אחסנה במכולות

בשנים האחרונות, עם העלייה האסטרונומית של מחירי הדיור והעלייה המקבילה במעברי הדירות בישראל, שירותי אחסנה במכולות הפכו להיות פתרון פופולרי עבור קהל מעוניינים רחב. מעבר דירה לא תמיד עובר 'חלק', לא רק בהיבט הטכני של המעבר עצמו אלא גם מבחינת תיאום החוזים. פעמים רבות הדירה אליה אתם עתידים לעבור איננה מתפנה במקביל למועד פינוי הדירה הנוכחית שלכם, מה שאומר שיש לכם כמה חודשים עם הציוד 'באוויר'. בסיטואציה הזו שירות אחסנה במכולות הוא שירות אידאלי.

שיטת האחסון במכולות זוכה ליתרון משמעותי: היא מספקת חסכון מאובטח ויעיל במחירי עלות נוחים ומשתלמים. מכולות מגיעות בצורות ובגדלים שונים, מה שהופך אותן לרלוונטיות עבור מגוון שימושים – החל מאכלוס חדר סטודיו קטן ועד אכלוס של בתים פרטיים עם שתי קומות. במאמר הבא פרסנו עבורכם את עיקר המידע הנחוץ לכל מה שקשור לאכלוס במכולות, החל מהיתרונות הטמונים בשיטה זו ועד הסכנות והאזהרות אליהן יש לשים לב כשבאים לאכלס ציוד במכולות.

אחסון במכולה – היתרונות הגדולים

אחסון במכולה הפך להיות בשנים האחרונות דרך מעולה לשמירה על מוצרים לפרק זמן קצר וארוך. אחסנה במכולות מספקת יתרונות רבים על פני שיטות האחסון המקובלות, כאשר בין היתר היתרונות באים לידי ביטוי במספר היבטים:

יעילות מוגברת – אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש במכולות אחסון הוא היעילות המעולה שהמבנה הזה מספק. במידה ואתם אנשים שקולים המתכננים את צעדיכם, אחסון במכולה יאפשר לכם גישה קלה ומהירה לחפצים שלכם, וכן טעינה ופריקה. נתון זה מקטין בצורה משמעותית את שיעור הזמן הנדרש לטובת העברה ואחסון של ציוד, דבר שמוביל ליעילות מרבית ולהפחתת עלויות.

אחסון נוח – למכולות יש יתרון משמעותי של נוחות. תוכלו לבחור את המכולה הקרובה ביותר לביתכם ולגשת בשעת הצורך אל המכולה בכדי לקחת את החפצים האישיים שלכם.

עלות – ברוב המקרים שירותי אחסנת מכולות נחשבים לשירותים זולים יותר מאשר פתרונות האחסון האחרים. בנוסף, במכולה ניתן למקסם את האחסון שלכם וכך להרוויח שטח אכלוס נוסף.

גמישות – שירותי אחסנה במכולות מאפשרים לכם גמישות מרובה ביחס לזמן ההשכרה. הלקוחות יוכלו לבחור את פרק זמן האחסון המתאים להם ביותר, כאשר אין הגבלה למספר ימי האחסון.

לשים לב לחסרונות: אחסון תכולת דירה במכולות

רבים מהאנשים נוטים לבלבל בין שירותי אחסנה למעבר דירה לבין שירותי אחסנה במכולות. אמנם שני התחומים הללו עוסקים במאפיין משותף – אחסון זמני של חפצים – אך למעשה ישנם מספר הבדלים מהותיים בין התחומים הללו. נקדים לציין שאחסנה במכולה איננה מתאימה למוצרים 'עדינים', ולכן במידה ואתם רוצים לאכלס דירה דעו כי אחסנה במכולות איננה הפתרון האידאלי עבורכם.

ניתן להצביע על שני חסרונות מרכזיים באחסון במכולות:

1. חשיפה לטמפרטורות קיצוניות

מכולה איננה מבודדת חום וקור, זאת מפני שהיא עשויה מברזל. המשמעות של עובדה זו היא שבחודשי הקיץ החמים טמפרטורת המכולה תהיה גבוהה באופן קיצוני, ובחודשי החורף הקרים היא תרד במקביל. אז במידה ואתם רוצים לאחסן קרטונים אין לנתונים אלה משמעות רצינית עבורכם. אך אם אתם רוצים להעביר דירה ולאור זאת להכניס למכולה מוצרי חשמל בדוגמת מכונת כביסה, מקרר וכיו"ב – דעו כי המוצרים שלכם יהיו חשופים לסכנות ממשיות. אחת התופעות הידועות בהקשר הזה היא, הצהבה של המוצרים ופגיעה ניכרת בריהוט העץ (שעלול להתנפח ולהתעוות).

2. אוורור המכולה

הנה לפניכם סיבה נוספת מדוע לא לאחסן תכולת דירה בתוך מכולת אחסון. במכולה אין חלון אוורור או אמצעי לתחלופת אוויר, מה שאומר שהיעדר אוורור עלול לגרום ללחות להצטבר ואפילו לגרום לתחב ופטריות. אם מכניסים שקיות במצב הזה לתוך המכולה, התוצאה המתקבלת עשויה להיות הרסנית, בייחוד הטמפרטורות מגיעות למצבי קיצון. אם מדובר על פרטי ריהוט או בגדים – הדברים נכונים עוד יותר. לכן, אם מעוניינים להביל סחורות – מכולה אכן נותנת סביבה אטומה ומוגנת. אך אם מעוניינים לאחסן מוצרים 'רגישים' יותר – יש להימנע מלעשות זאת במכולה.

למה להזמין שירותי אחסנת מכולות מחברת י.א גואטה? 

חברת י.א גואטה עוסקת מזה שנים רבות בתחום השינוע, ההובלות והאחסון – הן ללקוחות פרטיים והן לחברות גדולות ומפעלים. החברה זוכה למוניטין יוקרתי מזה שנים רבות, ולא לחינם. במהלך שנות הפעילות של החברה זכתה החברה להגיש שירות למגוון עסקים ולקוחות, כאשר התגובות החמות לא איחרו לבוא.

השירות של חברת י.א גואטה מאופיין הצורה מאוד פשוטה: המחירים נוחים והחיים שלכם יהיו מעט יותר קלים. בין יתר השירותים שאנו מספקים לקהל לקוחותינו תוכלו למצוא גם שירותי אחסון במכולה. במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות שירות זה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נחזר אליכם בהקדם! 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button