חדר קירור נייד להשכרה

חדרי קירור ניידים להשכרה הם דבר הכרחי מאוד למי שצריך לאחסן באופן זמני סחורה בקירור. במאמר הבא נסביר על סוגים שונים של חדרי קירור הקיימים בשוק ונפרט על כל אחד מהם. שימו לב שכל מקום שבו אנחנו רושמים קירור הכוונה היא גם להקפאה. יחידות הקירור מגיעות גם לטמפרטורת של הקפאה.

 

נגרר קירור

חדר קירור נייד שנבנה על גבי נגרר. ישנם נגררי קירור במגוון גדלים למכירה ולהשכרה. נגררי קירור מיועדים בדרך כלל לשמש כחדר קירור בצמוד לבית העסק או בשטח ולא בהכרח להובלה בקירור. נגררים אלו בדרך כלל עם יחידת קירור שמתחברת לחשמל בלבד ולכן להפעיל את יחידת הקירור תוך כדי נסיעה זה לא אפשרי. ישנם נגררים יחידי סגולה שניתן לעבוד איתם גם תוך כדי נסיעה נרחיב עליהם בהמשך.

מכולת קירור

מכולות קירור שנבנו במטרה לשנע באוניות משא מכולות עם תכולה שצריכה קירור או הקפאה. מכולות אלו לאחר שימוש של כמה שנים בתובלה הימית יוצאות למכירה בשוק. מכולות הקירור מגיעות בשתי מידות 6 מטר או 12 מטר. למכולות אלו יחידת קירור שיכולות לפעול גם על חשמל וגם בעזרת סולר. לרוב בהובלה הימית הם מתחברות לנקודות חשמל באונייה ופועלות בעזרת החשמל. בשינוע על גבי משאיות מפעילים את מנוע הסולר.

חדר קירור יביל

חדר קירור שנבנה כמו כל מבנה יביל רק עם מעטפת מבודדת שמסוגלת לשמור על תנאי קור בהתאם לצורך. במבנה זה מותקנת יחידת קירור שמותאמת לגודל המבנה ולרמת הבידוד של המבנה. יחידות קירור למבנים האלו הם יחידות שמצריכות חיבור לחשמל. מבנים אלו הם יבילים בעזרת מנוף זרוע.

משאית קירור

משאיות קירור תפקידם העיקרי הוא לשנע את המזון בקירור. במידת הצורך משתמשים במשאיות אלו גם כחדר קירור נייד. למשאיות קירור יש יחידת קירור שפועלת גם ללא חיבור לחשמל ולכן משאיות קירור הם פתרון מצויין לחדר קירור נייד שצריכים אותו לטווח קצר. המשאית נוסעת ותחנה איפה שתרצו ותשמש אותכם כחדר קירור נייד לכל מטרה שתרצו ואיפה שתרצו. יחסית למכולת קירור או חדר קירור נייד למשאית אין עלויות שינוע גבוהות פשוט מניעים ונוסעים. מה שיקר במשאית זה זמן השהייה שלה.

איך פועל מנוע הקירור?

היום רוב מנועי הקירור פועלים בעזרת חשמל. גם משאיות קירור ומכולות קירור שיש אפשרות להפעיל אותם בעזרת מנוע סולר יחידת הקירור בסוף פועלת בעזרת חשמל. בעבר היו יחידות צינון שהיו פועלות מהכוח הסיבובי של המנוע בדומה למערכת המזגן היום רוב יחידות הקירור עובדות על חשמל שבמידת הצורך מנוע חיצוני מפיק את החשמל ופועל בעצם כמו גנרטור.

חיבור חשמל או הפעלה עם מנוע סולר

היום לכל המשאיות יש בעצם אפשרות בחירה האם להפעיל את יחידת הקירור על המנוע או לחבר את היחידה לחשמל חיצוני. במידה ורוצים להפעיל את הקירור תוך כדי נסיעה כמובן שהאפשרות של כבל חשמל לא רלוונטית.

חדר קירור נייד במקום ללא חשמל

אז במידה ויש לכם צורך בחדר קירור נייד במקום שבו אין חשמל עדיף לכם להזמין חדר קירור שפועל עם מנוע עצמאי כגון משאית קירור או מכולת קירור שלשניהם יש אפשרות לעבוד ללא חשמל. במידה ולא מצאתם פתרון כזה תוכלו להזמין חדר קירור נייד שפועל בעזרת חשמל ותצטרכו פשוט להפעיל בצמוד אליו גנרטור שיספק לו חשמל.

