אחסון תכולת דירה במרכז

במידה ואתם גרים בדירה במרכז הארץ, ככל הנראה אתם יודעים כמה יקר כל מטר מרובע באזור זה. לא מעט בעלי עסקים מרחיבים את פעילותם או לחילופין עוברים למשרדים קטנים יותר, אך מקום לאחסן את הציוד הנוכחי שלהם – אין בנמצא. אחד האתגרים הגדולים של כל אדם העובר לתקופה זמנית לחו"ל או ממתין למפתח לדירתו החדשה, הוא – למצוא מקום אחסון למכלול הציוד שהוא מחזיק באמתחתו.

שירות אחסון תכולת דירה במרכז נועד לתת מענה בדיוק בשביל הצרכים הללו. במציאות בה כל מ"ר שווה כסף רב, רבים מבעלי העסקים נמצאים בדילמה: מה לעשות עם ציוד רב שהם מחפשים עבורו פתרון? שירות אחסון תכולת דירה מספק מגוון פתרונות למצבים מורכבים שונים, כאשר כל מה שנותר לכם זה רק לבחור את החברה האידאלית עבורכם.

אחסון תכולת דירה במרכז בעקבות מעבר זמני לחו"ל

לא מעט ישראלים יוצאים לתקופה זמנית בחו"ל, בין אם מטעמי עבודה, הכשרה מקצועית או השלמת לימודים אקדמאיים. אחת השאלות שמעסיקות מאוד את אותם אנשים היא, מה לעשות עם הציוד הקיים שנשאר בארץ במהלך תקופה זו? יש הבוחרים למכור את תכולת הבית שלהם, ויש הבוחרים בפתרון יצירתי יותר: אחסון תכולת דירה במרכז במחירים השווים לכל נפש. באמצעות פתרון זה אין צורך למכור את כל הנכסים היקרים שצברתם במהלך השנים, אלא הן ימתינו לכם עד שובכם אל הארץ.

ממתינים לקבלת מפתח? – אחסון תכולת דירה במרכז

לא רק היוצאים לחו"ל יוכלו ליהנות משירות אחסון תכולת דירה במרכז אלא גם ציבור רחב מאוד של אנשים הממתין לקבלת המפתח המיוחל. תקופה של מעבר "בין דירות" היא תקופה לא פשוטה, כאשר מצד אחד הדירה הנוכחית שלכם עומדת להתפנות, ומאידך – דירתכם הבאה עדיין לא מוכנה לאכלוס. במצב הזה, גם אם מצאתם היכן לשהות במהלך תקופה זו, את מכלול הציוד שלכם ככל הנראה יהיה מורכב יותר להעביר למשכן הזמני.

שירותי אחסון תכולת דירה במרכז מציעים לכל דיירי המרכז והסביבה שירות מעולה של אחסון תכולת דירה, כך שלא תצטרכו להיות מוטרדים בכל הנוגע לציוד ולריהוט שלכם.

אחסון דירה בזמן שיפוץ

שיפוץ דירה הוא אחד הזמנים הנפוצים ביותר בהם משתמשים בשירות אחסון תכולת דירה במרכז. אזור המרכז הוא אזור בו נעשים מפעם לפעם שירותי דירות, מה שמזמן פעמים רבות בעלי דירות לחפש מקום שמור בו יוכלו לאחסן את הרהיטים והחפצים הרגישים שלהם. בסופו של דבר, שיפוץ הוא תהליך לא הכי עדין, וכשמדובר על שיפוץ נרחב אין זה מפתיע שעלול להיגרם נזק לציוד.

הפתרון האולטימטיבי למצבים אלה הוא, שירות אחסון תכולת דירה במרכז. כך תוכלו לוודא שהציוד שלכם נשמר בצורה הטובה ביותר עד תום השיפוץ.

מחיר אחסון תכולת דירה במרכז

כאשר מדברים על אחסון תכולת דירה במרכז חשוב לדעת שמדובר על תעריף חודשי משתנה. אחסון תכולת דירת 2 חדרים עשוי לעלות לכם 750-250 ₪, בעוד אחסון תכולת דירת 5 חדרים עשויה לעלות לכם 1800-800 ₪. מטבע הדברים המחירים הללו משתנים על פי תכולת הדירה בפועל ולפי פרמטרים נוספים, ובכל אופן זה טווח המחירים המקובל בשוק.

לצד זאת חשוב לדעת שמחיר אחסון תכולת דירה במרכז פעמים רבות מכיל בתוכו גם תשלום על שירותים נוספים, כמו אבטחה וניקיון, כך שחשוב לקחת זאת בחשבון.

אחסון תכולת דירה במרכז עם חברת י.א גואטה

חברת י.א גואטה מציעה את שירותיה למעוניינים באחסון תכולת דירה במרכז. הודות לניסיון הרבה שצברה החברה בתחם זה, אתם יכולים להיות רגועים שהציוד שלכם יישמר באופן המאובטח והטוב ביותר.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
שתפו אותנו

לחצו על הריבוע הזה למעבר לקטלוג המבנים ניידים שלנו. בקטלוג תמצאו תמונות\סרטונים של המוצרים, מפרט טכני, מידות ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם
הובלות
ושרותים
רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

י.א. גואטה

הובלות ושירותים

Call Now Button