קניית מבנים ניידים יד שנייה – מה כדאי לבדוק?

השוק של מבנים ניידים יד שנייה מציע מגוון אפשרויות למי שמחפש פתרונות חסכוניים וגמישים. עם זאת, עם הפיתוי הגדול של הרצון לחסוך, מגיע הצורך בשיקול דעת ובדיקה יסודית. לפני ביצוע רכישה, אנו ממליצים לבחון את מצב המבנה, שכן מבנים מסוימים עשויים שלא לשרוד הובלה או לגרור עלויות משמעותיות במהלך תהליך ההעברה. במדריך אינפורמטיבי זה, נדגיש עבורכם אילו דברים יש לחפש בעת רכישת מבנים ניידים יד שנייה ונציע לכם תובנות נוספות לגבי תחום זה.

צימר מעץ יד שנייה, מבנה עם רצפה מעץ אם כדאי, קרוואן ישן למכירה, קרוואן משומש למכירה, פינוי קרוואן ללא עלות

1. העריכו את המבנה ואת גילו

מודעה על 'צימר מעץ יד שנייה' עשויה למשוך אנשים רבים, אבל כאן כדאי שלא ניפול בפח. בדקו היטב את מצבו של המבנה. עליכם לדעת כי מבנים בעלי קונסטרוקציית ברזל ורצפות עץ עשויים להיות רגישים יותר לבלאי לאורך זמן. קונסטרוקציות ישנות יותר עשויות כבר להראות סימני התרופפות וחוסר איזון, מה שעלול לפגוע ביציבותן במהלך ההובלה.

2. הימנעו ממבנים גדולים מדי

קחו בחשבון את גודל המבנה, שכן הוא משפיע ישירות על עלות ההובלה. מבנים הרחבים מ-4 מטר וגבוהים מ-3.5 מטר דורשים אישורים מיוחדים וליווי משטרתי במהלך ההובלה, מה שמגדיל משמעותית את ההוצאות הכרוכות בתהליך.

3. מבנים מרובי חלקים ועלויות הובלה

מבנים העשויים ממספר חלקים עלולים להיות יקרים לפירוק, העברה והרכבה מחדש. ודאו שאתם לוקחים בחשבון את עלויות ההובלה האלה לפני שאתם מגיעים לשלב הרכישה בפועל.

4. בדיקה והערכה מקצועית

אנו ממליצים לכם לדאוג לבדיקת המבנה הנייד על ידי איש מקצוע מוסמך שיוכל להעריך את תקינותו המבנית, את המערכות המכניות וכן את מצבו הכללי. חפשו סימני נזק, חלודה או הידרדרות שעלולים להשפיע על יכולת ההובלה של המבנה.

5. בדקו את מיקום המבנה ואפשרות הגישה לעגורן

מבנים הממוקמים הרחק ממיקום המנוף, או שהם בעלי גישה מורכבת למנוף, עלולים לגרור הוצאות נוספות עקב הצורך בהעברת המנוף אל מקום היעד. ודאו כי לאתר יש גישה מספקת עבור המנוף לצורך תהליך ההובלה.

6. בקשו הצעות הובלה לפני סגירת העסקה

לפני שאתם פונים לשלב הרכישה, קבלו הצעות הובלה מחברות מוכרות. שקלו את העלות הכוללת של המבנה, כולל מחיר ההובלה, כדי לוודא שההשקעה אכן נשארת חסכונית.

7. ודאו אמינות ותקינות

"קרוואן ישן למכירה" זו מודעה שמפורסמת מפעם לפעם בפלטפורמות שונות. אנו ממליצים לכם שלא להתרגש מכל מודעה כזו אף אם ההצעה נשמעת משתלמת בהחלט. בדקו את אמינות המוכר, היכן נרכש המבנה, כמה זמן היה בשימוש ובקשו אישורים בטיחותיים המעידים על תקינותו.

8. חפשו מבנים מתוחזקים היטב

חפשו בניינים שטופלו היטב על ידי בעלים קודמים. מבנים אלה נוטים יותר לעמוד בשלב ההובלה ולספק אורך חיים ממושך.

אז מה ראינו במאמר?

רכישת מבנים ניידים יד שנייה יכולה להיות החלטה כלכלית נכונה מאוד, אך זאת בתנאי שפונים אליה בזהירות ובאופן מושכל. הקדישו זמן להערכת המבנה, שנות השימוש בו ומצב הכללי, תוך התחשבות בעלויות ההובלה הפוטנציאליות. הימנעו ממבנים גדולים מדי שעלולים לדרוש אישורים יקרים וליווי משטרתי, ושקלו בקפידה מבנים בעלי מספר חלקים שכן פעמים רבות מבנים כאלה אינם כדאיים מבחינה כלכלית. 

כמו כן, הזמנת בעל מקצוע מוסמך לבדיקת המבנה וקבלת הצעות הובלה שונות לפני שלב הרכישה תבטיח השקעה בטוחה ומשתלמת. על ידי קבלת החלטות מושכלות והתחשבות בכל היבטי הרכישה, תוכלו לבחור בביטחון מנה נייד יד שנייה העונה על הצרכים שלכם ומציע מענה פרקטי ואמין לשנים הבאות.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button