היתרונות של חדר קירור על גלגלים

התמודדות מול פקחים:

לחדר קירור על גלגלים יש יתרון גדול בשטח עירוני. בכל הערים והמועצות האיזוריות יש התייחסות שונה למבנה שהוא על גלגלים גם בנושא של נגרר קירור או משאית קירור שחונה באופן זמני קרוב לעסק שלכם. בחדר קירור נייד על גלגלים יש את האפשרות להזיז אותו בכל רגע נתון בעלות וטרחה אפסית. לצורך השואה עם הבאתם מכולת קירור ופתאום צריך להזיז אותה בגלל שהגיע פקח עירוני זה יעלה לכם לא מעט.

מגיע בכל הגדלים:

ישנם חדרי קירור נגררים בכל גודל כמעט. לרוב חדרי הקירור הניידים הם גדולים ולא תמיד יש צורך בחדר קירור גדול. תוכלו למקם את הנגרר קירור איפה שתרצו קרוב למקום שבו אתם צריכים את הסחורה.

הובלה עצמית ולא יקרה

לרוב בהשכרה של נגרר קירור יש אפשרות לאסוף אותו בעצמך תצטרכו רק רכב עם וו גרירה ותוכלו לשנע את הנגרר קירור בעצמכם ללא צורך במשאית מנוף שתעלה לכם ביוקר. שימו לב שיש נגררי קירור גדולים שדורשים רישיון נהיגה ורכב מיוחד. אם אין לכם את היכולת לשנע בעצמכם אנחנו נבוא ונציב לכם את הנגרר קירור אצלכם בשטח איפה שתרצו.

 

הובלה של מזון בקירור בנגרר קירור

שימו לב שנגררי קירור לרוב לא מיועדים להובלה בקירור אלה רק להפעלה במצב סטטי. אם אתם רוצים להוביל סחורה בקירור בשביל זה יש משאיות או מסחריות של קירור. ישנם שתי סיבות עיקריות שבגללם לא מובילים בנגררי קירור: הסיבה הראשונה נגררר קירור לרוב אין לו מנוע עצמאי שיכול לקרר ללא חיבור לחשמל. בשביל שיחידת קירור תעבוד צריך חשמל יש כמה פתרונות שהתקינו מצברים על הנגרר שהם מספקים את החשמל זה פתרון נחמד אבל גם הוא יש לו מגבלות של זמן. סיבה שנייה: יש בעיה של משקל, לכל נגרר יש כושר העמסה ברגע שהתקינו על הנגרר ארגז מבודד שישמור על הטמפרטורה ועוד יחידת קירור כבר לא נשאר משקל משמעותי שאפשר להעמיס על הנגרר. בטח בנגררים שהתקינו בהם גם מנוע חיצוני או מצברים שיספקו כוח ליחידת הקירור.

נגרר קירור למכירה

ניתן לקנות אצלנו נגררי קירור מוכנים לעבודה כולל רישוי מתאים וכל מה שצריך. יש לנו במלאי מספר נגררים וניתן גם להזמין נגררים בהתאמה אישית לכל מטרה. אנחנו נבנה עבורכם את הנגרר במידות שתרצו עם כל המפרט הטכני שיתאים עבורכם.

נגרר קירור להשכרה:

ברשותינו גם מגוון של נגררי קירור להשכרה. יש לנו נגררים בכל הגדלים והמשקלים. חלק מהנגררים עם מנוע עצמאי שיכול לעבוד גם במקומות ללא חשמל. השירות שלנו כולל גם הובלה והצבה של הנגרר במידת הצורך הובלה לאיפה שתרצו ולכמה זמן שתצטרכו.

השכרת נגרר הקפאה

כל הנגררים שלנו וחדרי הקירור הניידים הם פועלים גם בטמפרטורה של הקפאה. שאנחנו כותבים קירור הכוונה היא גם להקפאה. ניתן להגיע עד לטמפרטורה של -18 מעלות

היתרונות של מכולת קירור

במידה ואתם צריכים חדר קירור נייד שתואם במידות שלו למכולות קירור לרוב נמליץ לכם להשתמש במכולות קירור. לא סתם בתעשייה של המזון ובכל המקומות של משרד הבטחון תראו שימוש נרחב במכולות קירור. מכולות אלו הוכיחו את עצמם כחדרי קירור מצויינים שעושים את העבודה כמו שצריך. הם בנויות בצורה חזקה ואינם נהרסות בשינוע. למכולות הקירור יש יחידות קירור מצויינות והם יודעות לעבוד גם ללא חשמל מה שהופך אתם לסופר רלונטיות במקומות שאין חשמל בכלל או שהחשמל לא יציב. למכולות אלו יש גם מערכות בקרה וגיבוי והם ידעו לפעול אוטומטית ברגע שהחשמל נפל.

