השכרת מכולה לאחסון

 

לחלקנו יש יותר מדי ציוד. אנחנו לא צריכים להודות בזה. במיוחד אם אנחנו אוהבים אותו ולא רוצים להיפטר ממנו. אך אם בכל זאת נרצה לשמור אותו כשאין מקום ברגע נתון, יש אפשרות קיימת. לדוגמה, באם עברנו לדירה קטנה יותר, או התשדרגנו בכמות הציוד שברשותנו – ניתן לבצע השכרת מכולה ולאחסן את כל הציוד שאינו הכרחי בתוככי מכולה זו.

למי השכרת מכולה לאחסון יכולה להתאים?

למעשה, השכרת מכולה יכולה להתאים ליותר מצבים מאשר הצרכן הפרטי שפשוט רוצה לאחסן ציוד. המכולה יכולה להתאים גם לבעלי עסק ושלל אנשי תעשייה שפשוט רוצים לשמור חומרי גלם באחסון. אך לעת עתה נתמקד ספציפית בצרכים של האדם הפרטי. נניח שיש למישהו ציוד יקר. אולי אוסף מטבעות שירש, אולי ציורים מפוארים. ציוד זה יכול להיות יקר מבחינת תגית המחיר שהשוק ידרוש עבורו. והציוד יכול להיות יקר עקב ערך סנטימנטלי מסוים. אולי מדובר בנכס משפחתי שמישהו רוצה לשמר.

ועם זאת, מסיבה כזו או אחרת – לא ניתן לתלות או להציב את הציוד בבית. האם זה אומר שצריך למסור, לזרוק או למכור אותו? כמובן, התשובה היא לא. ניתן פשוט להשתמש בשירות השכרת מכולה כדי לאחסן את הציוד לתקופת זמן נתונה. בתקופת הזמן הזאת עדיין ניתן לגשת למכולה. עבור מכולות מסוימות ניתן להחזיק במפתח פרטי. כך שניתן לגשת אליה ולשלוף ממנה מה שרוצים ואפילו לאחסן בה דברים חדשים.

 

השירותים שלנו להשכרת מכולות

באיזה מידות מגיעה המכולה?

מכולה מגיעה באורך של 6 מטר או 12 מטר. בגובה יש מגוון רחב של גבהים שהמכולה מגיעה מ220 ס"מ עד 350 ס"מ

מכולה 12 מטר
מכולה 12 מטר

השכרת מכולה בכל מקום בארץ

במסגרת בשירות שלנו אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו שירותי השכרת מכולות לכל מטרה כולל מכולות משרד להשכרה. את המכולות ניתן להזמין לכל תקופת זמן ולכל מקום בארץ. השירות שלנו כולל שירותי הובלה הצבה של המכולה. מחיר ההשכרה הוא חודשי ובהתחייבות לתקופה מסוימת ניתן לקבל את שירותי ההובלה כלולים במחיר.

מחיר השכרת מכולה ימית לאחסנה

המחיר משתנה בהתאם לגודל המכולה ולתקופת הזמן שתירצו להשכיר את המכולה. מאז פרוץ הקורונה עלה מחירי המכולות הימיות ואיתם גם מחירי ההשכרה. לקבל הצעה מדויקת ולא בערך הכי טוב שתיצרו אתנו קשר נשמע את הפרטים ונוכל לתת לכם הצעת מחיר.

השכרת מכולה לאחסון

במידה ואין ברשותכם מקום מתאים שבו אפשר להוריד מכולה ניתן להשכיר אצלנו מכולה שכבר ממוקמת. אתם תאחסנו את הדברים שתצטרכו בתוך המכולה. מיותר לציין שיש לנו ביטוח מלא לציוד שלכם. המכולות מחסן שלנו אטומות ונעשה בהם הדברת מזיקים באופן קבוע.

תנאים שונים עבור השכרת מכולה

כמובן, השכרת מכולה יכולה להיעשות בכל מיני סוגים של תנאים. אם היא נעשית במתחם שיש כניסה אליו רק בשעות מוגדרות – סביר להניח שניתן יהיה להגשת למכולה ועל כן לציוד האישי רק בשעות אלה. אם ההשכרה נעשית בשיתוף עם עוד אנשים – סביר להניח שגם להם תהיה גישה למכולה ולמה שנמצא בה. ובמקרים מסוימים, אפשר שיהיו תנאים לגבי ההשכרה. לדוגמה, מה, כמה ומתי אפשר לאחסן בתוכה. כך שלכל הפחות מדובר בתנאים שיש לברר ולבדוק טרם הבחירה לשכור את המכולה או שלאו.

טיפים לגבי השכרת מכולה ימית

ניתן לאחסן במכולה כל שרוצים, פחות או יותר. השכרת מכולה יכולה לאפשר אחסונם של ארגזי בגדים (או כל מה שרוצים לשים בהם), מסמכים, ציוד כלשהו, מוצרי חשמל וכן הלאה. אם כי סביר שיש חברות השכרת מכולות שישימו תנאים בנוגע למי שניתן ואפשר לאחסן. לדוגמה, סביר להניח שלא יהיה ניתן לאחסן פריטים אורגניים שיכולים להירקב. וזאת כדי לשמור על ביטחונה של המכולה ורמת ההיגיינה השוררת בה. אך כל חברה והתנאים שלה.

אם באמת רוצים ללכת על השכרת מכולה, ניתן כמובן לעשות שימוש אופטימאלי במרחב שלה כדי לוודא שניתן להכניס בנוחות וביעילות כמה שיותר פריטים. זאת ניתן להגשים כדרך ארגון נכון של הפריטים שרוצים לאחסן. שכן כפי שרבים מאיתנו יודעים, כשאורזים נכון, מארגנים נכון – יש לפתע יותר מקום פנוי ושמיש לפריטים קיימים. ובכך ניתן לחסוך מקום, כסף ולאחסן יותר בשטח נתון.

 

אחסנת מכולות לתקופות קצרות וארוכות

במידה ויש לכם מכולה ואתם רוצים רק לאחסן אותה לתקופה מסוימת אצלנו אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. אנחנו עובדים עם מגוון יבואנים ותעשיינים שצורכים מאתנו שירותים דומים. במסגרת השירות ניתן יהיה גם לגשת אל המכולה בכל זמן שתירצו.

 

שירותי אחסנה והשכרת מכולות עם יא גואטה

צרו אתנו קשר לכל שאלה או הצעת מחיר והזמת שירות נשמח לצרף אתכם גם למעגל לקוחותינו המרוצים שנהנים ממגוון שירותים לוגיסטיים ותפעוליים

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button