השכרת מקלחות ניידות

מקלחת ניידת להשכרה ומכירה – אחד הפתרונות המושלמים והיצירתיים ביותר עבור עולם המחנאות. את השיטות הישנות ל'מקלחת שטח' כולנו מכירים. חור קטן בפקק של הבקבוק, עמידה מתחת לעוקב המים ועוד כהנה וכהנה שיטות שונות שמטרתן לרענן את הגוף במהלך טיול עם לינה בשטח. היום באמצעות טלפון פשוט אחד לחברת י.א גואטה – מקלחת ניידת להשכרה או למכירה, איכותית ומפנקת, תעמוד לרשותכם בדיוק במקום בו תבקשו שהיא תעמוד.

חברת י.א גואטה מאפשרת לכם היום להנות ממקלחת ניידת לכל מטרה. ניתן לקנות או להשכיר את מבנה המקלחת לכל מטרה ולכל תקופת זמן. קיימים במלאי מגוון של מבני מקלחות בכל מיני גדלים עם מפרטים טכניים שונים בהתאמה לכמות תאי המקלחת הנדרשים. ישנם גם תאי שירותים ומקלחת משולבים. 

 

מקלחות ניידות להשכרה – מושלם לכל יציאה מהבית

במקלחות הניידות שלנו תקבלו ציוד רב (עליו נפרט מיד). ציוד זה יאפשר לכם להישאר רעננים ונקיים בכל המצבים בהם אתם נמצאים. לא משנה אם אתם שוהים באמצע מחנה קיץ, בימי גיבוש, בהפקה של אירוע או בכל סיבה אחרת שבגינה אתם נאלצים לישון מחוץ לבית – בכל המצבים האלה השכרת מקלחות ניידות מהווה מרכיב מעולה.

במקלחות ציוד רב ואיכותי המאפשר לכם להישאר נקיים ורעננים בשלל מצבים – בין אם מדובר בטיולי מחנאות קיץ, ימי גיבוש, הפקות  וכל יום מחוץ לבית.

בקיצור, יש את כל הסיבות הטובות להפוך את הלילה בשטח ללילה מהנה ביותר!

ממה בנויים המבנים של המקלחות הניידות?

המבנים מבוססים על 2 סוגי מבנים או על בסיס מכולה או על בסיס מבנה יביל מבנייה קלה. המבנים מבנייה קלה הם בדרך כלל לתאי מקלחת קטנים יותר.

מקלחת ניידת מבוססת מכולה 6 מטר

המוצר הכי אופטימלי שרוב הלקוחות שלנו משתמשים בו זה מכולה 6 מטר שהוסבה למקלחות. מכולה כזאת מחולקת מבפנים ל5 תאי מקלחת כל תא גדול ומרווח. ויש בה גם כיור לנטילת ידיים או שטיפת פנים.

 

איך בנוי קונטיינר מקלחות 6 מטר?

כידוע לכם קונטיינר שעובר הסבה חייבים לעשות לו בידוד. בדרך כלל משתמשים בחומרי בידוד של צמר סלעים או קלקר ועושים חיפוי לקיר מגבס. בגלל שבמקלחות הכל רטוב עדיף להשתמש בחומרים עמידים יותר למים. אנחנו יוצרים מעטפת למבנה מפאנל מבודד. מבנה המקלחת מפנים כולו עטוף בפאנל מבודד. בחלק מהמבנים גם המחיצות בין התאים עשויות מפאנל מבודד.

איך החלוקה הפנימית?

למבנה המקלחת דלת אחת חיצונית במידות סטנדרט. נכנסים למבנה מצד שמאל מסדרון שמוביל לכל התאים שמצד ימין. בקיר של צד שמאל מתקינים לכל אורך הקיר מתלה למגבות ובגדים של המתרחצים ומאבזרים את המבנה בספסל ישיבה צר וארוך שיהיה צמוד לקיר.

חלוקת התאים במבנה המקלחת

מצד ימין מסודרים כל התאים בשורה יש מחיצה בין תא לתא. לכל תא דושון נפרד עם שליטה מלאה על הפעלת המים. בקצה כל תא יש תעלת ניקוז שמובילה את כל המים לנקודת ניקוז ראשית. חלק מהבנים יש דלת לכל תא וחלק מהמבנים יש רק וילון. ניתן להזמין עם או בלי דלת לבחירתכם.

 

מבנה מקלחות מבוסס מכולה 12 מטר

מכולות 12 מטר הם בדרך כלל משולבות גם עם שירותים ניידים. תקבלו מאיתנו מבנה שכולל גם מקלחות ניידות וגם שירותים ניידים. לרוב החלוקה היא מוחלטת. חצי מהמבנה משמש לשירותים והחצי השני משמש למקלחות.

חימום המים במקלחות

יש מספר דרכים לחימום מים במקלחות. יש את הדוד שמש שכולנו מכירים. ויש חימום מים העזרת חשמל שמחמם את המים בצורה ישירה שרוצים להתקלח בדומה לחימום מים יונקרס. במיה ורוצים להקלח הרבה אנשים ברצף הכי יעיל זה החימום על גז. בחלק מהמקומות אין חיבור גז ישיר ולכן אפשר להשתמש גם בחימום מים ע"י תדמור שפועל בעזרת חשמל.

 

מבנה מקלחות בהזמנה אישית

ניתן להזמין דרכינו מבנים גם בהזמנה אישית. נייצר עבורכם מבני מקלחת בכל גודל וצורה שתירצו. ניתן להזמין החל מתא בודד של מקלחות ועד מבנה 12 מטר אורך עם 12 תאי מקלחות. כמובן שכל המפרט והתכנון הוא לבחירתכם. נבנה עבורכם את המבנה מקלחות איך שתרצו עם איזה איבזור שתצטרכו.

