מהחומר המשמש בבנייתו. מכולות פלדה סטנדרטיות לרוב כבדות יותר, בעוד שמכולות העשויות מחומרים קלים, כמו אלומיניום, עשויות להציע משקל טרה מופחת ויכולת מטען גבוהה יותר. 
  5. מגבלות משקל חוקיות – המשקל של מכולה עמוסה חייב לעמוד במגבלות המשקל החוקיות לתחבורה בכבישים, ברכבת ובים. מגבלות אלו משתנות בהתאם למדינה ולאזור, ולכן חשוב להכיר את התקנות הספציפיות עבור כל מסלול ולהקפיד עליהן. 
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button