איזה תשתית חשמל צריך לחדר קירור נייד?

כל יחידת קירור ודרישות החשמל שלה. לרוב נדרש שיהיה שקע של 63 אמפר עם הספק של 3 פאזות שבכל פאזה יש 25 אמפר. זה האידיאל במידה ויש לכם פחות מזה בלוח זה יכול גם לעבוד תלוי מה עוד אתם מעמיסים על הלוח ותלוי מאוד כמה תעמיסו בחדר הקירור באיזה טמפרטורה תרצו לעבוד וכו'

כמה חשמל לוקח חדר קירור נייד?

צריכת החשמל משתנה בהתאם לגודל חדר הקירור ולסוג יחידת הקירור. כמובן שגם לאיכות הבידוד של חדר הקירור יש השפעה ישירה על צריכת החשמל. ככל שחדר הקירור בנוי בצורה מבודדת יותר יחידת הקירור תעבוד פחות. גם מזג האוויר בחוץ משפיע כמובן. דבר נוסף שמשפיע על צריכת החשמל זה הטמפרטורה שאתם רוצים שיהיה בחדר הקירור ככל שהטמפרטורה נמוכה יותר וחדר הקירור עמוס בסחורה המנוע יצטרך לעבוד יותר ויצרוך חשמל יותר.

מתי כדאי לבנות חדר קירור

במידה ואתם צריכים חדר קירור באופן קבוע כדאי לשקול את האפשרות של בניית חדר קירור. בנייה של חדר קירור שהוא לא נייד היא תמיד זולה יותר. כל מה שבונים עם אופצייה לנייד אותו זה תמיד יותר יקר. שבונים גם חדר קירור יש אפשרות להתאים אותו לשטח בצורה מירבית ולנצל את השטח בצורה טובה יותר מאשר לקנות או לשכור חדר קירור נייד.

כמה עולה לבנות חדר קירור

עלות הבנייה של חדר קירור משתנה בהתאם לגודל של החדר קירור. החלק היקר בחדר קירור זה יחידת הקירור. ככל שהשטח גדול יותר נצטרך יחידה גדולה יותר והמחיר בהתאם. גודל יחידות הקירור הוא דומה לעולם המזגנים והגודל של יחידת קירור נמדדת גם לפי כוחות סוס.

לכן קשה להגדיר מחיר לחדר קירור אפשר לומר שעלות בניית חדר קירור זה החל מ15,000

מאיזה חומרים בונים חדר קירור?

קירות של החדר קירור בונים בדרך כלל מפאנל מבודד. ישנם כמה סוגים של פאנל מבודד האיכותי ביותר זה פאנל עם מילוי צמר סלעים ולא עם קלקר. אז כל המעטפת של החדר קירור זה לרוב מפאנל מבודד. בבניה של חדר קירור נייד מתייחסים גם לבידוד של רצפת המבנה. לחדר קירור יש גם איבזור של דלת עם פעמון בטיחות ומנגון פתיחה מבפנים. מעבר לזה יש כמובן את כל מערכת הקירור שכוללת מדחס חיצוני עם יחידה פנימית לכל המערכת הזאת מחוברת מערכת לבקרת טמפרטורה ומערכות התראה במקרה של עליית הטמפרטורות בחדר הקירור.

 

חדרי קירור תעשייתים

שמדובר על חדרי קירור תעשייתים הכוונה היא לחדרי קירור ענקיים שנבנים במקום ואין אפשרות לנייד אותם. חדרי קירור אלו הם גדולים ובנויים בצורה שניתן להיכנס אליהם עם מלגזות. חדרי קירור אלו מצויידים גם במדפי אחסון גדולים שניתן לאחסן עליהם משטחים עם סחורה. בעזרת המלגזה מניחים סחורה על משטחים במדפי האחסון הגבוהים.

 

מה מאחסנים בדרך כלל בחדרי קירור ניידים?

לרוב מאחסנים מוצרי מזון שמצריכים קירור או הקפאה. כגון: בשר, בצקים, עופות, דגים, ביצים, ירקות, פירות, חלב, גבינות, יש גם תעשיות שמצריכות קירור שהם לא מזון כגון: פרחים, תרופות.

