שירותים ניידים לרכישה

רוב שוק השירותים הניידים במדינת ישראל עוסק בהשכרה של שירותים ניידים לטווח קצר (בעיקר) עד בינוני. ברוב המקרים השכרה מינימלית של ציוד נפרסת על פני 24 שעות. השכרה זו פופולרית באירועים משפחתיים, אירועי חברה וכיוצא בזה. לעיתים ישנם פרויקטים שזקוקים להשכרת שירותים ניידים לטווח ארוך יותר, כמו בפרויקטים של בנייה, ירידם, כנסים וכדו'. במצבים אלה ההשכרה תימשך מספר חודשים עד שנה וחצי.

במקרים בודדים, והם למעשה הנתח הקטן ביותר בשוק, אדם צריך לרכוש שירותים ניידים ולא לשכור אותם מחברה מקצועית. על הסיבות לרכוש שירותים ניידים ועל היתרונות שיש באפיק זה, נדבר במאמר הבא.

מי רוכש שירותים ניידים?

באופן פשוט רוב קהל הצרכנים של שירותים ניידים משתמש בהם באופן זמני ומקומי. מכאן עולה השאלה: למה שאדם יבחר לרכוש שירותים ניידים אם הוא יוכל לשכור אותם בעלות הרבה פחות גבוהה?

האם היא שלאדם הפשוט כמעט ואין מציאות בה הוא יצטרך לרכוש שירותים ניידים. בסיטואציות שונות חברות מענפים שונים נדרשים למצוא פתרון של שירותים ניידים למכירה, ואז מתעורר הצורך הזה. סיטואציה כזו יכולה לקרות לגני אירועים זקוקים לשירותים כאלה שיוכלו להזיז אותם מאזור אחד לאזור אחר או עבור 'גיבוי' שיהיה לתקופות 'עומס' במהלך השנה.

שירותים ניידים למכירה עבור מגוון שימושים

גם חברות בנייה גדולות עשויות למצוא את עצמן מחפשות לרכוש את המוצר הזה. חברות אלה המחפשות פתרון לטווח ארוך, יוכלו למצוא אותו בדמות שירותים ניידים למכירה. גם חברות שנצרכות למבנה ארעי בשל העובדה שמבנים קבועים שתחתיהם עוד לא זכו לקבל אישורים סופיים יוכלו למצוא את עצמם כחלק מענף רכישה זה.

שירותים ניידים למכירה מציעים כיום פתרונות אלטרנטיביים מצוינים לשירותים הסטנדרטים והמוכרים. שירותים אלה מתאימים למגוון אירועים ושימושי חוץ: אירועי חברה, אירועי הופעות, תערוכות, חתונות ולפעמים כמוצר משלים עבור בוטקה של שומר. כל אחד מהענפים הללו יכול להשתדרג פלאים באמצעות השכרה של מוצרים אלה.

שירותים ניידים – מבנה מוכן לשימוש

כפי שציינו לא אחת, קיימת הבחנה מהותית בין שירותים ניידים לבין שירותים כימיים. כשאנו מדברים על שירותים ניידים למכירה כוונתנו לשירותים עם אלמנטים רבים שזהים מאוד לשירותים המצויים בבית שלנו. שירותים ניידים לרכישה מגיעים אליכם מוכנים לשימוש, כאשר כל מה שנותר לעשות זה לא יותר מהתקנה מהירה וקלה של צנרת מים, ביוב וחשמל. מלבד התקנת החיבורים הבסיסיים הללו, לא תהיינה עבודות בינוי בשטח נוספות.

יתרון נוסף שיש לשירותים ניידים לרכישה הוא, החומר האיכותי ממנו המבנה בנוי. השירותים מגיעים עם פאנל מבודד וכן עם דלת אלומיניום. מלבד זאת כל השירותים שתרכשו דרכנו הם בעלי פתח אוורור, חיבור למים קרים וחמי, כיור וברז, וכן מראה התלויה מעל הכיור. מלבד כל אלה, מבנה שירותים ניידים לרכישה כולל מערכת חשמל תקנית בעלת תאורה פנימית.

שירותים ניידים לרכישה – אין צורך בחברת ניקיון

הודות לחיבור לביוב, מבנה שירותים ניידים אינו זקוק לתחזוקה שוטפת כמו שירותים כימיים. בשביל לתחזק שירותים כימיים אתם מוכרחים להחזיק בחברת ניקיון שתתחזק את תא השירותים באופן יום יומי, אחרת השירותים פשוט בלתי ראויים לשימוש. שירותים ניידים הם בעלי טווח חיים ארוך הרבה יותר, כך שמלבד ניקיון היגיינה סטנדרטי, בדומה לניקיון ביתי, אין צורך בתחזוקה שוטפת ועקבית כפי שהכרחי בשירותים כימיים. 

שירותים ניידים למכירה בחברת י.א גואטה

אז במידה ושירותים ניידים למכירה מעניינים אתכם, חברת י.א גואטה עשויה להיות המקום האידאלי עבורכם. שירותים אלה מתאימים מאוד למי שמעוניין למצוא פתרון זמני ארוך טווח אך לא מעוניין לשלם סכומים גבוהים על שכירות ותחזוקה שוטפת.

עבור כל שאלה, ייעוץ, התאמה והצעת מחיר – מוזמנים לפנות אלינו בשמחה! 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button