הובלת קרוואן

הובלת קרוואנים מאז ומעולם הייתה מלאכה מורכבת, מלאכה הדורשת מומחיות ומקצועיות. מכיוון שמדובר על תחום עם 'משקלים כבדים' העתקה של קרוואן ממקום אחד למקום אחר דורשת ציוד מיוחד וניסיון בפעולה זו. 

שני היבטים מרכזיים הופכים את תחום הובלת קרוואנים למורכב: ההנפה וההובלה. 

  1. הנפה – השלב הראשון והקודם להובלה עצמה הוא הנפת הקרוואן עצמו. בהיעדר ניסיון שלב זה יכול להוביל לנזקים עצומים ולפעמים אפילו להשבתה של הקרוואן. לא ניתן להניף לגובה כל קרוואן, שכן ישנם תנאים מסוימים בהם הקרוואן חייב לעמוד, כגון: משקל, חוזק, יציבות וכדו'. בשלב זה יש להתאים גם את סוג המנוף לסוג הקרוואן, מלאכה שבעצמה דורשת היערכות נכונה.
  2. הובלה – גם אם הובלתם את הקרוואן כראוי עדיין לא סיימתם את המשימה – עליכם להוביל אותו בבטחה אל יעדו ולבסוף לפרוק אותו כמו שצריך. ההובלה עצמה היא מורכבת, הן מבחינת היערכות לוגיסטית והן מבחינת אישורי הובלה שונים. בכדי לבצע את ההעברה בצורה הטובה ביותר יש להתאים בין סוג הקרוואן לסוג המשאית, דבר הדורש ידע וניסיון. 

5 טיפים לבחירת חברת להובלת קרוואן והובלת קרווילה

חברות רבות בשוק ההובלות מציעות את שירותיהן לציבור הרחב, כאשר מלאי החברות מעורר בקרב הלקוחות השונות את התהייה: מהם הפרמטרים איתם ניתן לבחור חברת הובלה בצורה הטובה ביותר? אנו סבור

  1. ציוד הובלה מספק – כאשר בוחרים בחברה להובלת קרוואן יש לבחור בחברה שמחזיקה את הציוד המתאים להובלה. ציוד זה צריך לכלול משאיות מנוף, משאית טרייר וכן ציוד נוסף שיאפשר להשלים את פעולת ההובלה על הצד הטוב ביותר. 
  2. צוות עובדים מקצועי – צוות העובדים הוא אחד הפרמטרים החשובים בעבודה זו, שכן בסופו של דבר גם אם הציוד היא מתקדם ומשוכלל – אתם מוכרחים לקבל צוות עובד מקצועי ומנוסה. בהקשר זה אנו ממליצים לנסות ליצור קשר עם לקוחות קודמים של החברה ולקבל מהם התרשמות עליה.
  3. פועלים על פי חוק – הובלת קרוואן דורשת אישורים ותיאומים עם המשטרה. לא כל אדם יכול להעביר מבנים ניידים באיזה אופן שירצה, כאשר הובלה שנעשית במרחב יהודה ושומרון דורשת התייחסות נוספת. יש לוודא שהחברה פועלת בתיאום מלא עם הגופים הרלוונטיים.
  4. שירות לקוחות – אחד הרשמים החזקים שנשארים אצל הלקוח הם אופן השירות שהוא קיבל מנותן השירות. אנו ממליצים לבחון את שירות הלקוחות של החברה ואת השקיפות שלה אליכם, תוך התחייבות ללוחות זמנים מדויקים.
  5. מחיר – הובלת קרוואן איננה פעולה זולה כך שבתהליך זה אתם עשויים לשלם סכומי כסף גבוהים. יחד עם זאת הפערים בין החברות יכולים להיות משמעותיים למדי, ובהקשר זה אנו ממליצים לערוך סקירת שוק מקיפה. כשתבחנו את החברות השונות תופתעו לגלות את הפערים בין המחירים. כמובן שבמקביל יש לדעת שהמחיר הזול ביותר לא בהכרח אומר שהוא הכדאי ביותר. אין להתעלם מהרמה המקצועית של החברה ומהניסיון שלה, בסופו של דבר פעמים רבות מרכיבים אלה מתורגמים בתוך הצעת המחיר הסופית שתקבלו.

שירותים נוספים מי.א גואטה

אנחנו נותנים שירותים בכל מה שקשור בהובלות ומנופים. כמו כן יש לנו מחלקה שלמה בחברה שעוסקת במבניים ניידים ותוכלו לקבל ממנו מגוון שירותים לבחירתכם:

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים והצעות מחיר

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button