 

לאיזה טמפרטורה אפשר לכוון את חדרי הקירור וההקפאה?

ניתן לכוון את טמפרטורת החדר קירור לכל טמפרטורה שתרצו עד למינוס 18 מעלות צלזיוס.

 

חלוקה של טמפרטורה בתוך חדר הקירור

חלק מחדרי הקירור יש צורך לאחסן בהם סוגים שונים של מוצרים. חלק מהמוצרים צריכים טמפרטורה מסויימת וחלק צריכים טמפרטורה אחרת. לרוב זה מוצרים שצריכים קירור ומוצרים שצריכים הקפאה. ישנם חדרי קירור עם מחיצה באמצע ואפשרות לבקרת טמפרטורה לפי הצורך בשני החצאים של חדר הקירור. ככה שתוכלו לאחסן מוצרים גם בקירור וגם בהקפאה באותו חדר קירור.

 

מידוף לסחורה בחדרי הקירור הניידים

במידה ואם צריכים מידוף בחדר קירור עבור הסחורה שלכם נדאג שיהיה לכם מידוף שתוכלו לנצל את שטח האחסון בצורה מירבית ושיהיה לכם נוח לאחסן ולהוציא את הסחורה ממחסן הקירור. אגב יש גם פתרונות לעבודה עם עגלות בחדרי הקירור. ישנם מתקנים שניתן להציב בדלת הכניסה של חדר הקירור שתוכלו לשנע את הסחורה עם עגלות משטחים מבלי שיהיה לכם מדרגה בכניסה.

באיזה מקרים מזמינים חדר קירור נייד?

ישנם כמה סוגי לקוחות עיקריים שמזמינים מאיתנו חדרי קירור ניידים ומכולות קירור. לרוב זה עסקים מהתעשיות שדיברנו עליהם בפסקה הקודמת. הם צריכים חדרי קירור ניידים מהסיבות הבאות:

עומס בתקופות מסוימות:

בתקופות שיש להם הרבה עבודה חדרי הקירור הקיימים שיש להם בעסק מלאים עד אפס מקום והם צריכים פתרון זמני לאחסון בקירור בבית העסק שלהם.

תקלה בחדר קירור קיים:

במקרים מסויימים קורה גם שיש תקלה בחדרי הקירור של העסק ונדרש פתרון חלופי עד שהתקלה בחדר הקירור תסודר. במקרים אלו אנחנו יודעים להגיע אליכם במהירות עם חדר קירור נייד שלא תאבדו שום סחורה.

אירועים גדולים במקומות ציבוריים

כל האירועים הגדולים שיש בהם אלפי אנשים מצריכים חדרי קירור ניידים. לרוב רוצים לקרר מים ושתייה מתוקה או לחלופין רוצים לשמור בקירור מוצרי גבינה ועוגות למינהם. לאירועים אלו שבדרך כלל הם ל24-48 שעות נמליץ על נגררי קירור גדולים או על משאיות קירור

אירועים בשטח מרוחק

כל האירועים בשטח כגון חתונות או פסטיבלים יש צורך בחדרי קירור ניידים. צריך לשמור בקירור את האוכל למשתתפים באירוע. באירועים אלו גם נשתמש במשאיות או בנגררי קירור עם יחידות קירור שיכולות לפעול באופן עצמאי ללא חשמל.

 

היתרונות בהשכרת חדרי קירור ניידים

כמו שכתבנו לעיל רוב הלקוחות שצריכים חדרי קירור זה לאירועים נקודתיים או לתקופות ספציפיות של עומס או תקלה באחד מחדרי הקירור. ולכן הפתרון של השכרה הוא תמיד נכון שמדובר בתקופת זמניות. האלטרנטיבה של השכרה זה קנייה או בנייה של חדר קירור ולא תמיד יש את התקציב או השטח שיאפשר את זה. פתרון נוסף שאנשים עושים זה להשתמש במחסני קירור חיצוניים הבעיה היא שמחסנים אלו לרוב רחוקים מבית העסק וגורמים לשרשרת של בעיות לוגיסטיות. אין יותר נוח מזה שחדר הקירור נמצא צמוד אליך.

עלות אחזקה של חדר קירור נייד

עיקר הבלאי בחדרי קירור זה ביחידת הקירור כדאי מאוד לקנות יחידות קירור מחברה טובה שמעניקה אחריות מלאה לכמה שנים טובות וגם במקרה של תקלה היא יודעת לבוא ולתת שירות מהיר. לצערנו במסגרת הפעילות שלנו אנחנו שומעים על הרבה מקרים של תקלות בחדרי קירור שלוקח זמן לתקן אותם מחוסר בחלקים חלופיים או מחוסר זמינות של טכנאי החברה שהתקינה את יחידת הקירור. סה"כ אפשר אבל לומר שבאופן גורף ליחידות הקירור אין הרבה תקלות משמעותיות ועלות האחזקה אינה משמעותית בכלל.