חיבור תשתיות למקלחת ניידת

מקלחות ניידות מחייבות חיבור למים חשמל וביוב. את הביוב כדאי להכין מבעוד מועד לפני הגעת המבנה את שאר החיבורים אפשר לחבר גם אחרי. מבנה שמתוכנן בו גם חימום מים על גז כדאי להכין גם את כל ההכנות לחיבור הגז מראש. במידה וחימום המים הוא ע"י חשמל כדאי לדאוג להזנת חשמל של שלוש פאזות שיהיה מספיק מתח למכשירי החימום.

 

הכנת השטח וחיבור תשתיות

כדאי ליישר את השטח שיהיה ישר במידה והקרקע רכה כדאי גם לעשות הידוק לפני. את המבנה אנחנו נדאג לפלס אותו בשטח כדאי רק להכין אבנים לפילוס. מבחינת חיבור תשתיות במידת הצורך אחנו יודעים לעשות את זה גם ונוכל לעשות את זה עבורכם! כמובן בתוספת תשלום..

 

תא מקלחת בודד לקנייה או להשכרה

תא מקלחת זה נפוץ בעיקר באתרי בנייה או במקומות לינה של עובדים זרים או פועלים שרוצים להתקלח בסוף היום. מבנה זה מצריך גם חיבור לחשמל מים וביוב כמו כל שאר המבנים. מבנה זה מגיע עם חימום מים בעזרת חשמל של חברת תדמור.

מה עדיף קנייה או השכרה?

במידה ומדובר לשימוש בטווח קצר כנראה שהשכרה תהיה עבורכם יותר רלוונטית. במידה והצורך שלכם במבנה המקלחת הוא לטווח ארוך עדיף לכם כבר לקנות את המבנה ולא לשלם עליו שכירות חודשית. אגב ביום שתרצו למכור אותו זה דבר מסובך יש שוק שלם של מבנים ניידים וזה לא דבר מסובך למכור מבנה מקלחות נייד.

מחיר הובלה של מבנה מקלחות

המחיר להובלה של מבנה מקלחות הוא 1000-3500 ש"ח תלוי בגודל המבנה ובמיקום הגאוגרפי שאליו צריך להגיע המבנה. המחירים מתייחסים למקומות שיחסית נגישים למנוף. במידה והמרחק בין המשאית למיקום שבו צריך להיות המבנה הוא גדול המחיר יעלה בהתאמה.

מקלחות ניידות נגישות לנכים

כמובן שיש ברשותינו גם תאי מקלחות למכירה והשכרה שמותאמים לנכים בכסאות גלגלים. התאים נוחים לכניסה ורחבים מספיק שכסא גלגלים יוכל להיכנס וכמובן שהתאים מאובזרים במאחזי יד ובכל מה שצריך לפי תקן הנגישות

אז מה יש בתוך מקלחת ניידת להשכרה?

כדי להבין באיזה סדר גודל של מוצר מדובר, בואו נעבור על המפרט הפנימי שמקבל כל מי ששוכר מקלחת ניידת:

 • כיור לטובת התרעננות
 • תאורה מעוצבת
 • מזגן המווסת את הטמפרטורה בחדר המקלחת
 • מראה לאיפור
 • מפיצי ריח וסופגי ריחות
 • פינה חיצונית לישיבה
 • מקלחון (עם דלתות)
 • מערכות אטמור המספקת מים חמים באופן תמידי

השכרת מקלחות ניידות – כולל ציוד סניטרי!

מלבד המערכות השונות שנמנו לעיל, מקלחת ניידת להשכרה כוללת ציוד היגייני מתקדם שנועד לשרת בסופו של דבר את הצרכנים. שימו לב איזה ציוד כלול בתוך השכרה של מקלחת ניידת:

 • מנפק לנייר טואלט
 • נייר לניגוב ידיים
 • פחי אשפה בלובי ובתאים
 • סבון לשטיפת ידיים
 • דיספנסר לנייר טואלט
 • אבזור עשיר ומגוון בדומה למקלחות בבתי מלון

יש לציין שהמוצרים שאנו מספקים אינם מחייבים חיבור לחשמל או מים, כאשר אנו אלה שנדאג לכל מה שצריך כדי שתוכלו ליהנות מהמוצרים שלנו באופן השלם ביותר.

 

י.א גואטה – איתכם משלב ההזמנה עד קיפול המקלחת

חברת י.א גואטה תלווה אתכם בכל שלבי האירוע, החל מהזמנת המקלחת ועד סיום האירוע.

בשלב ההזמנה תוכלו להתייעץ איתנו לגבי אופי האירוע שלכם ואנו ננסה להתאים לכם את סוגי המקלחות שהכי יתאימו לכם. במקרים מסוימים איש מקצוע מטעמנו יגיע למקום האירוע ויבחן מהו סוג המקלחת המתבקש.

בשלב קבלת המוצר תראו בעיניכם את המוצר המפואר שהזמנתם, ואנו נוודא שכל החיבורים אכן מתאימים וקיימים, וכמובן נחבר את המקלחת לכל התשתיות הנדרשות.

בשלב האירוע אנו נספק לכם מענה מהיר ומקצועי במוקד שפועל 24 שעות ללא הפסקה, לכל בעיה ותקלה שלא תהיה.

בשלב סיום האירוע אנו נגיע לשטח האירוע, נקפל את המקלחות הניידות בדרך המהירה והמסודרת ביותר.

 

שירותים נוספים מגואטה מבנים:
מכירת מבנים ניידים
השכרת מכולות משרד
השכרת מבני קופות
השכרת עמדת שומר
שירותים ניידים

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button