חדרי קירור ניידים יד 2

במידה ואתם רוצים לקנות חדר קירור יד שנייה שימו לב לגיל יחידת הקירור ולמספר שעות העבודה שלה. ככל שהמנוע עבד הרבה שעות יתכנו יותר תקלות. גם במכולות קירור יש שנתונים ושעות מנוע. לא להתפתות ולקנות מכולות או חדרי קירור ישנים ואז יהיה לכם הרבה תקלות. תקלה בחדר קירור עלולה לעלות לכם הרבה כסף. זה לא רק עלות התיקון זה גם סחורה בעשרות או במאות אלפי שקלים שיכולה להינזק. ויכול להיות שתצטרכו גם לחפש פתרון זמני לקירור עד שתסודר התקלה.

 

ליסינג חודשי למכולות קירור וחדרי קירור

אנחנו מציעים גם אפשרות של ליסינג לטווח ארוך לחדרי קירור ניידים ולמכולות קירור. בתמורה לתשלום חודשי קבוע תקבלו מאיתנו חדר קירור נייד לעסק שלכם. אנחנו נהיה אחראים עליו ונדאג לזה שהוא יעבוד. כל תקלה או בעיה שתהיה היא באחריותנו.

 

היתרונות בליסינג והשכרה של חדרי קירור

  • אין צורך בהשקעה כספית ראשונה של כסף מהעסק.
  • תשלום חודשי קבוע ללא הפתעות
  • חדר קירור חדש ואיכותי ללא תקלות
  • עסקה עם תשלום חודשי שלא תופסת מסגרת או אובליגו
  • אפשרות להפסקת השירות בכל רגע נתון
  • אין התעסקות של קנייה ומכירה של חדר הקירור

 

מחיר השכרת חדרי קירור ניידים

המחיר משתנה בהתאם לתקופת הזמן שתרצו לשכור את חדר הקירור. השכרה יומית מתחילה ב300 ש"ח. שבועית 1200 חודשית מתחילה ב2800. המחירים הנ"ל אינם כוללים הובלה הלוך וחזור.

מחיר נגרר קירור להשכרה

גם בנגררים המחיר משתנה בהתאם לגודל הנגרר ובהתאם לתקופת זמן ההשכרה. ככל ששכורים את הנגרר לתקופה ארוכה יותר המחיר יורד בהתאמה. מחיר נגרר להשכרה ליום זה 400-900 ש"ח מחיר השכרה לחודש זה 3500-9000 ש"ח תלוי בסוג הנגרר.

חדר קירור נייד מחיר

מחיר קנייה של נגרר או חדר קירור נייד זה החל מ25000 ש"ח ויכול להגיע גם ל150,000 ש"ח לחדרי קירור גדולים או למכולות קירור 12 מטר בשנתונים חדשים יחסית.

 

השכרה ומכירת חדרי קירור ניידים כולל הובלה

כל השירותים שלנו הם כולל הובלה והצבה במידת הצורך. אנחנו מגיעים לכל מקום ברחבי הארץ. בנגררים ניתן לקבל את השירות גם באיסוף והחזרה עצמאית מהמגרש שלנו. אנחנו יושבים באחיסמך ליד לוד.

 

שירותים נוספים מאת גואטה מבנים

אנחנו נותנים שירות של מכירה והשכרת כל סוגי המבנים היבילים. יש לנו בכל זמן נתון מבנים במלאי וניתן גם להזמין מבנים בהתאמה אישית לפי הצורך הספציפי שלכם.

מבנים לדוגמא: שירותים ניידים, מקלחות ניידות, מכולות משרד, משרדי מכירות, מכולה למגורים, ממד נייד, מכולות 6 מטר, מכולות 12 מטר, עמדות שומר, ועוד.

 

נשמח לתת לכם שירות מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה או לבדיקת זמינות והצעות מחיר. בקרוב נעלה פה גם מפרט מסודר יותר של כל החדרי קירור והנגררים כולל תמונות ומידות וכמובן מחירים

חדר קירור מחיר חדר הקפאה נייד השכרת נגרר קירור השכרת חדר קירור חדר קירור נייד

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button